Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Turk Yilmaz stopt als international na verloren play-off WK

Turk Yilmaz stopt als international na verloren play-off WK

PORTO (ANP/AFP) - De Turkse spits Burak Yilmaz stopt per direct als international, na 31 doelpunten in 77 interlands voor zijn land. De 36-jarige aanvaller van de Franse club Lille miste donderdag in de play-offs voor het WK in Qatar tegen Portugal in de slotfase een strafschop bij een 2-1-achterstand. De wedstrijd in Porto eindigde in 3-1.

"Ik denk dat ik de rest van mijn leven iedere nacht wakker zal worden met de gedachte dat ik die penalty had moeten maken", zei Yilmaz. In de groepsfase van de WK-kwalificatie was de spits belangrijk voor Turkije tijdens onder meer het gewonnen duel met Oranje in Istanbul, toen hij drie keer scoorde (4-2). Yilmaz deed met Turkije mee aan de EK's van 2016 en 2020.

Lille werd vorig jaar kampioen van Frankrijk. De Turk had daar met zestien competitietreffers een belangrijk aandeel in. Dit seizoen gaat het minder goed met de spits bij Lille, dat zesde staat. Yilmaz scoorde pas vier keer.

Meer uit Voetbal

Van Bronckhorst: Steijn was er niet klaar voor om in te vallen

ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn was er zaterdag in de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen Fortuna Sittard niet klaar voor om in te vallen toen de Limburgers in de 86e minuut de 1-1 maakten. Dat vertelde trainer Giovanni van Bronckhorst maandag tijdens een persconferentie in aanloop naar de ontmoeting van dinsdag met Internazionale in de Champions League.

7 uur geleden
FC Utrecht heeft eerste betrokkenen van ongeregeldheden in beeld

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft op basis van camerabeelden de eerste betrokkenen in beeld van de ongeregeldheden na afloop van de bekerwedstrijd tegen Kozakken Boys. Dat meldt de Eredivisieclub op de eigen website.

8 uur geleden
Juventus met zege op Napoli naar uitduel met AZ

TURIJN (ANP) - Juventus reist met een lekker gevoel richting Alkmaar voor de uitwedstrijd van donderdag tegen AZ in de Europa League. De club uit Turijn won de thuiswedstrijd tegen Napoli met 2-0.

1 dag geleden
Arsenal herovert koppositie met uitzege op Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arsenal staat weer aan kop van de Premier League. De titelverdediger won de uitwedstrijd tegen Liverpool (0-1). Kai Havertz maakte het enige doelpunt.

1 dag geleden
FC Groningen verliest in de Euroborg van Sparta: 2-3

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft zondag thuis van Sparta verloren. Het elftal van trainer Dick Lukkien ging in de Euroborg tegen de Rotterdammers ten onder 2-3. FC Groningen staat tiende met 15 punten uit elf duels. Sparta steeg door de zege naar de elfde plaats met 12 punten.

1 dag geleden
Real Madrid boekt eenvoudige uitzege op Racing Santander

SANTANDER (ANP) - Real Madrid is met een eenvoudige uitzege op Racing Santander (0-3) in het spoor van FC Barcelona en Atlético Madrid gebleven. De eindstand stond al na 36 minuten op het scorebord.

1 dag geleden
Lazio na zege op Cagliari alleen aan kop in Serie A

ROME (ANP) - Lazio gaat alleen aan kop in de Serie A. De club uit Rome boekte een zwaarbevochten zege op Cagliari (2-1) en profiteerde van de nederlaag die Internazionale zaterdag in de stadsderby tegen AC Milan leed (3-1).

1 dag geleden