Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Turk Yilmaz stopt als international na verloren play-off WK

Turk Yilmaz stopt als international na verloren play-off WK

PORTO (ANP/AFP) - De Turkse spits Burak Yilmaz stopt per direct als international, na 31 doelpunten in 77 interlands voor zijn land. De 36-jarige aanvaller van de Franse club Lille miste donderdag in de play-offs voor het WK in Qatar tegen Portugal in de slotfase een strafschop bij een 2-1-achterstand. De wedstrijd in Porto eindigde in 3-1.

"Ik denk dat ik de rest van mijn leven iedere nacht wakker zal worden met de gedachte dat ik die penalty had moeten maken", zei Yilmaz. In de groepsfase van de WK-kwalificatie was de spits belangrijk voor Turkije tijdens onder meer het gewonnen duel met Oranje in Istanbul, toen hij drie keer scoorde (4-2). Yilmaz deed met Turkije mee aan de EK's van 2016 en 2020.

Lille werd vorig jaar kampioen van Frankrijk. De Turk had daar met zestien competitietreffers een belangrijk aandeel in. Dit seizoen gaat het minder goed met de spits bij Lille, dat zesde staat. Yilmaz scoorde pas vier keer.

Meer uit Voetbal

Scorende Reijnders wint met Manchester City van Nottingham Forest

NOTTINGHAM (ANP) - Tijjani Reijnders heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Manchester City op Nottingham Forest (1-2). De middenvelder opende de score. Vervolgens maakte Omari Hutchinson gelijk en tekende Rayan Cherki voor de winnende treffer.

41 minuten geleden
Nottingham Forest wil tribune vernoemen naar overleden Robertson

NOTTINGHAM (ANP) - Nottingham Forest wil een tribune van het stadion City Ground vernoemen naar John Robertson. De voormalige buitenspeler overleed afgelopen week op 72-jarige leeftijd. "Ik heb het bestuur geadviseerd om onze held zo te eren", zei clubeigenaar Evangelos Marinakis vlak voor het thuisduel met Manchester City.

2 uur geleden
Bondscoach Broos (Zuid-Afrika) boos op arbitrage in Afrika Cup

AGADIR (ANP/Belga) - Bondscoach Hugo Broos van Zuid-Afrika is boos over de onduidelijke regels van de arbitrage op de Afrika Cup. De Belg uitte zijn ongenoegen na afloop van de 1-0-nederlaag tegen Egypte in Marokko. "Voor het toernooi werd een meeting georganiseerd met de scheidsrechters. Ze legden ons de reglementen nog eens uit. Het waren wel vijftig regels, allemaal voor overtredingen en rode kaarten. Je ziet de bomen door het bos niet meer en niemand weet meer wat te doen", zei Broos.

5 uur geleden
Manchester United voorlopig vijfde na zege op Newcastle

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Newcastle United met 1-0 gewonnen. Daarmee komt de ploeg voorlopig op de vijfde plaats in de Premier League, met een duel meer gespeeld dan de concurrentie.

17 uur geleden
Marokko niet verder dan gelijkspel tegen Mali op Afrika Cup

RABAT (ANP) - Marokko is er niet in geslaagd zijn tweede wedstrijd in de groepsfase van de Afrika Cup te winnen. Na winst in het openingsduel met de Comoren (2-0) kwam het gastland tegen Mali niet verder dan 1-1.

17 uur geleden
Verhuurde aanvaller Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC

NIJMEGEN (ANP) - De Noorse aanvaller Lars Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC. De Nijmeegse Eredivisionist heeft overeenstemming bereikt met Tromsø IL over de definitieve overgang van Olden Larsen, die deze zomer al voor een halfjaar werd gehuurd door de Noorse club. Tromsø IL heeft de optie tot koop gelicht, meldt NEC vrijdag.

19 uur geleden
Doelpunt Salah helpt Egypte aan zege op Zuid-Afrika

AGADIR (ANP) - Met opnieuw een belangrijke rol voor Mohamed Salah heeft Egypte ook de tweede groepswedstrijd op de Afrika Cup gewonnen. De aanvaller van Liverpool benutte tegen Zuid-Afrika in het Marokkaanse Agadir kort voor rust een strafschop. Dankzij de 1-0-zege is Egypte al zeker van een plaats in de achtste finales.

21 uur geleden