Tumor ontdekt bij oud-Feyenoorder Boëtius
BERLIJN (ANP) - Bij oud-Feyenoorder Jean-Paul Boëtius is een tumor in een testikel ontdekt. Dat heeft zijn Duitse club Hertha BSC bekendgemaakt. De 28-jarige voetballer wordt vrijdag geopereerd.
"Hoe triest dit bericht op dit moment ook is, we zijn hoopvol en hebben vertrouwen dat Jean-Paul hiervan zal herstellen en zo snel mogelijk weer bij de club zal terugkeren", aldus technisch-directeur Fredi Bobic. "We zullen hem waar nodig zoveel mogelijk steunen en wensen hem het allerbeste." Hertha BSC vraagt om de privacy van Boëtius de komende tijd te respecteren.
Boëtius maakte afgelopen zomer de overstap van Mainz 05 naar Hertha BSC.
De afgelopen periode is bij meerdere spelers een dergelijke tumor ontdekt, onder wie ook oud-Ajacied Sébastien Haller.
Meer uit Voetbal
ZÜRICH (ANP/RTR) - Een groep voormalige internationale topvoetballers, onder wie wereldkampioenen en FIFA-legendes, heeft maandag opgeroepen tot onmiddellijke verandering bij de wereldvoetbalbond. Zij stellen dat het leiderschap onder de omstreden voorzitter Gianni Infantino verblind is door macht.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Het competitiebestuur betaald voetbal gaat het eigen protocol bij ongeregeldheden naar aanleiding van het vuurwerkgeweld zondag bij SC Cambuur - Feyenoord vooralsnog niet aanpassen. Fans blijven daar buiten. Dat heeft de KNVB in een verklaring bekendgemaakt. Zondag raakten zeven supporters van de thuisclub gewond, maar het duel werd uitgespeeld omdat geen speler of official werd geraakt.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Michael Reiziger heeft voor het eerst gereageerd op de kritiek aan zijn adres rond de procedure voor de aanstelling van de nieuwe bondscoach van het Nederlands elftal. Reiziger (53) was een van de kandidaten voor de positie, maar uiteindelijk ging de voorkeur van voetbalbond KNVB naar de Spanjaard Xavi Hernández (46).
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is "grondig" aan het onderzoeken hoe het zondag zo "uit de hand heeft kunnen lopen" in het uitvak bij de wedstrijd tussen SC Cambuur en Feyenoord. Volgens SC Cambuur raakten zeven mensen gewond toen er vuurwerk naar tribunes met aanhangers van de thuisclub werd gegooid.
3 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Bij het vuurwerkgeweld van de aanhang van Feyenoord in de uitwedstrijd tegen SC Cambuur zijn zondag niet vijf maar zeven mensen gewond geraakt. Dat meldt SC Cambuur maandag.
3 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan nog geen update geven over de slachtoffers van het vuurwerkincident tijdens de thuiswedstrijd tegen Feyenoord van zondag. "We richten ons momenteel op de nazorg van de slachtoffers en de opsporing van de daders", antwoordde een woordvoerder van de club op vragen van het ANP.
6 uur geledenNYON (ANP/RTR/BELGA) - Voorzitter Aleksander Čeferin van de Europese voetbalbond UEFA stelt zich niet beschikbaar als kandidaat voor het voorzitterschap van wereldvoetbalbond FIFA bij de verkiezing in maart. "Ik ben niet geïnteresseerd", zei de Sloveense bestuurder in de Britse podcast The Rest is Politics.
11 uur geleden