Tumor ontdekt bij oud-Feyenoorder Boëtius
BERLIJN (ANP) - Bij oud-Feyenoorder Jean-Paul Boëtius is een tumor in een testikel ontdekt. Dat heeft zijn Duitse club Hertha BSC bekendgemaakt. De 28-jarige voetballer wordt vrijdag geopereerd.
"Hoe triest dit bericht op dit moment ook is, we zijn hoopvol en hebben vertrouwen dat Jean-Paul hiervan zal herstellen en zo snel mogelijk weer bij de club zal terugkeren", aldus technisch-directeur Fredi Bobic. "We zullen hem waar nodig zoveel mogelijk steunen en wensen hem het allerbeste." Hertha BSC vraagt om de privacy van Boëtius de komende tijd te respecteren.
Boëtius maakte afgelopen zomer de overstap van Mainz 05 naar Hertha BSC.
De afgelopen periode is bij meerdere spelers een dergelijke tumor ontdekt, onder wie ook oud-Ajacied Sébastien Haller.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
2 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
19 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
21 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
22 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
23 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
23 uur geleden