Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tuchtcommissie spreekt doelman Vaessen van RKC vrij van schorsing

Tuchtcommissie spreekt doelman Vaessen van RKC vrij van schorsing

WAALWIJK (ANP) - Etienne Vaessen kan zaterdag toch het doel van RKC Waalwijk verdedigen in het thuisduel met Fortuna Sittard. De tuchtcommissie heeft zijn schorsing van één duel opgeheven.

Vaessen kreeg zondag een rode kaart in het uitduel met Feyenoord toen hij een inzet van Calvin Stengs buiten zijn strafschopgebied blokkeerde. Volgens scheidsrechter Martin van den Kerkhof maakte de keeper van RKC hands, maar televisiebeelden konden dat onvoldoende ondersteunen.

RKC ging maandag niet akkoord met een schikkingsvoorstel van één duel schorsing en stapte naar de tuchtcommissie. Vaessen was zondag na het duel met Feyenoord al vrij zeker van zijn zaak. "Ik weet zeker dat deze rode kaart geseponeerd wordt", zei hij. "Anders kan ik mijn voetbaltas wel inleveren."

Meer uit Voetbal

Nieuwe bondscoach Veurink begint met gelijkspel bij Oranje

GDANSK (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de eerste wedstrijd onder leiding van de nieuwe bondscoach Arjan Veurink niet kunnen winnen. In Gdansk eindigde een tegenvallende oefenwedstrijd tegen Polen in 0-0.

8 minuten geleden
Trainer Tottenham wil dat Simons met meer intensiteit gaat spelen

LONDEN (ANP/RTR) - Oranje-international Xavi Simons moet bij Tottenham Hotspur met meer intensiteit gaan spelen. Dat zei trainer Thomas Frank vrijdag tijdens een persconferentie, voorafgaand aan de uitwedstrijd van zondag tegen Everton.

3 uur geleden
Bosz zag PSV betere wedstrijden spelen dan tegen Napoli

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz heeft PSV onder zijn leiding betere wedstrijden zien spelen dan dinsdag in de Champions League tegen Napoli (6-2). "Een galavoorstelling? Van mij mag je het zo noemen, maar ik vond dat wel meevallen", zei hij vrijdag tijdens een persconferentie op De Herdgang in Eindhoven, ter voorbeschouwing op de topper van zondag tegen Feyenoord.

5 uur geleden
FC Twente heeft nagenoeg fitte selectie voor duel met Ajax

ENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft een bijna fitte selectie voor het thuisduel van zondag met Ajax. Alleen Max Bruns en Mathias Kjølø zijn niet inzetbaar. Vergeleken met het laatste duel met NEC sluiten Daouda Weidmann en Naci Ünüvar weer aan.

5 uur geleden
Trainer Van Persie kijkt uit naar topper tegen PSV

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie kijkt uit naar de topper van zondag tussen Feyenoord en PSV. "Dit is een duel tussen de beste ploegen van best wel een lange periode", vindt hij. "We spelen beiden aanvallend met verschillende patronen. We willen ons graag meten met zo'n goede ploeg."

5 uur geleden
Topper tussen Feyenoord en PSV niet uitgesteld

ROTTERDAM (ANP) - De topper tussen Feyenoord en PSV in de Eredivisie begint zondag 'gewoon' om 14.30 uur. Volgens de club uit Rotterdam is het verzoek om het duel een aantal uur later te laten beginnen afgewezen.

9 uur geleden
Feyenoord wil zondag later tegen PSV spelen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord wil zondag later aan de topper tegen PSV beginnen. "Dat hebben we aan de KNVB gevraagd", zei trainer Robin van Persie op een persconferentie na de zege op Panathinaikos (3-1) in de Europa League. "Het is qua herstel wel echt een verschil nu we deze wedstrijd tegen Panathinaikos laat op de avond hebben gespeeld. Wij denken dat het fair is. Of we denken dat we kans maken? Zeker, anders zouden we dat verzoek niet doen."

13 uur geleden