Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tuchel volgt Lampard op als coach van Chelsea

Tuchel volgt Lampard op als coach van Chelsea

LONDEN (ANP) - Thomas Tuchel volgt de ontslagen Frank Lampard op als trainer van Chelsea. De Londense club uit de Premier League heeft de komst van de Duitser (47) dinsdag bevestigd. Hij heeft een contract voor anderhalf seizoen ondertekend, met de optie voor meer.

Zelf werd Tuchel in december weggestuurd bij Paris Saint-Germain, hoewel hij met de club twee keer de Franse titel won en de finale van de Champions League haalde. Daarvoor werkte hij bij Borussia Dortmund.

"Ik dank Chelsea voor het in mij gestelde vertrouwen", zei Tuchel, die de selectie inmiddels op het trainingscomplex heeft ontmoet. "We hebben veel respect voor wat Frank hier heeft bereikt en achterlaat, maar aan de andere kant kunnen we niet wachten om samen in deze geweldige competitie aan de slag te gaan."

Lampard, legendarisch oud-speler van de club, was anderhalf jaar de coach van Chelsea. Hij moest vertrekken na een slechte serie, ondanks de grote investeringen die de club in de zomer deed. De leiding vreesde toch een gebrek aan ervaring bij de oud-international, die als trainer eerder alleen bij Derby County werkte.

Oud-Ajacied Hakim Ziyech is een van de spelers van Chelsea.

Meer uit Voetbal

United wint van Everton en staat vierde in Premier League

LIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.

9 uur geleden
UEFA schorst Prestianni na vermeend racisme voor return in Madrid

NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.

15 uur geleden
Advocaat stopt per direct als bondscoach van WK-deelnemer Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.

21 uur geleden
Troost stapt uit de raad van commissarissen van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.

1 dag geleden
Coach Van Persie vooral tevreden over eerste helft van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."

1 dag geleden
Feyenoord verslaat Telstar met twee doelpunten van Hadj Moussa

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.

1 dag geleden
Feyenoord steviger op tweede plaats na zege met invaller Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.

1 dag geleden