Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tuchel volgt Lampard op als coach van Chelsea

Tuchel volgt Lampard op als coach van Chelsea

LONDEN (ANP) - Thomas Tuchel volgt de ontslagen Frank Lampard op als trainer van Chelsea. De Londense club uit de Premier League heeft de komst van de Duitser (47) dinsdag bevestigd. Hij heeft een contract voor anderhalf seizoen ondertekend, met de optie voor meer.

Zelf werd Tuchel in december weggestuurd bij Paris Saint-Germain, hoewel hij met de club twee keer de Franse titel won en de finale van de Champions League haalde. Daarvoor werkte hij bij Borussia Dortmund.

"Ik dank Chelsea voor het in mij gestelde vertrouwen", zei Tuchel, die de selectie inmiddels op het trainingscomplex heeft ontmoet. "We hebben veel respect voor wat Frank hier heeft bereikt en achterlaat, maar aan de andere kant kunnen we niet wachten om samen in deze geweldige competitie aan de slag te gaan."

Lampard, legendarisch oud-speler van de club, was anderhalf jaar de coach van Chelsea. Hij moest vertrekken na een slechte serie, ondanks de grote investeringen die de club in de zomer deed. De leiding vreesde toch een gebrek aan ervaring bij de oud-international, die als trainer eerder alleen bij Derby County werkte.

Oud-Ajacied Hakim Ziyech is een van de spelers van Chelsea.

Meer uit Voetbal

Liverpool verslaat Brighton en staat in achtste finale FA Cup

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de achtste finale van de FA Cup. De ploeg van trainer Arne Slot won het thuisduel met Brighton & Hove Albion: 3-0.

7 uur geleden
Real Madrid scoort vier keer tegen Real Sociedad

MADRID (ANP) - Real Madrid mag zich voor minimaal twee dagen koploper van La Liga noemen. De club won de thuiswedstrijd tegen Real Sociedad en heeft nu 2 punten meer dan FC Barcelona, dat maandag tegen Girona speelt.

7 uur geleden
Karlsson helpt FC Utrecht aan tweede zege binnen vier dagen

GRONINGEN (ANP) - Jesper Karlsson heeft FC Utrecht aan de tweede zege binnen vier dagen geholpen. De buitenspeler maakte in blessuretijd van het uitduel met FC Groningen het winnende doelpunt in de Euroborg (1-2). FC Utrecht huurt de Zweedse buitenspeler de tweede helft van het seizoen van Bologna.

7 uur geleden
Ajax verslaat Fortuna Sittard en ziet Zintsjenko uitvallen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard met 4-1 gewonnen. De club is op gelijke hoogte gekomen met het als tweede geklasseerde Feyenoord, dat zondag Go Ahead Eagles ontvangt.

8 uur geleden
Ronaldo keert met doelpunt terug bij Al Nassr

RIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met een doelpunt teruggekeerd bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees maakte de openingstreffer van het gewonnen uitduel met Al-Fateh (0-2).

10 uur geleden
AZ draait bij Excelsior in blessuretijd achterstand om in zege

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft het uitduel met Excelsior gewonnen dankzij twee treffers in de blessuretijd. Eerst scoorde spits Troy Parrott met een van richting veranderd schot, in de slotseconden kopte verdediger Penetra de 2-1 binnen.

10 uur geleden
Ajax-aanwinst Zintsjenko valt direct geblesseerd uit

AMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko heeft weinig plezier gehad aan zijn eerste duel in de basisformatie van Ajax. De linksback uit Oekraïne raakte al in de derde minuut van de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard (4-1) geblesseerd en strompelde van het veld.

10 uur geleden