Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tuchel vindt contract bij Engeland van 18 maanden goed voor focus

Tuchel vindt contract bij Engeland van 18 maanden goed voor focus

LONDEN (ANP) - De nieuwe Engelse bondscoach Thomas Tuchel zegt dat zijn contractduur van achttien maanden bij de Engelse voetbalbond goed is om de focus niet te verliezen. Op een persconferentie van de Engelse voetbalbond FA bevestigde de 51-jarige Duitser dat hij vanaf 1 januari 2025 voor anderhalf jaar is aangesteld.

"Het zijn achttien maanden en we hebben afgesproken om daarna bij elkaar te komen en het te bespreken", zei Tuchel. Hij is enthousiast over de lengte van het contract. "Het is een goede tijdsduur omdat het ons helpt om te focussen. Het is afgebakend."

De focus van de Duitser, voormalige trainer van Chelsea en Bayern München, ligt op het winnen van de wereldtitel in 2026. "Ik wil het beste uit de spelers halen", zei Tuchel, die met Chelsea de Champions League won. "De spelers hebben laten zien dat ze er staan. De stabiliteit is indrukwekkend en we hebben spelers die iedere week strijden in de sterkste competities ter wereld. We zijn ervan overtuigd dat we iets van onze ervaringen uit het clubvoetbal kunnen toevoegen, wat kan helpen. Maar we hebben ook geluk nodig en momentum en het geluk dat er niet te veel blessures komen."

Meer uit Voetbal

FC Utrecht verliest ondanks fraaie treffer Rodríguez bij Betis

SEVILLA (ANP) - FC Utrecht wacht ook na vijf speelronden nog op de eerste zege in het hoofdtoernooi van de Europa League. Het elftal van trainer Ron Jans ging met 2-1 onderuit bij Real Betis, de huidige nummer 5 uit de Spaanse voetbalcompetitie.

1 uur geleden
Go Ahead Eagles kansloos onderuit tegen VfB Stuttgart

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de Europa League verloren van VfB Stuttgart. In Deventer eindigde de wedstrijd in een 4-0-zege voor de Duitsers.

1 uur geleden
Van Persie na nieuwe nederlaag: dit is de fase waarin we zitten

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie vindt niet dat er bij Feyenoord reden is tot paniek. "Het is niet zo moeilijk om positief te blijven. Dit is een beetje de fase waarin we zitten", sprak de trainer van de Rotterdammers na de thuisnederlaag van 3-1 tegen Celtic in de Europa League tegen Ziggo Sport.

3 uur geleden
Malen helpt Aston Villa met twee treffers langs Young Boys

BIRMINGHAM (ANP) - Donyell Malen heeft een belangrijk aandeel gehad in de zege van Aston Villa op Young Boys in de Europa League: 2-1. De Oranje-international maakte beide doelpunten voor de Engelse ploeg.

3 uur geleden
AZ boekt tegen Shelbourne tweede zege in Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft tegen het Ierse Shelbourne de tweede zege in de Conference League geboekt. In Alkmaar eindigde het duel in 2-0 voor de ploeg van coach Maarten Martens door treffers van Mees de Wit en invaller Isak Jensen.

4 uur geleden
Feyenoord lijdt tegen Celtic vierde nederlaag op rij

ROTTERDAM (ANP) - Celtic heeft de problemen van Feyenoord verder vergroot. De regerend kampioen van Schotland won het Europa League-duel in De Kuip met 3-1. Voor Feyenoord, dat goed aan het seizoen was begonnen, betekende het de vierde achtereenvolgende nederlaag. Van de laatste zes wedstrijden verloor het elftal van trainer Robin van Persie er vijf.

4 uur geleden
Voetballers Kosovo krijgen 1,5 miljoen euro als ze het WK halen

PRISTINA (ANP/RTR) - De voetballers van de nationale ploeg van Kosovo krijgen van de regering van hun land 1,5 miljoen euro als ze zich weten te kwalificeren voor het WK van volgend jaar. Dat heeft interim-premier Albin Kurti gezegd in een op tv uitgezonden kabinetsvergadering.

5 uur geleden