Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tuchel vindt contract bij Engeland van 18 maanden goed voor focus

Tuchel vindt contract bij Engeland van 18 maanden goed voor focus

LONDEN (ANP) - De nieuwe Engelse bondscoach Thomas Tuchel zegt dat zijn contractduur van achttien maanden bij de Engelse voetbalbond goed is om de focus niet te verliezen. Op een persconferentie van de Engelse voetbalbond FA bevestigde de 51-jarige Duitser dat hij vanaf 1 januari 2025 voor anderhalf jaar is aangesteld.

"Het zijn achttien maanden en we hebben afgesproken om daarna bij elkaar te komen en het te bespreken", zei Tuchel. Hij is enthousiast over de lengte van het contract. "Het is een goede tijdsduur omdat het ons helpt om te focussen. Het is afgebakend."

De focus van de Duitser, voormalige trainer van Chelsea en Bayern München, ligt op het winnen van de wereldtitel in 2026. "Ik wil het beste uit de spelers halen", zei Tuchel, die met Chelsea de Champions League won. "De spelers hebben laten zien dat ze er staan. De stabiliteit is indrukwekkend en we hebben spelers die iedere week strijden in de sterkste competities ter wereld. We zijn ervan overtuigd dat we iets van onze ervaringen uit het clubvoetbal kunnen toevoegen, wat kan helpen. Maar we hebben ook geluk nodig en momentum en het geluk dat er niet te veel blessures komen."

Meer uit Voetbal

ManUnited steviger op derde plaats na zege op Aston Villa

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.

19 minuten geleden
Spits Parrott ook belangrijk voor AZ tegen Heracles Almelo

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.

51 minuten geleden
Feyenoord buigt achterstand tegen Excelsior om in zege

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zondag met 2-1 gewonnen van stadgenoot Excelsior. Het elftal van Robin van Persie kwam in De Kuip terug van een 1-0-achterstand. Ayase Ueda maakte beide doelpunten voor Feyenoord.

52 minuten geleden
Aanvaller Daal valt geblesseerd uit bij AZ

ALKMAAR (ANP) - Ro-Zangelo Daal is geblesseerd uitgevallen bij AZ. De buitenspeler kon niet meer verder na een duel met Naci Ünüvar van Heracles Almelo. Hij strompelde na een half uur van het veld in Alkmaar.

2 uur geleden
FC Twente lijdt eerste competitienederlaag sinds eind oktober

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft een gevoelige nederlaag geleden in de strijd om de tweede en derde plaats in de Eredivisie. De ploeg van coach John van den Brom leed voor eigen publiek tegen FC Utrecht de eerste competitienederlaag (0-2) sinds 26 oktober, toen Ajax won in Enschede.

2 uur geleden
Ajax rekent voorlopig niet op geblesseerde Regeer

AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).

17 uur geleden
Manchester City ziet Arsenal verder uitlopen met gelijkspel

LONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.

18 uur geleden