Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tuchel ontkent negatieve uitspraken over spelers Bayern

Tuchel ontkent negatieve uitspraken over spelers Bayern

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München-trainer Thomas Tuchel heeft ontkend dat hij tegen zijn spelers heeft gezegd dat ze "niet goed genoeg" zijn na de nederlaag vorige week in de topper tegen Bayer Leverkusen. "Een coach die dergelijke dingen zegt, zal hopelijk nooit meer in de bus mogen stappen met zijn ploeg", zei Tuchel, in reactie op eerdere berichten in Duitse media.

Bayerns persvoorlichter stond zijn trainer bij. "Het is niet gezegd, het is gewoon niet waar. Zulke zinnetjes gaan dan opeens in de media rond en hebben soms een giftig effect", aldus Dieter Nickles.

Tv-zender Sky had Tuchel eerder geciteerd. "Jullie zijn niet zo goed zijn als ik dacht, dan moet ik me maar aanpassen aan jullie niveau", zou de coach hebben gezegd na de 3-0-nederlaag in Leverkusen. De zender reageerde tegenover persbureau dpa: "Sky staat voor fantastische livesport, maar ook voor onderzoeksjournalistiek. Ons team van verslaggevers staat voor zuiver onderzoek en geniet ons volledige vertrouwen."

Bayern verloor woensdag in de Champions League met 1-0 bij Lazio. "Iedereen wil de negatieve trend ombuigen. Dat gebeurt volgens mij door hard te werken op de training, dat hebben we gedaan", aldus Tuchel die zondag met zijn ploeg aantreedt bij VfL Bochum.

Meer uit Voetbal

Bosz, Schreuder en Correia genomineerd voor Rinus Michels Award

ZEIST (ANP) - Peter Bosz, Dick Schreuder en Anthony Correia zijn de genomineerden voor de Rinus Michels Award voor beste coach van het Eredivisieseizoen. Bosz, die de prijs de afgelopen twee seizoenen won, werd voor de derde keer op rij kampioen met PSV. Schreuder hielp NEC in zijn debuutseizoen naar de derde plaats en kwalificatie voor de voorronden van de Champions League. Correia verzekerde zich met het gepromoveerde Telstar van directe handhaving.

16 minuten geleden
Feyenoord rondt komst technisch directeur Rigaux af

ROTTERDAM (ANP) - De Belg Dévy Rigaux is de nieuwe technisch directeur van Feyenoord. De nummer 2 van de Eredivisie heeft de komst van de 38-jarige Rigaux van Club Brugge dinsdag afgerond.

3 uur geleden
Oud-Ajax-directeur Mislintat ook in Düsseldorf snel ontslagen

DÜSSELDORF (ANP) - Fortuna Düsseldorf heeft sportief directeur Sven Mislintat ontslagen. De oud-directeur voetbalzaken van Ajax moet na nog geen half jaar vertrekken, nadat de club uit Düsseldorf is gedegradeerd naar het derde niveau in Duitsland.

3 uur geleden
Japanse verdediger Tomiyasu neemt afscheid van Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Verdediger Takehiro Tomiyasu heeft afscheid genomen van Ajax. De 27-jarige Japanner kwam afgelopen winter transfervrij naar de club uit Amsterdam en tekende een contract voor een half seizoen. Door blessures droeg hij slechts negen keer het shirt van Ajax.

5 uur geleden
Messi kampt vlak voor WK met overbelaste hamstring

MIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi kampt vlak voor het WK voetbal met een overbelaste linkerhamstring. Dat is volgens zijn club Inter Miami de uitkomst van medische tests, nadat de 38-jarige Argentijn zondag was uitgevallen in het laatste competitieduel voor het WK.

6 uur geleden
Blessures kosten topclubs gemiddeld 500.000 euro per maand

AMSTERDAM (ANP) - De gemiddelde kosten voor een blessure in het internationale topvoetbal bedragen 500.000 euro per maand. Dat concluderen Raymond Verheijen en Jan Ekstrand in 'Van Voetbal naar Blessures en Terug', het eerste boek ooit gebaseerd op meer dan 20 jaar wetenschappelijk UEFA-onderzoek naar spelers en ploegen in de Champions League en op het WK.

8 uur geleden
Paderborn klopt VfL Wolfsburg en promoveert naar Bundesliga

PADERBORN (ANP) - Paderborn is gepromoveerd naar de Bundesliga. De club uit het tweede Duitse niveau won de play-offs om promotie/degradatie van VfL Wolfsburg met 2-1. Het eerste duel in Wolfsburg was in 0-0 geëindigd.

16 uur geleden