Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tuchel ontkent negatieve uitspraken over spelers Bayern

Tuchel ontkent negatieve uitspraken over spelers Bayern

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München-trainer Thomas Tuchel heeft ontkend dat hij tegen zijn spelers heeft gezegd dat ze "niet goed genoeg" zijn na de nederlaag vorige week in de topper tegen Bayer Leverkusen. "Een coach die dergelijke dingen zegt, zal hopelijk nooit meer in de bus mogen stappen met zijn ploeg", zei Tuchel, in reactie op eerdere berichten in Duitse media.

Bayerns persvoorlichter stond zijn trainer bij. "Het is niet gezegd, het is gewoon niet waar. Zulke zinnetjes gaan dan opeens in de media rond en hebben soms een giftig effect", aldus Dieter Nickles.

Tv-zender Sky had Tuchel eerder geciteerd. "Jullie zijn niet zo goed zijn als ik dacht, dan moet ik me maar aanpassen aan jullie niveau", zou de coach hebben gezegd na de 3-0-nederlaag in Leverkusen. De zender reageerde tegenover persbureau dpa: "Sky staat voor fantastische livesport, maar ook voor onderzoeksjournalistiek. Ons team van verslaggevers staat voor zuiver onderzoek en geniet ons volledige vertrouwen."

Bayern verloor woensdag in de Champions League met 1-0 bij Lazio. "Iedereen wil de negatieve trend ombuigen. Dat gebeurt volgens mij door hard te werken op de training, dat hebben we gedaan", aldus Tuchel die zondag met zijn ploeg aantreedt bij VfL Bochum.

Meer uit Voetbal

Bondscoach Tuchel verlengt bij Engeland tot en met EK 2028

LONDEN (ANP) - Thomas ​Tuchel ⁠heeft zijn contract als bondscoach van Engeland verlengd tot en met het EK van 2028, dat in het Verenigd Koninkrijk en Ierland plaatsvindt. Dat heeft de Engelse voetbalbond bekendgemaakt. ​De Duitser kwam in 2024 in dienst en won met Engeland alle kwalificatiewedstrijden voor het WK van komende zomer.

1 uur geleden
Nottingham is na ontslag Dyche toe aan vierde coach dit seizoen

NOTTINGHAM (ANP/RTR) - Nottingham Forest heeft met Sean Dyche al voor de derde keer dit seizoen een trainer ontslagen. De 54-jarige Engelsman wordt verantwoordelijk gehouden voor de slechte prestaties van de nummer 17 van de Premier League. Het doelpuntloze gelijkspel tegen ⁠hekkensluiter Wolverhampton Wanderers van woensdagavond werd Dyche fataal.

3 uur geleden
Van Dijk kopt Liverpool naar competitiezege bij Sunderland

SUNDERLAND (ANP) - Liverpool heeft woensdagavond met 1-0 gewonnen van Sunderland. Virgil van Dijk maakte het enige doelpunt van de wedstrijd. Het elftal van Arne Slot staat op de zesde plaats in de Premier League. Sunderland is elfde.

13 uur geleden
FC Utrecht maakt met zege bij NEC einde aan negatieve reeks

NIJMEGEN (ANP) - Ron Jans kan opgelucht ademhalen. De coach van FC Utrecht zag zijn elftal na een reeks van tien competitieduels zonder overwinning met 3-1 winnen bij NEC. FC Utrecht steeg naar de tiende plaats. NEC blijft derde met 1 punt achterstand op Feyenoord.

13 uur geleden
UEFA en Real Madrid beëindigen juridische strijd Super League

MADRID (ANP/RTR) - De UEFA heeft een akkoord met Real Madrid bereikt over de beëindiging van de juridische strijd over de Europese Super League. Dat hebben de UEFA en de Spaanse voetbalclub woensdag bekendgemaakt.

20 uur geleden
Cruijff: min of meer afgesproken dat Grim seizoen afmaakt

AMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim maakt waarschijnlijk het seizoen af bij Ajax. "Dat is voor mijn komst min of meer zo afgesproken", zei de nieuwe technisch directeur Jordi Cruijff tijdens een gesprek met de pers.

21 uur geleden
Cruijff wil Ajax weer winnaarsmentaliteit geven

AMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil Ajax weer een winnaarsmentaliteit geven. "Het gaat niet goed, anders hadden ze me waarschijnlijk niet gevraagd", zei hij. "Als ik uiteindelijk faal in de Johan Cruijff ArenA, dan zou dat geen goed verhaal zijn."

21 uur geleden