Tuchel ontkent negatieve uitspraken over spelers Bayern
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München-trainer Thomas Tuchel heeft ontkend dat hij tegen zijn spelers heeft gezegd dat ze "niet goed genoeg" zijn na de nederlaag vorige week in de topper tegen Bayer Leverkusen. "Een coach die dergelijke dingen zegt, zal hopelijk nooit meer in de bus mogen stappen met zijn ploeg", zei Tuchel, in reactie op eerdere berichten in Duitse media.
Bayerns persvoorlichter stond zijn trainer bij. "Het is niet gezegd, het is gewoon niet waar. Zulke zinnetjes gaan dan opeens in de media rond en hebben soms een giftig effect", aldus Dieter Nickles.
Tv-zender Sky had Tuchel eerder geciteerd. "Jullie zijn niet zo goed zijn als ik dacht, dan moet ik me maar aanpassen aan jullie niveau", zou de coach hebben gezegd na de 3-0-nederlaag in Leverkusen. De zender reageerde tegenover persbureau dpa: "Sky staat voor fantastische livesport, maar ook voor onderzoeksjournalistiek. Ons team van verslaggevers staat voor zuiver onderzoek en geniet ons volledige vertrouwen."
Bayern verloor woensdag in de Champions League met 1-0 bij Lazio. "Iedereen wil de negatieve trend ombuigen. Dat gebeurt volgens mij door hard te werken op de training, dat hebben we gedaan", aldus Tuchel die zondag met zijn ploeg aantreedt bij VfL Bochum.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.
11 uur geledenBARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.
11 uur geledenMILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.
11 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in de Champions League-wedstrijd tegen Sporting Portugal hersteld van de nederlaag in het voorgaande duel met Arsenal (3-1). De koploper van Duitsland was in München met dezelfde cijfers te sterk voor de ploeg uit Lissabon: 3-1.
13 uur geleden