Tuchel ontkent negatieve uitspraken over spelers Bayern
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München-trainer Thomas Tuchel heeft ontkend dat hij tegen zijn spelers heeft gezegd dat ze "niet goed genoeg" zijn na de nederlaag vorige week in de topper tegen Bayer Leverkusen. "Een coach die dergelijke dingen zegt, zal hopelijk nooit meer in de bus mogen stappen met zijn ploeg", zei Tuchel, in reactie op eerdere berichten in Duitse media.
Bayerns persvoorlichter stond zijn trainer bij. "Het is niet gezegd, het is gewoon niet waar. Zulke zinnetjes gaan dan opeens in de media rond en hebben soms een giftig effect", aldus Dieter Nickles.
Tv-zender Sky had Tuchel eerder geciteerd. "Jullie zijn niet zo goed zijn als ik dacht, dan moet ik me maar aanpassen aan jullie niveau", zou de coach hebben gezegd na de 3-0-nederlaag in Leverkusen. De zender reageerde tegenover persbureau dpa: "Sky staat voor fantastische livesport, maar ook voor onderzoeksjournalistiek. Ons team van verslaggevers staat voor zuiver onderzoek en geniet ons volledige vertrouwen."
Bayern verloor woensdag in de Champions League met 1-0 bij Lazio. "Iedereen wil de negatieve trend ombuigen. Dat gebeurt volgens mij door hard te werken op de training, dat hebben we gedaan", aldus Tuchel die zondag met zijn ploeg aantreedt bij VfL Bochum.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - West Ham United heeft met een overwinning op Sunderland (3-1) verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Premier League. De nummer 18 van de ranglijst boekte de vijfde competitiezege van dit seizoen.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Rayane Bounida begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen FC Volendam. De 19-jarige aanvaller krijgt de voorkeur boven Oscar Gloukh, die op de bank zit als het duel om 16.45 uur begint.
2 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft snel gereageerd op het aanstaande vertrek van Mats Deijl naar Feyenoord. De club heeft rechtsback Alfons Sampsted terug naar de Eredivisie gehaald. De rechtsback is een contract tot medio 2028 overeengekomen.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse voetbalcompetitie versterkt. Het elftal van coach Cristian Chivu toonde in eigen stadion veerkracht tegen Pisa en won alsnog ruim: 6-2.
18 uur geledenUTRECHT (ANP) - Drie veiligheidsmedewerkers van FC Utrecht en een speurhond zijn donderdag gewond geraakt bij ongeregeldheden met fans van KRC Genk. De club uit de domstad gaat de rellen samen met de lokale driehoek grondig evalueren, zo staat in een statement.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."
1 dag geledenEINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."
1 dag geleden