Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tuchel ontkent negatieve uitspraken over spelers Bayern

Tuchel ontkent negatieve uitspraken over spelers Bayern

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München-trainer Thomas Tuchel heeft ontkend dat hij tegen zijn spelers heeft gezegd dat ze "niet goed genoeg" zijn na de nederlaag vorige week in de topper tegen Bayer Leverkusen. "Een coach die dergelijke dingen zegt, zal hopelijk nooit meer in de bus mogen stappen met zijn ploeg", zei Tuchel, in reactie op eerdere berichten in Duitse media.

Bayerns persvoorlichter stond zijn trainer bij. "Het is niet gezegd, het is gewoon niet waar. Zulke zinnetjes gaan dan opeens in de media rond en hebben soms een giftig effect", aldus Dieter Nickles.

Tv-zender Sky had Tuchel eerder geciteerd. "Jullie zijn niet zo goed zijn als ik dacht, dan moet ik me maar aanpassen aan jullie niveau", zou de coach hebben gezegd na de 3-0-nederlaag in Leverkusen. De zender reageerde tegenover persbureau dpa: "Sky staat voor fantastische livesport, maar ook voor onderzoeksjournalistiek. Ons team van verslaggevers staat voor zuiver onderzoek en geniet ons volledige vertrouwen."

Bayern verloor woensdag in de Champions League met 1-0 bij Lazio. "Iedereen wil de negatieve trend ombuigen. Dat gebeurt volgens mij door hard te werken op de training, dat hebben we gedaan", aldus Tuchel die zondag met zijn ploeg aantreedt bij VfL Bochum.

Meer uit Voetbal

Benfica-coach Mourinho ziet duel met Ajax als 'essentieel'

AMSTERDAM (ANP) - Trainer José Mourinho van Benfica ziet het Champions League-duel met Ajax van dinsdag als "essentieel voor beide teams". Ajax en Benfica zijn de enige clubs in het belangrijkste Europese toernooi die alle vier duels hebben verloren. "Ajax is geen team voor nul punten na vier wedstrijden, net als wij", zei Mourinho een dag voor het duel in Amsterdam.

4 minuten geleden
Jeugdinternational Addai twee keer trefzeker bij ruime zege Como

TURIJN (ANP) - Jeugdinternational Jayden Addai heeft Como op weg geholpen naar een ruime 5-1-uitzege op Torino. De 20-jarige aanvaller maakte de eerste twee doelpunten van het elftal van trainer Cesc Fàbregas.

1 uur geleden
Ajax praat met Jordi Cruijff voor functie van technisch directeur

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is met Jordi Cruijff in gesprek over de functie van technisch directeur. De club onderzoekt of de zoon van de overleden clublegende Johan Cruijff interesse heeft om Alex Kroes op te volgen.

3 uur geleden
Bondscoach Veurink ziet drie speelsters afhaken bij Oranje

ZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink heeft in de voorbereiding op de oefenwedstrijd tegen Portugal drie speelsters geblesseerd zien afhaken. Jill Roord, Janou Levels en Lotte Keukelaar zijn wegens blessures niet meer bij de selectie. Veurink heeft Nina Nijstad, Danique Tolhoek en Kayleigh van Dooren als vervangsters opgeroepen. "November is altijd een uitdagende maand. Voor mij als coach staat de gezondheid van speelsters op één", aldus Veurink in Zeist.

5 uur geleden
Ajax gaat tegen Benfica op zoek naar vertrouwen en punten

AMSTERDAM (ANP) - Ajax wil de thuiswedstrijd tegen Benfica in de Champions League benutten om vertrouwen te winnen. "En dat lukt als we winnen", zei interim-trainer Fred Grim op een persconferentie. "Daar gaan we dus voor. We willen van die hatelijke nul af."

6 uur geleden
Herstelde Rosa kan met Ajax tegen Benfica spelen

AMSTERDAM (ANP) - Lucas Rosa kan dinsdagavond met Ajax tegen Benfica uitkomen in de Champions League. "Hij heeft goed getraind", zei interim-trainer Fred Grim. "Hij kan weer spelen."

7 uur geleden
Depay voorlopig aan de kant met knieblessure

BELO HORIZONTE (ANP) - Memphis Depay kan voorlopig niet in actie komen voor zijn club Corinthians. De topscorer aller tijden van Oranje ontbrak in de nacht van zondag op maandag (Nederlandse tijd) bij de verloren wedstrijd van Corinthians tegen Cruzeiro (0-3) vanwege een knieblessure en heeft mogelijk zijn laatste wedstrijd van het jaar al gespeeld.

11 uur geleden