Tuchel in beeld als nieuwe bondscoach Engeland
BERLIJN (ANP) - De Duitse voetbaltrainer Thomas Tuchel is in gesprek met de FA om bondscoach van Engeland te worden. Dat meldt de Duitse tv-zender Welt. Volgens het bericht zijn de onderhandelingen vergevorderd en kan er snel een akkoord komen.
Engeland zag Gareth Southgate vertrekken na de nederlaag tegen Spanje in de finale van het EK, afgelopen zomer. Lee Carsley fungeert als interim. Die kreeg forse kritiek te verduren na het verlies donderdag op het eigen Wembley tegen Griekenland (1-2).
Tuchel was trainer van onder meer Bayern München en Chelsea. Met de Londense club won hij in 2021 de Champions League. De 51-jarige Duitser is momenteel clubloos nadat hij eind vorig seizoen vertrok bij Bayern.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Milan Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta Rotterdam. De spits heeft bij Sparta een contract tot medio 2029 ondertekend, meldt de nummer 5 van de Eredivisie.
27 minuten geledenALKMAAR (ANP) - Max Huiberts snapt niet waarom AZ zoveel kritiek krijgt op het besluit om de bekende Portugese voetbalmakelaar Jorge Mendes in te schakelen voor een mogelijke transfer van de talentvolle Kees Smit. "Er wordt veel over gezegd en geschreven", zei de directeur voetbalzaken vlak voor het bekerduel met FC Twente bij ESPN. "Ik lees niet heel veel, maar hier ontkwam je niet aan. Ik ben verbaasd over de selectieve verontwaardiging van mensen en partijen die zich erin mengen."
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is er voor de tweede transferperiode op rij niet in geslaagd een opvolger voor de vertrokken Jordan Henderson te vinden. De club heeft de afgelopen maand geen betaalbare speler gevonden die het huidige middenveld sterker maakt.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Gerald Alders maakt het seizoen af bij Telstar. De 20-jarige vleugelverdediger komt op huurbasis over van Ajax, waar hij nog ruim twee jaar onder contract staat.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - Rome-Jayden Owusu-Oduro verdedigt het doel van AZ in het thuisduel met FC Twente in de kwartfinale van de KNVB-beker. De keeper krijgt weer de voorkeur boven Jeroen Zoet.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-directeur Dennis te Kloese wordt de afgelopen dagen "veelvuldig telefonisch lastiggevallen en bedreigd", meldt de politie. Die doet onderzoek naar de dreigementen en naar het online verspreiden van het mobiele telefoonnummer van de clubdirecteur.
2 uur geledenHAMBURG (ANP) - De Franse voetballer Jean-Luc Dompé (30) is door zijn club HSV bestraft vanwege rijden onder invloed. Dompé heeft een recordboete gekregen die volgens de club zes cijfers telt. Eerder werd hij al voor onbepaalde tijd geschorst door de nummer 13 van de Bundesliga.
5 uur geleden