Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tuchel heeft grote verwachtingen van 'ontbrekende schakel' Lukaku

Tuchel heeft grote verwachtingen van 'ontbrekende schakel' Lukaku

LONDEN (ANP) - Coach Thomas Tuchel van Chelsea is ervan overtuigd dat de nieuwe aanwinst Romelu Lukaku een grote impact kan hebben en de binnengehaalde "ontbrekende schakel" is voor de club in de jacht op de eerste Premier League titel in vijf jaar. De Belgische spits kwam vorige week over van Inter Milan voor een bedrag van 97,5 miljoen pond (114 miljoen euro). Dat is het hoogste bedrag dat de Londense club ooit voor een speler betaalde.

"We verwachten dat hij impact heeft, we verwachten doelpunten. Hij is een grote persoonlijkheid in de kleedkamer, maar ik ben er absoluut van overtuigd dat hij een positieve impact zal hebben op Timo Werner, Kai Havertz en Christian Pulisic. Is Romelu het ontbrekende puzzelstukje? We hopen het wel", aldus Tuchel tegen verslaggevers.

Tuchel denkt dat de Belgische international zondag in de Londense derby tegen Arsenal in actie komt. "We hebben nog één training te gaan, maar de week was zwaar voor hem omdat hij in de groep zat met de andere spelers die later aan het seizoen begonnen. We hopen en verwachten dat hij zondag op het veld staat," zei hij.

Pulisic

Ook bevestigde Tuchel dat Pulisic deze week de training miste als gevolg van een positieve coronatest. Hij zal zondag niet van de partij zal zijn. Hij was optimistisch over de beschikbaarheid van Hakim Ziyech en N'Golo Kante. Tuchel zei dat het duo absoluut geen problemen had op de training en dat "een meer fysieke sessie" op zaterdag hun deelname tegen Arsenal zal bepalen.

Tegenstander Arsenal heeft vier positieve coronagevallen. Pierre-Emerick Aubameyang en Willian kunnen mogelijk tegen Chelsea weer spelen. Alexandre Lacazette en doelman Alex Runarsson blijven nog aan de kant. Trainer Mikel Arteta kan ook niet beschikken over de geblesseerde spelers Gabriel Magalhaes, Eddie Nketiah en Thomas Partey.

Nieuwe aanwinst Martin Ødegaard, die vrijdag overkwam van Real Madrid, is zondag nog niet inzetbaar voor de Gunners.

Meer uit Voetbal

Ajax verlengt contract middenvelder Mokio met vier jaar

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft het in 2027 aflopende contract met middenvelder Jorthy Mokio opengebroken en met vier jaar verlengd. De 18-jarige Belg is nu tot de zomer van 2031 aan de Amsterdamse voetbalclub verbonden.

8 minuten geleden
Introverte Brugts wil bij Oranje vooral met haar voeten spreken

ZEIST (ANP) - Voetbalster Esmee Brugts ziet zichzelf nog niet als een van de nieuwe leiders van Oranje. Hoewel de 22-jarige linksback van FC Barcelona één van de sterren van Nederland is, stelt ze zich buiten de lijnen bescheiden op. "Ik ben niet iemand van heel veel woorden. Ik wil vooral mijn voeten laten spreken", zegt Brugts in aanloop naar het WK-kwalificatieduel tegen Frankrijk dat dinsdag in Breda wordt gespeeld.

54 minuten geleden
Scheidsrechter Makkelie opnieuw naar WK voetbal

ZEIST (ANP) - Danny Makkelie is door wereldvoetbalbond FIFA aangewezen als een van de scheidsrechters op het komende WK. Dat meldt de KNVB.

1 uur geleden
Oranje-international De Jong hervat groepstraining bij Barcelona

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft donderdag de groepstraining hervat bij FC Barcelona. Spaanse media meldden dat de 28-jarige middenvelder daags na de nederlaag van Barcelona tegen Atlético Madrid (0-2) in de kwartfinale van de Champions League op het trainingsveld van de club verscheen.

5 uur geleden
Onbegrip bij Barcelona-coach over VAR na nederlaag tegen Atlético

BARCELONA (ANP/RTR) - Barcelona-trainer Hansi Flick was niet te spreken over de beslissingen van de VAR in de met 2-0 verloren kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid. De trainer van de Catalanen was het niet eens met de rode kaart van Pau Cubarsí en het moment bij een doeltrap van Atlético-speler Marc Pubill, waar Barcelona recht had op een strafschop.

9 uur geleden
PSG vergroot druk op Liverpool en Slot met eenvoudige zege in CL

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de druk op Liverpool en trainer Arne Slot vergroot in hun eerste ontmoeting in de kwartfinales van de Champions League. De titelverdediger was thuis oppermachtig en boekte een eenvoudige 2-0-zege tegen een matig Liverpool. De returnwedstrijd is volgende week dinsdag.

20 uur geleden
Eredivisiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC blijft geldig

ZEIST (ANP) - Het competitiebestuur heeft besloten om de wedstrijd in de Eredivisie tussen Go Ahead Eagles en NAC van 15 maart niet ongeldig te verklaren. Dat maakte de KNVB bekend op de eigen website. NAC Breda had een klacht ingediend na de 6-0-nederlaag vanwege het meespelen van Go Ahead-speler Dean James. Hij zou als international van Indonesië mogelijk het Nederlanderschap zijn verloren en zo geen werkvergunning hebben.

21 uur geleden