Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tuchel heeft geen verklaring voor pijnlijke nederlaag Bayern

Tuchel heeft geen verklaring voor pijnlijke nederlaag Bayern

MÜNCHEN (ANP) - Thomas Tuchel, de trainer van Bayern München, had geen verklaring voor de pijnlijke nederlaag van zijn ploeg. Bayern liet zich in de eigen Allianz Arena verrassen door RB Leipzig en is in de titelstrijd weer afhankelijk geworden van Borussia Dortmund.

"Ik heb er geen verklaring voor hoe dit heeft kunnen gebeuren. Het is eigenlijk onverklaarbaar. We stopten met bewegen, met elkaar te helpen en lef te tonen", zei Tuchel na de 3-1-nederlaag.

"De eerste 30 minuten waren goed en we hadden met 2-0 of meer voor kunnen staan. Maar daarna werden we slordig en zonder reden in de tweede helft nog slordiger. Ik ben teleurgesteld, want we kunnen zoveel beter. We hadden het in onze handen, maar hebben het weggegeven. Als je zo ver onder je niveau speelt, dan heb je moeite om duels te winnen. En als je die verliest, dan kom je gewoon tekort."

Concurrent Dortmund neemt het zondag op tegen Augsburg en treft op de laatste speeldag Mainz 05. Bayern komt alleen nog in actie tegen 1. FC Köln. Bayern heeft nog 1 punt voorsprong. "Het is nog niet over", aldus Tuchel. "Laten we zien wat er op de laatste speeldag gebeurt."

Bayern pakte de laatste tien seizoenen de landstitel.

Meer uit Voetbal

Aanvaller Noslin helpt Lazio aan zege op Cremonese

CREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).

2 uur geleden
Atlético Madrid rekent op spits Álvarez voor uitduel met Arsenal

LONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.

2 uur geleden
Chelsea verliest ook kansloos van Nottingham Forest

LONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).

4 uur geleden
Fortuna Sittard niet akkoord met schorsing voor Gladon

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.

6 uur geleden
NAC-middenvelder Nassoh 2 wedstrijden geschorst

BREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.

8 uur geleden
Marcelino vertrekt na dit seizoen als trainer bij Villarreal

VILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral ​stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.

8 uur geleden
KNVB richt zich na zaak tegen NAC op verloop competitie

ZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.

9 uur geleden