Tuchel heeft geen verklaring voor pijnlijke nederlaag Bayern
MÜNCHEN (ANP) - Thomas Tuchel, de trainer van Bayern München, had geen verklaring voor de pijnlijke nederlaag van zijn ploeg. Bayern liet zich in de eigen Allianz Arena verrassen door RB Leipzig en is in de titelstrijd weer afhankelijk geworden van Borussia Dortmund.
"Ik heb er geen verklaring voor hoe dit heeft kunnen gebeuren. Het is eigenlijk onverklaarbaar. We stopten met bewegen, met elkaar te helpen en lef te tonen", zei Tuchel na de 3-1-nederlaag.
"De eerste 30 minuten waren goed en we hadden met 2-0 of meer voor kunnen staan. Maar daarna werden we slordig en zonder reden in de tweede helft nog slordiger. Ik ben teleurgesteld, want we kunnen zoveel beter. We hadden het in onze handen, maar hebben het weggegeven. Als je zo ver onder je niveau speelt, dan heb je moeite om duels te winnen. En als je die verliest, dan kom je gewoon tekort."
Concurrent Dortmund neemt het zondag op tegen Augsburg en treft op de laatste speeldag Mainz 05. Bayern komt alleen nog in actie tegen 1. FC Köln. Bayern heeft nog 1 punt voorsprong. "Het is nog niet over", aldus Tuchel. "Laten we zien wat er op de laatste speeldag gebeurt."
Bayern pakte de laatste tien seizoenen de landstitel.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Rayo Vallecano heeft in een Madrileense derby Atlético een pijnlijke nederlaag bezorgd. Het laaggeklasseerde Rayo Vallecano won met 3-0, waardoor Atlético naar de vierde plaats in de Spaanse La Liga zakte. De ploeg van coach Diego Simeone heeft nu 15 punten achterstand op koploper Real Madrid.
13 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de koppositie in de Vrouwen Eredivisie stevig in handen. De club uit Enschede won zondag met 5-1 van sc Heerenveen. FC Twente heeft 36 punten na veertien wedstrijden. PSV, dat met 3-0 won van PEC Zwolle, staat tweede op een achterstand van 4 punten.
37 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is definitief gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig toen scheidsrechter Jannick van der Laan het spel stillegde. Het was ijdele hoop dat de wedstrijd in Rotterdam nog kon worden hervat. Het restant van de wedstrijd wordt volgens de website van NEC op dinsdag 17 februari uitgespeeld.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is tijdelijk gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig. Het is nog onduidelijk of het duel op zondag kan worden uitgespeeld.
2 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen staat weer in het linkerrijtje van de Eredivisie. Het elftal van coach Robin Veldman boog zondag een 2-0-achterstand in het Abe Lenstra Stadion tegen PEC Zwolle om in een 4-2-zege. De Friezen staan met 31 punten op de negende plek in de Eredivisie. PEC Zwolle zakt naar de dertiende plaats met een achterstand van 5 punten op sc Heerenveen.
2 uur geledenVELSEN (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen Telstar en FC Twente is geëindigd in 1-1. Door het gelijkspel is Twente, dat nu zevende staat, op de ranglijst ingehaald door AZ. Telstar blijft 17e met 18 punten.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft voor komende week een kort trainingskamp in het buitenland belegd. Trainer Robin van Persie wil aanwinst Raheem Sterling met zijn selectie laten trainen en leuke dingen met zijn spelers doen.
3 uur geleden