Tuchel heeft geen verklaring voor pijnlijke nederlaag Bayern
MÜNCHEN (ANP) - Thomas Tuchel, de trainer van Bayern München, had geen verklaring voor de pijnlijke nederlaag van zijn ploeg. Bayern liet zich in de eigen Allianz Arena verrassen door RB Leipzig en is in de titelstrijd weer afhankelijk geworden van Borussia Dortmund.
"Ik heb er geen verklaring voor hoe dit heeft kunnen gebeuren. Het is eigenlijk onverklaarbaar. We stopten met bewegen, met elkaar te helpen en lef te tonen", zei Tuchel na de 3-1-nederlaag.
"De eerste 30 minuten waren goed en we hadden met 2-0 of meer voor kunnen staan. Maar daarna werden we slordig en zonder reden in de tweede helft nog slordiger. Ik ben teleurgesteld, want we kunnen zoveel beter. We hadden het in onze handen, maar hebben het weggegeven. Als je zo ver onder je niveau speelt, dan heb je moeite om duels te winnen. En als je die verliest, dan kom je gewoon tekort."
Concurrent Dortmund neemt het zondag op tegen Augsburg en treft op de laatste speeldag Mainz 05. Bayern komt alleen nog in actie tegen 1. FC Köln. Bayern heeft nog 1 punt voorsprong. "Het is nog niet over", aldus Tuchel. "Laten we zien wat er op de laatste speeldag gebeurt."
Bayern pakte de laatste tien seizoenen de landstitel.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - De rode kaart die een speler van Everton maandagavond kreeg voor een slaande beweging naar een ploeggenoot, is volgens trainer David Moyes niet onoverkomelijk. Speler Idrissa Gueye heeft zijn excuses aangeboden en daarmee is de zaak wat Everton-trainer Moyes betreft opgelost. "Dit soort dingen gebeuren nu eenmaal in het voetbal", zei hij.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer José Mourinho van Benfica ziet het Champions League-duel met Ajax van dinsdag als "essentieel voor beide teams". Ajax en Benfica zijn de enige clubs in het belangrijkste Europese toernooi die alle vier duels hebben verloren. "Ajax is geen team voor nul punten na vier wedstrijden, net als wij", zei Mourinho een dag voor het duel in Amsterdam.
8 uur geledenTURIJN (ANP) - Jeugdinternational Jayden Addai heeft Como op weg geholpen naar een ruime 5-1-uitzege op Torino. De 20-jarige aanvaller maakte de eerste twee doelpunten van het elftal van trainer Cesc Fàbregas.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is met Jordi Cruijff in gesprek over de functie van technisch directeur. De club onderzoekt of de zoon van de overleden clublegende Johan Cruijff interesse heeft om Alex Kroes op te volgen.
12 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink heeft in de voorbereiding op de oefenwedstrijd tegen Portugal drie speelsters geblesseerd zien afhaken. Jill Roord, Janou Levels en Lotte Keukelaar zijn wegens blessures niet meer bij de selectie. Veurink heeft Nina Nijstad, Danique Tolhoek en Kayleigh van Dooren als vervangsters opgeroepen. "November is altijd een uitdagende maand. Voor mij als coach staat de gezondheid van speelsters op één", aldus Veurink in Zeist.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax wil de thuiswedstrijd tegen Benfica in de Champions League benutten om vertrouwen te winnen. "En dat lukt als we winnen", zei interim-trainer Fred Grim op een persconferentie. "Daar gaan we dus voor. We willen van die hatelijke nul af."
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Lucas Rosa kan dinsdagavond met Ajax tegen Benfica uitkomen in de Champions League. "Hij heeft goed getraind", zei interim-trainer Fred Grim. "Hij kan weer spelen."
15 uur geleden