Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tuchel denkt Neymar pas eind november terug te hebben

Tuchel denkt Neymar pas eind november terug te hebben

PARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain-trainer Thomas Tuchel verwacht Neymar pas eind november weer terug te hebben. Franse media meldden donderdag al dat de Braziliaanse aanvaller, die last heeft van een bovenbeenblessure, mogelijk drie wedstrijden moest missen.

Neymar is wel opgeroepen voor de nationale ploeg, maar Tuchel zou verbaasd zijn als de Braziliaan afreist naar Zuid-Amerika. "Ik denk niet dat het mogelijk is dat hij gaat spelen", zei Tuchel. "Als hij wel gaat spelen betekent dat dat hij niet geblesseerd is en dat zou een slechte boodschap zijn. Ik ga ervan uit dat hij pas na de interlandperiode terug is."

Neymar liep zijn blessure woensdag op in de Champions League, in de gewonnen uitwedstrijd tegen Istanbul Basaksehir (0-2). Volgende week neemt PSG het op tegen RB Leipzig.

Tuchel kan komend weekend tegen Nantes ook niet beschikken over de geblesseerde spelers Mauro Icardi, Julian Draxler en Leandro Paredes. Ángel Di María is geschorst.

Meer uit Voetbal

Arsenal wint in League Cup na strafschoppen van Crystal Palace

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de halve finales van de League Cup bereikt. The Gunners wonnen in eigen huis na strafschoppen van Crystal Palace. Arsenal-doelman Kepa Arrizabalaga was de gevierde man nadat hij de strafschop van Maxence Lacroix stopte.

6 uur geleden
Nigeria wint moeizaam van Tanzania in eerste wedstrijd Afrika Cup

FÈS (ANP) - Nigeria heeft in de eerste wedstrijd van groep C in de Afrika Cup de favorietenrol met moeite waargemaakt. Het elftal van bondscoach Eric Chelle was in de stromende regen in het Marokkaanse Fès met 2-1 te sterk voor Tanzania. Tunesië en Oeganda zijn de andere landen in de groep. Die spelen dinsdagavond tegen elkaar.

8 uur geleden
Algemeen directeur Brands blijft tot medio 2029 bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Marcel Brands (63) blijft tot medio 2029 algemeen directeur van PSV. Dat heeft de Eindhovense voetbalclub in een persbericht bekendgemaakt. Brands heeft zijn contract met twee jaar verlengd. "Ik voel me fit, heb veel plezier in mijn werk en PSV voelt als mijn club. Samen met het directieteam en alle medewerkers wil ik verder bouwen aan een sterke toekomst", stelt hij.

10 uur geleden
Real Madrid verhuurt Endrick tot einde van het seizoen aan Lyon

MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid heeft de 19-jarige Endrick tot het einde van het seizoen verhuurd aan Olympique Lyon. Dat melden beide clubs. Met de huur is 1 miljoen euro gemoeid.

10 uur geleden
Duel Go Ahead - Heerenveen uitgesteld om Europa League

ZEIST (ANP) - De KNVB heeft het competitieduel tussen Go Ahead Eagles en sc Heerenveen van zondag 25 januari uitgesteld. Dat gebeurde op verzoek van de club uit Deventer, die enkele dagen daarvoor en daarna moet spelen in de Europa League. De wedstrijd wordt op woensdag 11 februari ingehaald in de Adelaarshorst.

16 uur geleden
Liverpool 'een paar maanden' zonder spits Isak na kuitbeenbreuk

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot verwacht spits Alexander Isak "een paar maanden" te moeten missen na zijn enkeloperatie en kuitbeenbreuk. De 26-jarige Zweed liep de blessure op bij een volgens Slot "roekeloze tackle" van Tottenham Hotspur-verdediger Micky van de Ven afgelopen weekend.

18 uur geleden
Spits Isak (Liverpool) geopereerd aan enkel en breuk in kuitbeen

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.

1 dag geleden