Tuchel denkt Neymar pas eind november terug te hebben
PARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain-trainer Thomas Tuchel verwacht Neymar pas eind november weer terug te hebben. Franse media meldden donderdag al dat de Braziliaanse aanvaller, die last heeft van een bovenbeenblessure, mogelijk drie wedstrijden moest missen.
Neymar is wel opgeroepen voor de nationale ploeg, maar Tuchel zou verbaasd zijn als de Braziliaan afreist naar Zuid-Amerika. "Ik denk niet dat het mogelijk is dat hij gaat spelen", zei Tuchel. "Als hij wel gaat spelen betekent dat dat hij niet geblesseerd is en dat zou een slechte boodschap zijn. Ik ga ervan uit dat hij pas na de interlandperiode terug is."
Neymar liep zijn blessure woensdag op in de Champions League, in de gewonnen uitwedstrijd tegen Istanbul Basaksehir (0-2). Volgende week neemt PSG het op tegen RB Leipzig.
Tuchel kan komend weekend tegen Nantes ook niet beschikken over de geblesseerde spelers Mauro Icardi, Julian Draxler en Leandro Paredes. Ángel Di María is geschorst.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.
5 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.
5 uur geledenMADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.
6 uur geledenISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.
8 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.
10 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.
11 uur geleden