Tuchel denkt Neymar pas eind november terug te hebben
PARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain-trainer Thomas Tuchel verwacht Neymar pas eind november weer terug te hebben. Franse media meldden donderdag al dat de Braziliaanse aanvaller, die last heeft van een bovenbeenblessure, mogelijk drie wedstrijden moest missen.
Neymar is wel opgeroepen voor de nationale ploeg, maar Tuchel zou verbaasd zijn als de Braziliaan afreist naar Zuid-Amerika. "Ik denk niet dat het mogelijk is dat hij gaat spelen", zei Tuchel. "Als hij wel gaat spelen betekent dat dat hij niet geblesseerd is en dat zou een slechte boodschap zijn. Ik ga ervan uit dat hij pas na de interlandperiode terug is."
Neymar liep zijn blessure woensdag op in de Champions League, in de gewonnen uitwedstrijd tegen Istanbul Basaksehir (0-2). Volgende week neemt PSG het op tegen RB Leipzig.
Tuchel kan komend weekend tegen Nantes ook niet beschikken over de geblesseerde spelers Mauro Icardi, Julian Draxler en Leandro Paredes. Ángel Di María is geschorst.
Meer uit Voetbal
NYON (ANP) - Het Nederlands elftal begint de groepsfase van de nieuwe editie van de Nations League met een thuiswedstrijd tegen Duitsland. Dat maakte de UEFA vrijdag bekend. Het duel staat op 24 september op het programma. Oranje sluit op 16 november de groepsfase af met het uitduel in Duitsland. Servië en Griekenland zijn de andere landen in de poule.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Algemeen directeur Menno Geelen van Ajax treedt toe tot de Club Competitions Committee van de UEFA. Dat maakte de Amsterdamse club bekend in een persbericht. De kandidatuur van Geelen (44) namens de European Football Clubs (EFC) is bekrachtigd door het uitvoerend comité van de Europese voetbalbond.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft een grote stap gezet naar de finale van het Spaanse bekertoernooi. De ploeg van trainer Diego Simeone liet FC Barcelona in het eerste duel van de halve eindstrijd kansloos (4-0). Die stand stond bij rust al op het scorebord van een kolkend Estadio Metropolitano. De return is op 3 maart in Barcelona.
12 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Het Nederlands elftal is in de groepsfase van de nieuwe editie van de Nations League gekoppeld aan Duitsland, Servië en Griekenland. Dat heeft een loting in Brussel uitgewezen.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zich na het afsluiten van de transfermarkt spectaculair versterkt. De transfervrije Raheem Sterling heeft zijn handtekening onder een contract tot het einde van dit seizoen gezet.
17 uur geledenBRUSSEL (ANP) - De UEFA voelt niets voor een terugkeer van de nationale ploeg en clubteams van Rusland in Europese toernooien. "Ons standpunt blijft ongewijzigd", zei voorzitter Aleksander Ceferin op het vijftigste congres van de Europese voetbalbond in Brussel.
18 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz vreest voor griepgevallen in de PSV-selectie als spelers komend weekend carnaval gaan vieren. "Daar maak ik me zorgen om, met zoveel mensen dicht op elkaar. Ik weet niet of ze het gaan vieren, maar ik kan het me heel goed voorstellen. We wonen in Eindhoven", zei Bosz tijdens zijn persconferentie voor het Eredivisieduel met FC Volendam van vrijdag.
22 uur geleden