Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tuchel bevestigt dat Bayern 'keihard' werkt aan transfer Kane

Tuchel bevestigt dat Bayern 'keihard' werkt aan transfer Kane

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München-trainer Thomas Tuchel heeft bevestigd dat zijn club druk bezig is met het aantrekken van spits Harry Kane. Donderdag meldden Engelse media dat er na lange onderhandelingen een akkoord was bereikt over een transfersom voor de Engelse aanvaller. Kane zou toestemming hebben gekregen van Tottenham Hotspur om naar Duitsland af te reizen.

"We werken er keihard aan, dat kan ik bevestigen", zei Tuchel. "Op dit moment is er geen akkoord en als er geen akkoord is, geeft de coach er geen commentaar op. Omdat hij nog geen speler is van Bayern."

De 30-jarige Kane zal een dezer dagen gekeurd worden in München. Er werd zelfs beweerd dat hij zaterdag al zijn opwachting zou kunnen maken in de Supercup tegen RB Leipzig, maar dat lijkt onhaalbaar. "We proberen de aanvoerder van het Engelse nationale team uit Engeland te halen. Dat zegt genoeg. Het is een proces", aldus Tuchel.

Kane heeft wel aangegeven dat hij duidelijkheid wil over zijn toekomst voor de start van de Premier League. De Spurs nemen het zondag op tegen Brentford.

Meer uit Voetbal

Van Persie: bedreigingen aan Te Kloese respectloos en ongepast

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie veroordeelt de bedreigingen aan het adres van directeur Dennis te Kloese van Feyenoord. "Ik vind het respectloos tegenover Dennis", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zondag met FC Utrecht.

2 uur geleden
Verdediger Nuytinck na bijna een jaar revalideren terug bij NEC

NIJMEGEN (ANP) - Bram Nuytinck (35) keert terug in de selectie van NEC voor de Eredivisiewedstrijd tegen Heracles Almelo van zaterdag. De ervaren centrale verdediger scheurde zijn kruisband in april vorig jaar en is nu voldoende hersteld.

4 uur geleden
Ajax zonder laatste winteraankopen op jacht naar revanche op AZ

AMSTERDAM (ANP) - Ajax kan zondag in de Eredivisiewedstrijd tegen AZ hoogstwaarschijnlijk nog niet beschikken over de nieuwste aanwinsten Maher Carrizo, Oleksandr Zintsjenko en Maarten Paes. "Zij zijn op dit moment alle drie nog niet speelgerechtigd", zei Ajax-trainer Fred Grim vrijdag op een persconferentie.

7 uur geleden
Atalanta werkt recordwinnaar Juventus uit Coppa Italia

BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.

17 uur geleden
Atlético Madrid met ruime zege naar laatste vier Spaanse beker

SEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.

17 uur geleden
Telstar stunt en schakelt bekerhouder Go Ahead Eagles uit

VELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft na 34 jaar weer de halve finale bereikt van de KNVB-beker. De ploeg van trainer Anthony Correia schakelde in een enerverende kwartfinale in een ijskoud stadion in Velsen-Zuid bekerhouder Go Ahead Eagles uit. Het werd 2-1.

19 uur geleden
Oud-international Van Ginkel (33) beëindigt voetbalcarrière

ARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.

1 dag geleden