Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tuchel bevestigt dat Bayern 'keihard' werkt aan transfer Kane

Tuchel bevestigt dat Bayern 'keihard' werkt aan transfer Kane

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München-trainer Thomas Tuchel heeft bevestigd dat zijn club druk bezig is met het aantrekken van spits Harry Kane. Donderdag meldden Engelse media dat er na lange onderhandelingen een akkoord was bereikt over een transfersom voor de Engelse aanvaller. Kane zou toestemming hebben gekregen van Tottenham Hotspur om naar Duitsland af te reizen.

"We werken er keihard aan, dat kan ik bevestigen", zei Tuchel. "Op dit moment is er geen akkoord en als er geen akkoord is, geeft de coach er geen commentaar op. Omdat hij nog geen speler is van Bayern."

De 30-jarige Kane zal een dezer dagen gekeurd worden in München. Er werd zelfs beweerd dat hij zaterdag al zijn opwachting zou kunnen maken in de Supercup tegen RB Leipzig, maar dat lijkt onhaalbaar. "We proberen de aanvoerder van het Engelse nationale team uit Engeland te halen. Dat zegt genoeg. Het is een proces", aldus Tuchel.

Kane heeft wel aangegeven dat hij duidelijkheid wil over zijn toekomst voor de start van de Premier League. De Spurs nemen het zondag op tegen Brentford.

Meer uit Voetbal

Directeur Feyenoord om veiligheidsredenen niet in Utrecht

UTRECHT (ANP) - Dennis te Kloese bekijkt de uitwedstrijd van Feyenoord tegen FC Utrecht niet in stadion Galgenwaard. De directeur van de Rotterdamse club heeft het advies gekregen om vanwege veiligheidsredenen niet naar Utrecht te komen.

1 uur geleden
Feyenoord mist topscorer Ueda tegen FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - Ayase Ueda mist het uitduel van Feyenoord met FC Utrecht. De topscorer van de Eredivisie ontbreekt in de selectie van trainer Robin van Persie.

1 uur geleden
Liverpool-aankoop Jacquet loopt 'serieuze' blessure op bij Rennes

LENS (ANP) - Liverpool-aankoop Jérémy Jacquet heeft zaterdag een schouderblessure opgelopen bij zijn huidige club Rennes. Trainer Habib Beye sprak van een op het oog "serieuze" kwetsuur, al wordt de precieze ernst nog onderzocht.

3 uur geleden
Zegereeks Sparta ten einde na gelijkspel bij Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - De zegereeks van Sparta Rotterdam is ten einde na een gelijkspel bij Fortuna Sittard. Invaller Yassin Oukili leek de Limburgers in de laatste seconden van de reguliere speeltijd aan een overwinning te helpen voor eigen publiek, maar Spartaan Casper Terho kopte diep in de blessuretijd nog de 2-2 binnen.

13 uur geleden
FC Twente maakt indruk met 5-0-thuiszege op sc Heerenveen

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft het thuisduel met sc Heerenveen met veel overtuiging gewonnen. Net als vaker dit seizoen creëerde de ploeg van trainer John van den Brom veel kansen. Dit keer leverden die ook doelpunten op: 5-0.

13 uur geleden
FC Volendam boekt bij PEC Zwolle eerste uitzege van het seizoen

ZWOLLE (ANP) - FC Volendam heeft bij PEC Zwolle de eerste uitzege van dit Eredivisieseizoen geboekt. Aanvaller Brandley Kuwas maakte in de blessuretijd de winnende treffer: 1-2. Daardoor neemt FC Volendam afstand van de laatste twee plekken in de Eredivisie. De nummer 15 heeft nu 5 punten meer dan Telstar en NAC Breda. PEC staat tiende.

13 uur geleden
Treffer Botman in jubileumduel niet genoeg voor zege Newcastle

NEWCASTLE (ANP) - Verdediger Sven Botman heeft gescoord in zijn honderdste wedstrijd voor Newcastle United. De 26-jarige Nederlander zette zijn ploeg op voorsprong in de thuiswedstrijd tegen Brentford, dat wel met een 3-2-zege vertrok uit het noorden van Engeland.

13 uur geleden