Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

TT van Assen nu opening van het seizoen in MotoGP

TT van Assen nu opening van het seizoen in MotoGP

ASSEN (ANP) - Ook de Grote Prijs van Duitsland in de MotoGP moet verplaatst worden en dus is de TT van Assen nu de eerste race op de kalender. Het is vooralsnog de bedoeling dat de motorcoureurs uit de koningsklasse hun seizoen op 28 juni beginnen in Drenthe. De GP van Duitsland op de Sachsenring stond voor de week daarvoor op het programma, maar de organisatie gaat op zoek naar een nieuwe datum.

Bondskanselier Angela Merkel besloot woensdag om de strenge coronamaatregelen in haar land te verlengen. Grote evenementen zijn tot eind augustus verboden. "We zijn in gesprek met rechtenhouder Dorna en met de autoriteiten om een nieuwe datum te vinden voor de GP op de Sachsenring", aldus de Duitse organisatie. "De gekochte tickets blijven geldig. We vragen onze trouwe fans om wat geduld."

Het seizoen van de WK wegrace zou begin vorige maand starten in Qatar. Alleen de coureurs uit de Moto2 en Moto3 kwamen daar in actie, omdat zij op dat moment al een tijdje in Qatar waren en dus niet in quarantaine hoefden. De MotoGP-race kon niet doorgaan. Dorna werkt aan een nieuwe GP-kalender voor 2020, om alle wedstrijden die sindsdien zijn uitgesteld een nieuwe plek te geven.

Meer uit Sport

Verstappen beseft dat hij 'geluk' nodig heeft in titelstrijd

SÃO PAULO (ANP) - Max Verstappen geeft toe dat hij "een beetje geluk" nodig heeft om Lando Norris en Oscar Piastri te achterhalen in het kampioenschap van de Formule 1. "Ik moet elk weekend veel meer punten scoren en dat is niet zo eenvoudig", vertelde de viervoudig wereldkampioen aan onder meer Autosport.com op de persdag voorafgaand aan de Grote Prijs van São Paulo.

12 uur geleden
Tweevoudig olympisch zeilkampioene Bouwmeester (37) stopt

NOORDWIJK (ANP) - Tweevoudig olympisch zeilkampioene Marit Bouwmeester stopt met topsport. Dat meldt het Watersportverbond. De 37-jarige Bouwmeester is met vier olympische medailles de succesvolste zeilster aller tijden. De Friezin kondigde haar afscheid aan bij de presentatie van haar boek Winnen met je hoofd.

14 uur geleden
Tennisster Lamens jaar na doorbraak blij met behoud plek top 100

AMSTELVEEN (ANP) - Suzan Lamens is een jaar na haar doorbraak blij dat ze nog in de top 100 staat. De beste tennisster van Nederland staat richting het einde van het seizoen op de 86e plaats op de wereldranglijst, ongeveer even hoog als vorig jaar, vlak nadat ze haar tot nu toe enige titel had gepakt. "Ik heb dit jaar alle grote toernooien gespeeld en ben tevreden dat ik mijn ranking heb behouden", zegt Lamens tijdens een persmoment in Amstelveen.

15 uur geleden
Brown: verlies liever titel dan kiezen tussen Norris en Piastri

SÃO PAULO (ANO/RTR) - Teambaas Zak Brown van Formule 1-renstal McLaren weigert een van zijn twee coureurs voor te trekken in de eindfase van het wereldkampioenschap. "Ik verlies nog liever de titel dan dat ik moet kiezen tussen een van mijn twee coureurs", zegt de Amerikaan in de podcast 'Beyond the Grid'.

15 uur geleden
Tennisster Pegula verslaat Paolini in WTA Finals

RIYAD (ANP) - De Amerikaanse tennisster Jessica Pegula heeft haar tweede wedstrijd in de groepsfase van de WTA Finals in het Saoedische Riyad gewonnen. De nummer 5 van de wereld versloeg de Italiaanse Jasmine Paolini in twee sets: 6-2 6-3. Paolini leed al haar derde nederlaag en was al uitgeschakeld.

15 uur geleden
De Waard en Brinkman genomineerd voor beste hockeyer ter wereld

LAUSANNE (ANP) - Xan de Waard en Thierry Brinkman zijn genomineerd voor de prijs van beste hockeyer ter wereld. De internationale hockeyfederatie FIH heeft per sekse drie kanshebbers bekendgemaakt. Anne Veenendaal is een van de drie genomineerde keepsters.

20 uur geleden
Meer dan de helft van de tickets voor Winterspelen 2026 verkocht

MILAAN (ANP/DPA) - Meer dan de helft van de kaarten voor de Olympische Spelen van Milaan en Cortina d'Ampezzo volgend jaar is verkocht. Met nog drie maanden te gaan tot de openingsceremonie van de Winterspelen meldt de organisatie dat 850.000 van de 1,6 miljoen tickets weg zijn.

21 uur geleden