Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

TT van Assen mét publiek, 11.500 fans per dag welkom

TT van Assen mét publiek, 11.500 fans per dag welkom

ASSEN (ANP) - De negentigste editie van de TT van Assen wordt verreden mét publiek. Van 25 tot en met 27 juni zijn per dag 11.500 fans welkom. De organisatie meldt daarover een akkoord te hebben bereikt met de veiligheidsregio Drenthe, de gemeente Assen en promotor Dorna.

De TT van Assen ging vorig jaar vanwege het coronavirus niet door. Nu er beperkt publiek welkom is, krijgen trouwe bezoekers voorrang. Vanaf vrijdag 21 mei kunnen eerst mensen die de TT vaker hebben bezocht twee weken lang kaarten kopen. Daarna kunnen ook anderen tickets aanschaffen.

Mensen die al een toegangsbewijs voor de editie van 2020 hadden aangeschaft, kunnen met dat kaartje volgend jaar naar binnen. De organisatie beschouwt deze editie als een 'tussenjaar'. "De bezoekers van iedere tribune krijgen hun eigen ‘bubbel’. Hiervoor is een op maat gemaakt verkeersplan ontwikkeld, waardoor men naar het parkeerterrein geleid wordt dat zich bij de betreffende tribune bevindt. De te volgen route voor iedere tribune wordt op de toegangskaart vermeld door middel van een kleurcode. Iedere tribune heeft zo haar eigen parkeerterrein en de bezoekers worden daarna direct naar 'hun' tribune geleid."

Sinds 1925 stond de TT, met uitzondering van de oorlogsjaren 1940-1945, altijd op de kalender. Vorig jaar liep de organisatie door de afgelasting 3,5 miljoen euro inkomsten mis.

Meer uit Sport

Teambaas: Cadillac heeft bewezen dat het Formule 1 aankan

SHANGHAI (ANP) - Cadillac heeft bewezen dat het de Formule 1 aankan. Dat zegt teambaas Graeme Lowdon in een vooruitblik op de Grote Prijs van China komend weekend. "Het was heel bijzonder om het Formule 1-team van Cadillac geschiedenis te zien schrijven door onze eerste race uit te rijden."

4 uur geleden
Paralympisch Comité Oekraïne klaagt over 'negatieve uitingen'

MILAAN (ANP) - Het Paralympisch Comité van Oekraïne stelt dat zijn atleten en coaches vanaf het begin van de Paralympische Spelen in Milaan en Cortina "systematisch onder druk zijn gezet" door vertegenwoordigers van het Internationaal Paralympisch Comité (IPC).

5 uur geleden
Vingegaard grijpt de macht in Parijs-Nice, Van Dijke derde

UCHON (ANP) - Jonas Vingegaard heeft de macht gegrepen in Parijs-Nice. In een chaotische etappe in regenachtige omstandigheden kwam de tweevoudig Tourwinnaar alleen boven op een klim van eerste categorie. De Nederlander Tim van Dijke werd derde op 45 seconden van de winnaar, vier seconden achter zijn ploeggenoot Daniel Martínez. Mick van Dijke, de tweelingbroer van Tim, werd vierde. Vingegaard neemt de leiding in het algemeen klassement over.

6 uur geleden
Klassementsleider Ayuso valt en verlaat Parijs-Nice

UCHON (ANP) - Juan Ayuso is hard gevallen in de vierde etappe van Parijs-Nice. De Spaanse wielrenner was de leider in het algemeen klassement en heeft de rittenkoers verlaten.

7 uur geleden
Verstappen hoopt in Shanghai meer voorin mee te strijden

SHANGHAI (ANP) - Max Verstappen hoopt komend weekend in de Formule 1-race van Shanghai nadrukkelijker voorin mee te doen. "Het was fijn om weer te racen en het was veelbelovend om te zien dat we een goede comeback maakten. Maar er is nog veel te doen en er zijn veel lessen die we uit de eerste race kunnen trekken. We hopen deze week meer mee te doen in de strijd", liet de viervoudig wereldkampioen weten via zijn team Red Bull.

12 uur geleden
Basketballer Adebayo noteert op een na hoogste score ooit in NBA

MIAMI (ANP/RTR) - Basketballer Bam Adebayo heeft dinsdag het op een na hoogste puntenaantal in een duel genoteerd. De 28-jarige speler van Miami Heat maakte 83 punten in het gewonnen thuisduel met Washington Wizards (150-129). Daarmee overtrof de Amerikaan de 81 punten van Kobe Bryant in een duel in 2006, maar bleef hij ver verwijderd van de score van 100 punten van Wilt Chamberlain uit 1962.

14 uur geleden
Jones wil bondscoach blijven en talentvolle honkballers helpen

MIAMI (ANP) - Andruw Jones wil ondanks een mislukte World Baseball Classic verder als bondscoach van de honkballers van het Nederlands Koninkrijksteam. "Er komen zoveel talenten aan. Ik wil ze helpen", zei hij in het stadion van Miami Marlins, waar het uitgeschakelde Oranje ook het laatste groepsduel met Israël verloor: 6-2.

18 uur geleden