Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tsunoda test aan het einde van het seizoen in de Red Bull

Tsunoda test aan het einde van het seizoen in de Red Bull

MEXICO-STAD (ANP/RTR) - Formule 1-coureur Yuki Tsunoda test aan het einde van het seizoen in een wagen van Red Bull. Teambaas Christian Horner van de renstal van wereldkampioen Max Verstappen heeft de test van de Japanner bekendgemaakt.

Tsunoda rijdt voor Visa Cash App RB, het zusterteam van Red Bull. Motorleverancier Honda had aangedrongen op de test voor de Japanner.

"Yuki is lid van het opleidingsteam en het is iets wat we hebben overlegd met Honda", zei Horner tegen verslaggevers bij de Grote Prijs van Mexico. "Het is goed om hem de kans te geven te werken met de engineers van Red Bull Racing en om te zien hoe hij presteert in de wagen van Red Bull."

Er zijn veel speculaties over het tweede stoeltje bij Red Bull naast Verstappen. Sergio Pérez verlengde in juni zijn contract voor de komende twee jaar bij Red Bull, maar staat door tegenvallende resultaten desondanks onder druk.

Meer uit Sport

Waterpolosters bereiken EK-finale na overtuigende zege op Italië

FUNCHAL (ANP) - De Nederlandse waterpolosters hebben de finale van het EK waterpolo bereikt door in de halve finale met 8-4 te winnen van Italië. In de eindstrijd is Hongarije de tegenstander, dat in de andere halve finale na penalty's won van Griekenland.

8 uur geleden
Schaatsster Veen langer bij Team Essent

HEERENVEEN (ANP) - Meike Veen heeft haar toekomst aan Team Essent verbonden. De 21-jarige schaatsster heeft haar contract bij de ploeg van Sven Kramer en Jac Orie met twee jaar verlengd.

9 uur geleden
Tennisser Van de Zandschulp snel uitgeschakeld in Montpellier

MONTPELLIER (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is in de eerste ronde van het toernooi van Montpellier uitgeschakeld. De Nederlandse nummer 67 van de wereldranglijst verloor van Ugo Humbert: 6-3 6-4. De Fransman staat op de 38e positie van de mondiale tennisladder.

11 uur geleden
Noorse skiër Kilde meldt zich af voor Winterspelen

MILAAN (ANP) - De Noorse skiër Aleksander Aamodt Kilde heeft zich afgemeld voor de Winterspelen. Hij voelt zich na twee jaar blessureleed toch onvoldoende fit om voor medailles te kunnen strijden. De 33-jarige vriend van de Amerikaanse skiester Mikaela Shiffrin pakte vier jaar geleden een zilveren en bronzen medaille op de Olympische Spelen in Beijing.

11 uur geleden
Bond Marokko gaat in beroep tegen straffen na Afrika Cup-finale

RABAT (ANP/RTR) - De Marokkaanse voetbalbond FRMF gaat in beroep tegen de straffen die Marokko zijn opgelegd door de Afrikaanse voetbalbond CAF naar aanleiding van ongeregeldheden in de finale van de Afrika Cup in januari.

11 uur geleden
Vonn wil met gescheurde kruisband aan Winterspelen deelnemen

MILAAN (ANP) - Lindsey Vonn wil met een gescheurde kruisband aan de Winterspelen deelnemen. "Mijn knie is niet gezwollen en met behulp van een kniebrace heb ik er vertrouwen in dat het gaat lukken", meldde ze tijdens een persconferentie.

12 uur geleden
KNSB: vervoer schaatsers naar olympische baan duurt lang

MILAAN (ANP) - Het transport van de schaatsers van het olympisch dorp naar het Milano Speed Skating Stadium in het Ice Skating Park bij de Olympische Spelen in Milaan duurt lang. De route van de plek waar de olympische atleten verblijven naar de Fiera Milano in het westen van de stad duurt al snel een uur, zegt Remy de Wit, de technisch directeur van de schaatsbond KNSB.

13 uur geleden