Tsjechische voetballers door vliegtuigpech dag later naar Zweden
PRAAG (ANP) - De Tsjechische voetballers, die het donderdag tegen Zweden opnemen in de play-offs voor het WK in Qatar, hebben hun vertrek met een dag moeten uitstellen. Het vliegtuig van de Tsjechen was defect.
"Het Tsjechische nationale elftal wijzigt zijn schema en zal pas woensdag naar Zweden afreizen door een vliegtuigstoring", aldus woordvoerder Petr Sedivy, zonder verdere details te geven.
Het duel begint donderdag om 20.45 uur in Solna. De winnaar neemt het op 29 maart op tegen Polen, met als inzet een ticket voor het WK in Qatar.
Het is niet de eerste keer dat de Tsjechen te maken hebben met vliegtuigpech. Vorige zomer vertrokken ze tijdens het EK te laat naar Boedapest, waar een wedstrijd tegen Oranje op het programma stond. De Tsjechen versloegen het Nederlands elftal in de achtste finales met 2-0.
Meer uit Voetbal
MAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.
1 uur geledenZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.
2 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.
5 uur geledenNYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.
5 uur geleden