Tsjechische voetballers door vliegtuigpech dag later naar Zweden
PRAAG (ANP) - De Tsjechische voetballers, die het donderdag tegen Zweden opnemen in de play-offs voor het WK in Qatar, hebben hun vertrek met een dag moeten uitstellen. Het vliegtuig van de Tsjechen was defect.
"Het Tsjechische nationale elftal wijzigt zijn schema en zal pas woensdag naar Zweden afreizen door een vliegtuigstoring", aldus woordvoerder Petr Sedivy, zonder verdere details te geven.
Het duel begint donderdag om 20.45 uur in Solna. De winnaar neemt het op 29 maart op tegen Polen, met als inzet een ticket voor het WK in Qatar.
Het is niet de eerste keer dat de Tsjechen te maken hebben met vliegtuigpech. Vorige zomer vertrokken ze tijdens het EK te laat naar Boedapest, waar een wedstrijd tegen Oranje op het programma stond. De Tsjechen versloegen het Nederlands elftal in de achtste finales met 2-0.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Jurriƫn Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
3 minuten geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
3 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.
3 uur geledenZWOLLE (ANP) - Ajax heeft volgens Fred Grim "een heel slechte wedstrijd gespeeld". Dat zei de coach van de Amsterdammers na het 0-0-gelijkspel bij PEC Zwolle tegen ESPN. "Het was gewoon niet goed. Ook al was het moeilijk voetballen op dit veld. Het was zeker niet goed genoeg om te winnen", aldus Grim.
5 uur geleden