Tsjechië in Nations League zonder Leverkusen-topscorer Schick
LEVERKUSEN (ANP) - Topscorer Patrik Schick van de Duitse voetbalclub Bayer Leverkusen moet een operatie aan zijn lies ondergaan. De Tsjech mist daardoor de interlands van volgende maand in de Nations League. Leverkusen gaat ervan uit dat Schick in de voorbereiding op het nieuwe seizoen weer fit is.
De 26-jarige aanvaller maakte 24 doelpunten in de Bundesliga, waarmee hij op de tweede plaats van de topscorerslijst eindigde achter Robert Lewandowski (35 goals). Leverkusen werd mede dankzij de treffers van Schick derde en plaatste zich zo voor de Champions League.
De club van de Nederlanders Mitchel Bakker, Daley Sinkgraven, Jeremie Frimpong en Timothy Fosu-Mensah gaat zonder de Tsjech naar Mexico om het seizoen af te sluiten. De Duitse ploeg speelt daar onder meer enkele oefenwedstrijden.
Tsjechië zit in de A-divisie van de Nations League en neemt het volgende maand in de groep op tegen Zwitserland, Spanje en Portugal. De Tsjechen hebben zich niet weten te plaatsen voor het WK van eind dit jaar in Qatar.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de achtste finale van de FA Cup. De ploeg van trainer Arne Slot won het thuisduel met Brighton & Hove Albion: 3-0.
6 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid mag zich voor minimaal twee dagen koploper van La Liga noemen. De club won de thuiswedstrijd tegen Real Sociedad en heeft nu 2 punten meer dan FC Barcelona, dat maandag tegen Girona speelt.
6 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Jesper Karlsson heeft FC Utrecht aan de tweede zege binnen vier dagen geholpen. De buitenspeler maakte in blessuretijd van het uitduel met FC Groningen het winnende doelpunt in de Euroborg (1-2). FC Utrecht huurt de Zweedse buitenspeler de tweede helft van het seizoen van Bologna.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard met 4-1 gewonnen. De club is op gelijke hoogte gekomen met het als tweede geklasseerde Feyenoord, dat zondag Go Ahead Eagles ontvangt.
7 uur geledenRIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met een doelpunt teruggekeerd bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees maakte de openingstreffer van het gewonnen uitduel met Al-Fateh (0-2).
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft het uitduel met Excelsior gewonnen dankzij twee treffers in de blessuretijd. Eerst scoorde spits Troy Parrott met een van richting veranderd schot, in de slotseconden kopte verdediger Penetra de 2-1 binnen.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko heeft weinig plezier gehad aan zijn eerste duel in de basisformatie van Ajax. De linksback uit Oekraïne raakte al in de derde minuut van de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard (4-1) geblesseerd en strompelde van het veld.
8 uur geleden