Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tsitsipas verliest in Marseille van nummer 163 van de wereld

Tsitsipas verliest in Marseille van nummer 163 van de wereld

MARSEILLE (ANP) - Tennisser Stefanos Tsitsipas is op het indoortoernooi van Marseille al in de kwartfinales uitgeschakeld. De als eerste geplaatste Griek werd met 6-4 6-4 verrast door de Russische qualifier Roman Safioellin, de nummer 163 van de wereld.

Afgelopen week haalde Tsitsipas nog de eindstrijd van het ABN AMRO World Tennis Tournament in Rotterdam. Zondag verloor hij in Ahoy in de finale van de Canadees Félix Auger-Aliassime.

Tsitsipas (23), de nummer 4 van de wereld, won het toernooi in Marseille in 2019 en 2020. Vorig jaar ging de titel in het zuiden van Frankrijk naar de Rus Daniil Medvedev, die dit jaar afwezig is.

In Doha gaat de eindstrijd zaterdag tussen dezelfde twee spelers als vorig jaar: Nikoloz Basilasjvili uit Georgië en de Spanjaard Roberto Bautista Agut. Titelhouder Basilasjvili versloeg de Fransman Arthur Rinderknech met 6-4 6-2, Bautista Agut was Karen Chatsjanov uit Rusland met 2-6 6-3 7-5 net de baas.

Meer uit Sport

Zwitserse skiër Von Allmen pakt ook goud op teamcombinatie

BORMIO (ANP/RTR) - De Zwitserse skiër Franjo von Allmen heeft op de Olympische Spelen zijn tweede gouden medaille veroverd. Hij won maandag samen met Tanguy Nef de teamcombinatie. Zaterdag schreef hij de afdaling al op zijn naam.

43 minuten geleden
Shorttrackers treffen Italië in kwartfinale gemengde aflossing

MILAAN (ANP) - De Nederlandse shorttrackers treffen dinsdag in de kwartfinale van de gemengde aflossing op de Olympische Spelen gastland Italië. Polen en Hongarije zijn de andere twee landen die in de eerste kwartfinale zijn ingedeeld, blijkt uit het vrijgegeven schema.

5 uur geleden
American footballteam Seattle Seahawks wint Super Bowl

SAN FRANCISCO (ANP) - American footballteam Seattle Seahawks heeft de zestigste editie van de Super Bowl gewonnen. In het Levi's Stadium, in de regio rond de Baai van San Francisco, versloegen zij de New England Patriots met 29-13.

11 uur geleden
Snowboardsters Peperkamp en Van Vreden lopen finale big air mis

LIVIGNO (ANP) - Melissa Peperkamp en Romy van Vreden zijn op de Olympische Spelen uitgeschakeld in de kwalificatie op de big air. Beide Nederlandse snowboardsters wisten in het Livigno Snow Park niet bij de eerste twaalf te eindigen.

18 uur geleden
Nederland wacht ook na tweede dag Spelen nog op eerste medaille

MILAAN (ANP) - Nederland is het ook op de tweede dag van de Winterspelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo niet gelukt een medaille te winnen. Snowboardster Michelle Dekker kwam zondag op de parallelreuzenslalom niet verder dan de achtste finales en bij het langebaanschaatsen eindigden Chris Huizinga (zevende), Stijn van de Bunt (negende) en Marcel Bosker (elfde) allemaal naast het podium.

20 uur geleden
Bol vindt eerste 800 meter 'leuk, spannend en best hard gaan'

METZ (ANP) - Femke Bol sprak na haar eerste wedstrijd over 800 meter van een aangename kennismaking. "Ik vond het echt heel leuk, maar ook heel spannend. Ik had die laatste 200 meter heel zwaar gemaakt in mijn hoofd en dat viel in het echt erg mee", vertelde ze na afloop van haar race in de indoorhal van het Franse Metz.

20 uur geleden
Skiester Vonn na valpartij geopereerd in Treviso

TREVISO (ANP/BELGA) - De Amerikaanse skiester Lindsey Vonn is in het ziekenhuis in het Noord-Italiaanse Treviso geopereerd om een breuk in haar linkerbeen te stabiliseren. Dat heeft het Italiaanse nieuwsagentschap ANSA zondagavond bekendgemaakt.

20 uur geleden