Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tsitsipas uitgeschakeld door Zwitserse qualifier Stricker

Tsitsipas uitgeschakeld door Zwitserse qualifier Stricker

NEW YORK (ANP) - Stefanos Tsitsipas is niet voorbij de tweede ronde gekomen van de US Open. De als zevende geplaatste Griek moest in vijf sets zijn meerdere erkennen in de Zwitser Dominic Stricker. Het werd 7-5 6-7 (2) 6-7 (5) 7-6 (6) 6-3 voor de nummer 128 van de wereld, die zich in New York via de kwalificaties had geplaatst voor het hoofdtoernooi.

Tsitsipas mocht in de vierde set bij een 5-3-voorsprong voor de wedstrijd serveren. Stricker wist echter de servicegame van de Griek te winnen en niet veel later een tiebreak af te dwingen. De tiebreak won hij met 8-6, waarna hij in de vijfde set meteen met 3-0 voor kwam. Die voorsprong gaf hij niet meer weg.

De partij duurde 4 uur en 4 minuten. De 21-jarige Stricker maakte het af met een forehand langs de lijn, waarna hij gestrekt op de baan ging liggen.

Tsitsipas heeft nooit goed gepresteerd op de US Open, het laatste grandslamtoernooi van het jaar. Vorig jaar verloor hij al in de openingsronde. Zijn beste resultaat in New York is een plek in de derde ronde.

Tsitsipas, die in de eerste ronde overtuigend van Milos Raonic had gewonnen, kende een matige aanloop naar het toernooi in New York. Ook op de masterstoernooien van Cincinnati en Toronto werd hij snel uitgeschakeld.

Meer uit Sport

Tennisser De Jong verliest in Davis Cup van mondiale nummer 465

BENGALURU (ANP) - Tennisser Jesper de Jong is er niet in geslaagd de voorsprong van Nederland in de eerste kwalificatiewedstrijd van de Davis Cup tegen India te verdubbelen. De nummer 88 van de wereld ging in Bengaluru met 4-6 5-7 onderuit tegen Dhakshineswar Suresh, de mondiale nummer 465. De stand na twee partijen is 1-1.

20 minuten geleden
Veldrijdster Van Alphen wint ternauwernood Superprestige

MIDDELKERKE (ANP/Belga) - Veldrijdster Aniek van Alphen heeft zich verzekerd van de eindzege in de Superprestige. De 27-jarige Nederlandse eindigde in de laatste wedstrijd in het Belgische Middelkerke als achtste, net genoeg voor de eindwinst.

21 minuten geleden
Griekspoor treft Mpetshi Perricard op tennistoernooi Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor speelt in de eerste ronde van het ABN AMRO Open in Rotterdam tegen Giovanni Mpetshi Perricard uit Frankrijk. Dat is de uitkomst van de loting. Het hoofdtoernooi begint maandag.

1 uur geleden
Schaatsster Conijn in tweede rit 3000 meter op Spelen

MILAAN (ANP) - Merel Conijn komt bij haar olympische debuut bij de Spelen van Milaan niet in actie in de eerste rit van de 3000 meter, maar in de tweede rit. De 24-jarige schaatsster is een rit doorgeschoven door de afmelding van Martina Sablikova uit Tsjechië, die ziek is.

1 uur geleden
Tennisser Den Ouden wint bij debuut in Davis Cup tegen India

BENGALURU (ANP) - Guy den Ouden heeft Nederland op een 1-0-voorsprong gezet in de eerste kwalificatiewedstrijd van de Davis Cup tegen India. De 23-jarige debutant versloeg in Bengaluru Sumit Nagal met 6-0 4-6 6-3.

2 uur geleden
Zwitserse skiër Von Allmen wint goud op de afdaling

BORMIO (ANP) - Franjo von Allmen heeft op de Olympische Spelen goud gewonnen op de afdaling. De 24-jarige skiër uit Zwitserland was de snelste op de uitdagende Stelvio-piste in Bormio, met een gemiddeld hellingspercentage van 30,9 en een totaal hoogteverschil van 1010 meter.

3 uur geleden
Schaatsster Sablikova meldt zich af voor 3000 meter in Milaan

MILAAN (ANP) - Schaatsster Martina Sablikova heeft zich op de Olympische Spelen in Milaan afgemeld voor de 3000 meter. De 38-jarige Tsjechische kan niet starten wegens ziekte. Sablikova zou in de zesde rit rijden tegen Josie Hofmann uit Duitsland

4 uur geleden