Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tsitsipas tegen Roeblev in finale masterstoernooi Monte Carlo

Tsitsipas tegen Roeblev in finale masterstoernooi Monte Carlo

MONTE CARLO (ANP) - De finale van het masterstoernooi op het gravel in Monte Carlo gaat tussen Stefanos Tsitsipas en Andrej Roeblev. De Griekse tennisser, als vierde geplaatst, rekende in de halve finale heel overtuigend af met de Brit Dan Evans: 6-2 6-1. De als zesde geplaatste Roeblev gaf zijn zege in de kwartfinales op 'gravelkoning' Rafael Nadal een vervolg door de Noor Casper Ruud in twee sets te verslaan: 6-3 7-5.

De 23-jarige Rus won eerder dit jaar het ATP-toernooi van Rotterdam. Roeblev, achtste op de wereldranglijst, schakelde in Monte Carlo vrijdag Nadal uit (6-2 4-6 6-2). De Spanjaard was al elf keer de beste op het gravel in het prinsdom. Ruud schakelde de Italiaanse titelverdediger Fabio Fognini uit.

Roeblev heeft acht ATP-titels op zak. Vijf daarvan veroverde hij vorig jaar. De Rus won twee graveltoernooien. Tsitsipas, de nummer 5 van de wereld, heeft vijf ATP-toernooien gewonnen waarvan één op gravel. De Griek wacht nog op zijn eerste titel van dit jaar.

Meer uit Sport

Griekspoor uitgeschakeld in Rome door Belg Blockx

ROME (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor heeft zich bij het masterstoernooi van Rome niet geplaatst voor de derde ronde. De Belg Alexander Blockx, de nummer 36 van de wereldranglijst, was in drie sets te sterk voor de Nederlander: 6-7 (5) 6-3 6-4.

11 uur geleden
Van der Breggen grijpt macht in voorlaatste rit Vuelta Femenina

LES PRAERES (ANP) - Anna van der Breggen heeft de voorlaatste rit van de Vuelta Femenina gewonnen en de rode leiderstrui overgenomen van haar Belgische ploeggenoot Lotte Kopecky. Op de loodzware slotklim naar Les Praeres (3,7 kilometer met een gemiddeld stijgingspercentage van 13,4 procent) reed de Nederlandse renster van SD Worx-Protime zittend weg bij al haar concurrenten.

14 uur geleden
Tennisser Van de Zandschulp naar derde ronde in Rome

ROME (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp heeft zich bij het masterstoernooi van Rome geplaatst voor de derde ronde. In de Italiaanse hoofdstad won hij in drie sets van de Amerikaan Aleksandar Kovacevic, de nummer 95 van de wereld. Het werd 2-6 6-2 7-6 (5) voor Van de Zandschulp.

15 uur geleden
Magnier pakt zege en roze trui in ontsierde eerste etappe Giro

BOERGAS (ANP) - De Franse wielrenner Paul Magnier (Soudal Quick-Step) heeft de eerste etappe van de Giro d'Italia gewonnen, wat hem ook de eerste roze leiderstrui oplevert. De Deen Tobias Lund Andresen werd tweede, voor de Brit Ethan Vernon.

16 uur geleden
Goud voor judoka Gersjes bij grandslamtoernooi in Astana

ASTANA (ANP) - Judoka Amber Gersjes heeft bij een grandslamtoernooi in Astana goud gepakt in de klasse tot 48 kilogram. Voor de 28-jarige Gersjes is het haar eerste overwinning bij een Grand Slam. In Astana versloeg ze Narantsetseg Ganbaatar uit Mongolië in de finale.

16 uur geleden
NOC*NSF wil spoedoverleg met VWS over subsidieregeling clubs

ARNHEM (ANP) - Sportkoepel NOC*NSF heeft bij het ministerie van VWS aangedrongen op een spoedoverleg naar aanleiding van de problemen die sportverenigingen momenteel ervaren rondom de BOSA-subsidie (Stimulering Bouw en Onderhoud Sportaccommodaties). Dat meldt een woordvoerder van de sportkoepel aan het ANP.

18 uur geleden
Tennisser Van de Zandschulp naar grastoernooi van Rosmalen

DEN BOSCH (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp (30) doet dit jaar mee aan het grastoernooi van Rosmalen. Dat heeft de organisatie van het Libéma Open bekendgemaakt.

20 uur geleden