Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tsitsipas laat Sinner in drie sets kansloos op Australian Open

Tsitsipas laat Sinner in drie sets kansloos op Australian Open

MELBOURNE (ANP) - De Griekse tennisser Stefanos Tsitsipas heeft zich ten koste van Jannik Sinner geplaatst voor de halve finales van de Australian Open. De nummer 4 van de plaatsingslijst liet de Italiaan met 6-3 6-4 6-2 kansloos.

De 23-jarige Tsitsipas gunde de nummer 10 van de wereld geen enkel breakpoint, benutte zelf alle vier zijn breakpoints en sloeg 30 winners. Al na 2 uur en 6 minuten verzilverde hij zijn eerste wedstrijdpunt na een misser van Sinner (20), die een backhand buiten de lijnen sloeg.

"Ik heb me geconcentreerd op mijn beste slagen. Ik serveerde goed en kwam veel naar het net en dat heeft gewerkt", zei Tsitsipas, die eind vorig jaar nog een elleboogoperatie onderging. "Mijn dokter kijkt mee en hij dacht dat ik de Australian Open niet zou halen. Maar ik heb zijn ongelijk bewezen."

Tsitsipas neemt het bij de laatste vier op tegen de winnaar van het duel tussen de Rus Daniil Medvedev en Félix Auger-Aliassime uit Canada. De andere halve eindstrijd gaat tussen de Spanjaard Rafael Nadal en Matteo Berrettini uit Italië.

Tsitsipas heeft nog nooit een grand slam gewonnen. Vorig jaar haalde hij wel de finale op Roland Garros.

Meer uit Sport

Titelverdedigster Keys komt met de schrik vrij op Australian Open

MELBOURNE (ANP/RTR) - Tennisster Madison Keys heeft zich met de nodige moeite geplaatst voor de tweede ronde van de Australian Open. De 30-jarige titelverdedigster uit de Verenigde Staten versloeg Oleksandra Oliynykova uit Oekraïne met 7-6 (6) 6-1.

57 minuten geleden
Griekspoor niet naar tweede ronde Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Tallon Griekspoor is uitgeschakeld op de Australian Open. De 29-jarige Noord-Hollander ging in Melbourne in de eerste ronde in drie sets (6-2 6-3 6-2) ten onder tegen Ethan Quinn. De Amerikaan is de huidige nummer 80 van de wereldranglijst.

5 uur geleden
Handballers definitief uitgeschakeld voor hoofdronde EK

MALMÖ (ANP) - De Nederlandse handballers zijn definitief uitgeschakeld voor een plek in de hoofdronde van het Europees kampioenschap door de zege van gastland Zweden op Georgië. De ploeg van bondscoach Staffan Olsson kan niet meer bij de eerste twee van de poule eindigen. Zweden en Kroatië plaatsten zich voor de tweede fase met elk 4 punten na twee overwinningen. Nederland heeft 0 punten.

11 uur geleden
Handballers lijden dure nederlaag tegen Kroatië op EK

MALMÖ (ANP) - De Nederlandse handballers hebben ook hun tweede groepswedstrijd op het Europees kampioenschap verloren. De mannen van bondscoach Staffan Olsson bogen in het Zweedse Malmö met 35-29 voor Kroatië. De nederlaag heeft grote gevolgen, want de ploeg is zo goed als zeker uitgeschakeld voor een plek in de tweede groepsfase.

13 uur geleden
Ook viermansbob mag naar Olympische Spelen in Milaan

ARNHEM (ANP) - Naast de al gekwalificeerde tweemansbob mag ook de viermansbob van stuurman Dave Wesselink van start bij de Olympische Spelen in Milaan. De Bob- en Sleebond Nederland (BSBN) meldde maandag dat de voordracht van het team is goedgekeurd door NOC*NSF.

16 uur geleden
Snowboardster Van Vreden kwalificeert zich voor Olympische Spelen

PAPENDAL (ANP) - Freestyle-snowboardster Romy van Vreden heeft aan de kwalificatie-eisen voldaan voor de Olympische Spelen in Milaan van volgende maand. Dat hebben NOC*NSF en de Nederlandse Ski Vereniging (NSkiV) bevestigd aan het ANP.

19 uur geleden
Tennisser Djokovic zonder problemen verder op Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Tennisser Novak Djokovic heeft zich eenvoudig geplaatst voor de tweede ronde van de Australian Open. De 24-voudig grandslamwinnaar uit Servië was in drie sets te sterk voor de Spanjaard Pedro Martínez: 6-3 6-2 6-2.

20 uur geleden