Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tsitsipas klopt Zverev in drie sets en bereikt eindstrijd in Rome

Tsitsipas klopt Zverev in drie sets en bereikt eindstrijd in Rome

ROME (ANP) - De Griekse tennisser Stefanos Tsitsipas heeft zich ten koste van Alexander Zverev voor het eerst geplaatst voor de finale van het masterstoernooi van Rome. Het werd 4-6 6-3 6-3 voor de nummer 5 van de wereld, die zondag opgaat voor zijn derde masterstitel.

Na 2 uur en 29 minuten maakte Tsitsipas het af met een lovegame, op de service van Zverev. De Duitser, die een wat vermoeide indruk maakte, besloot het duel met een misser met zijn backhand. Hij noteerde 41 onnodige fouten op de hoofdbaan van het Foro Italico.

De 23-jarige Tsitsipas revancheerde zich voor de partij van vorige week in Madrid. Toen won Zverev, die twee plekken hoger staat op de wereldranglijst, in drie sets (6-4 3-6 6-2).

Zondag neemt Tsitsipas het in de eindstrijd op tegen de Serviër Novak Djokovic of de Noor Casper Ruud. Tsitsipas won vorig jaar het masterstoernooi van Monte Carlo en prolongeerde dit jaar zijn titel.

Zverev kan zich gaan voorbereiden op Roland Garros. Het tweede grandslamtoernooi van het jaar begint op zondag 22 mei.

Meer uit Sport

Tennisser Griekspoor heeft Dubai verlaten

DUBAI (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor heeft Dubai verlaten, nadat hij daar vast was komen te zitten door de oorlog in het Midden-Oosten. De beste tennisser van Nederland is samen met zijn broer Scott geland in Milaan, meldt zijn coach Marc Dijkhuizen, die zelf nog probeert naar zijn woning in Bahrein te komen.

32 minuten geleden
Trump: maakt me helemaal niets uit of Iran meedoet aan WK

WASHINGTON (ANP/RTR) - Het maakt de Amerikaanse president Donald Trump "helemaal niets uit" of Iran meedoet aan het WK voetbal van komende zomer. "Het is een verslagen land, ze lopen op hun laatste benen", zei Trump tegen nieuwssite Politico.

1 uur geleden
Voetbalsters beginnen WK-kwalificatie met gelijkspel in Polen

GDANSK (ANP) - De Nederlandse voetbalsters zijn de kwalificatie voor het WK voetbal van 2027 begonnen met een gelijkspel tegen Polen. In Gdansk gaf de ploeg van bondscoach Arjan Veurink een voorsprong uit handen en eindigde het duel in 2-2.

16 uur geleden
Profar na bericht over doping uit basis Nederlands honkbalteam

SARASOTA (ANP) - Honkbalinternational Jurickson Profar (33) is uit de opstelling van het Nederlands team gehaald vanwege berichten over een positieve dopingtest. De outfielder van Atlanta Braves stond al in de basis bij een oefenduel dat het Koninkrijksteam op dinsdag speelt tegen Baltimore Orioles.

16 uur geleden
Honkbalinternational Profar in aanloop naar WBC positief getest

ATLANTA (ANP) - Honkbalinternational Jurickson Profar (33) is opnieuw positief getest op prestatieverhogende middelen. Dat melden verschillende Amerikaanse media op basis van een bericht van ESPN. De outfielder van Atlanta Braves en het Koninkrijksteam hangt een schorsing van 162 wedstrijden boven het hoofd. Profar is met Nederland in voorbereiding op de World Baseball Classic.

17 uur geleden
Paralympiërs gehinderd in reis naar Milaan door oorlog Iran

MILAAN (ANP) - Sommige deelnemers aan de Paralympische Winterspelen ondervinden hinder bij hun reis naar Milaan en Cortina d'Ampezzo vanwege de sluiting van het luchtruim in het Midden-Oosten. Dat blijkt uit een verklaring van het Internationaal Paralympisch Comité (IPC). Door de oorlog in Iran en Iraanse aanvallen op omliggende landen is het luchtruim boven Iran, diverse Golfstaten en elders in het Midden-Oosten gesloten.

1 dag geleden
Petit en Kampschreur vlaggendragers voor Paralympische Spelen

PAPENDAL (ANP) - Claire Petit en Jeroen Kampschreur zijn op 6 maart de vlaggendragers voor Nederland tijdens de openingsceremonie in Verona van de Paralympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo.

1 dag geleden