Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tsitsipas klopt Zverev in drie sets en bereikt eindstrijd in Rome

Tsitsipas klopt Zverev in drie sets en bereikt eindstrijd in Rome

ROME (ANP) - De Griekse tennisser Stefanos Tsitsipas heeft zich ten koste van Alexander Zverev voor het eerst geplaatst voor de finale van het masterstoernooi van Rome. Het werd 4-6 6-3 6-3 voor de nummer 5 van de wereld, die zondag opgaat voor zijn derde masterstitel.

Na 2 uur en 29 minuten maakte Tsitsipas het af met een lovegame, op de service van Zverev. De Duitser, die een wat vermoeide indruk maakte, besloot het duel met een misser met zijn backhand. Hij noteerde 41 onnodige fouten op de hoofdbaan van het Foro Italico.

De 23-jarige Tsitsipas revancheerde zich voor de partij van vorige week in Madrid. Toen won Zverev, die twee plekken hoger staat op de wereldranglijst, in drie sets (6-4 3-6 6-2).

Zondag neemt Tsitsipas het in de eindstrijd op tegen de Serviër Novak Djokovic of de Noor Casper Ruud. Tsitsipas won vorig jaar het masterstoernooi van Monte Carlo en prolongeerde dit jaar zijn titel.

Zverev kan zich gaan voorbereiden op Roland Garros. Het tweede grandslamtoernooi van het jaar begint op zondag 22 mei.

Meer uit Sport

Griekspoor niet naar tweede ronde Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Tallon Griekspoor is uitgeschakeld op de Australian Open. De 29-jarige Noord-Hollander ging in Melbourne in de eerste ronde in drie sets (6-2 6-3 6-2) ten onder tegen Ethan Quinn. De Amerikaan is de huidige nummer 80 van de wereldranglijst.

42 minuten geleden
Handballers definitief uitgeschakeld voor hoofdronde EK

MALMÖ (ANP) - De Nederlandse handballers zijn definitief uitgeschakeld voor een plek in de hoofdronde van het Europees kampioenschap door de zege van gastland Zweden op Georgië. De ploeg van bondscoach Staffan Olsson kan niet meer bij de eerste twee van de poule eindigen. Zweden en Kroatië plaatsten zich voor de tweede fase met elk 4 punten na twee overwinningen. Nederland heeft 0 punten.

7 uur geleden
Handballers lijden dure nederlaag tegen Kroatië op EK

MALMÖ (ANP) - De Nederlandse handballers hebben ook hun tweede groepswedstrijd op het Europees kampioenschap verloren. De mannen van bondscoach Staffan Olsson bogen in het Zweedse Malmö met 35-29 voor Kroatië. De nederlaag heeft grote gevolgen, want de ploeg is zo goed als zeker uitgeschakeld voor een plek in de tweede groepsfase.

9 uur geleden
Ook viermansbob mag naar Olympische Spelen in Milaan

ARNHEM (ANP) - Naast de al gekwalificeerde tweemansbob mag ook de viermansbob van stuurman Dave Wesselink van start bij de Olympische Spelen in Milaan. De Bob- en Sleebond Nederland (BSBN) meldde maandag dat de voordracht van het team is goedgekeurd door NOC*NSF.

12 uur geleden
Snowboardster Van Vreden kwalificeert zich voor Olympische Spelen

PAPENDAL (ANP) - Freestyle-snowboardster Romy van Vreden heeft aan de kwalificatie-eisen voldaan voor de Olympische Spelen in Milaan van volgende maand. Dat hebben NOC*NSF en de Nederlandse Ski Vereniging (NSkiV) bevestigd aan het ANP.

14 uur geleden
Tennisser Djokovic zonder problemen verder op Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Tennisser Novak Djokovic heeft zich eenvoudig geplaatst voor de tweede ronde van de Australian Open. De 24-voudig grandslamwinnaar uit Servië was in drie sets te sterk voor de Spanjaard Pedro Martínez: 6-3 6-2 6-2.

15 uur geleden
Swiatek begint jacht op 'career grand slam' met moeizame zege

MELBOURNE (ANP/AFP) - Tennisster Iga Swiatek is haar jacht op de 'career grand slam' begonnen met een moeizame zege op Yue Yuan. De mondiale nummer 2 uit Polen won met 7-6 (5) 6-3 van de Chinese qualifier.

17 uur geleden