Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tsitsipas in vijf sets langs Kokkinakis op Australian Open

Tsitsipas in vijf sets langs Kokkinakis op Australian Open

MELBOURNE (ANP) - De Griekse tennisser Stefanos Tsitsipas heeft zich ten koste van de Australiër Thanasi Kokkinakis moeizaam geplaatst voor de derde ronde van de Australian Open. De nummer 6 van de wereld had vijf sets nodig om zich te ontdoen van de mondiale nummer 267: 6-7 (5) 6-4 6-1 6-7 (5) 6-4.

De 22-jarige Tsitsipas leverde in de 4,5 uur durende partij geen enkele keer zijn servicegame in. Omdat hij twee tiebreaks verloor, kwam het toch aan op een beslissende set. Daarin kwam Tsitsipas geen moment echt in gevaar en hij benutte bij 5-4 op eigen opslag zijn tweede wedstrijdpunt. In de vierde set had de Griek op de opslag van Kokkinakis ook al een wedstrijdpunt.

Kokkinakis, ooit de nummer 69 van de wereld, is door blessureleed ver teruggeworpen. Hij verweerde zich dapper met aanvallend tennis en 23 aces, maar tot een stunt kwam het niet.

Twee jaar geleden baarde Tsitsipas in Melbourne opzien door de halve finales te halen. Hij versloeg toen onder anderen Roger Federer. Vorig jaar verloor de Griek al in de derde ronde.

Meer uit Sport

Schaatser Hollaar wint 500 meter op NK allround

HEERENVEEN (ANP) - Schaatser Louis Hollaar heeft de 500 meter van het NK allround gewonnen. Hij finishte na 36,16 in ijsstadion Thialf in Heerenveen. Ties van Seumeren eindigde als tweede (36,19) en Jur Veenje reed de derde tijd (36,83).

2 uur geleden
Schaatsster Veen wint 500 meter op NK allround

HEERENVEEN (ANP) - Schaatsster Meike Veen heeft de 500 meter van het NK allround gewonnen. Ze finishte na 38,88 in ijsstadion Thialf in Heerenveen. Marijke Groenewoud eindigde met een minieme achterstand als tweede (38,88), vlak voor Jade Groenewoud (38,95).

2 uur geleden
Italiaanse motorcoureur Bezzecchi start vanaf pole in Thailand

BURIRAM (ANP) - De Italiaanse motorcoureur Marco Bezzecchi start vanaf pole in de Grote Prijs van Thailand, de eerste race van het nieuwe seizoen in de MotoGP. Hij zette de beste tijd neer in de kwalificatie op het Chang International Circuit bij Buriram en was sneller dan regerend wereldkampioen Marc Márquez uit Spanje.

3 uur geleden
Verhoeven neemt het op tegen Usyk in strijd om wereldtitel boksen

AMSTERDAM (ANP) - Rico Verhoeven doet op 23 mei in Egypte een gooi naar de wereldtitel boksen in de categorie zwaargewicht. Verhoeven neemt het op tegen regerend wereldkampioen Oleksandr Usyk. Dat meldt de organisatie van het evenement.

17 uur geleden
Basketballers winnen van Oostenrijk in WK-kwalificatie

WENEN (ANP) - De Nederlandse basketballers hebben hun derde duel in de WK-kwalificatie gewonnen. De ploeg van bondscoach Johan Roijakkers versloeg Oostenrijk in Wenen met 81-71. Bij rust stond Oranje al met 40-34 voor.

17 uur geleden
Tennisser Griekspoor bereikt in Dubai zesde finale uit carrière

DUBAI (ANP) - Tallon Griekspoor is voor de zesde keer in zijn carrière doorgedrongen tot de finale van een ATP-toernooi. De nummer 25 van de wereldranglijst was in Dubai met 7-5 7-6 (6) te sterk voor de als vijfde geplaatste Rus Andrej Roeblev. De Nederlander blesseerde zich aan het einde van de eerste set, maar kon alsnog doorspelen.

19 uur geleden
Kunstrijders Wories, Danilova en Tsiba naar WK in Praag

PRAAG (ANP) - Schaatsbond KNSB stuurt kunstrijdster Niki Wories en het duo Daria Danilova en Michel Tsiba naar de WK kunstrijden. Dat toernooi vindt van 24 tot en met 29 maart plaats in Praag, Tsjechië.

20 uur geleden