Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tsitsipas in vier sets langs taaie Tsjech Kolar op Roland Garros

Tsitsipas in vier sets langs taaie Tsjech Kolar op Roland Garros

PARIJS (ANP) - Stefanos Tsitsipas heeft zich in vier sets geplaatst voor de derde ronde van Roland Garros. De Griekse finalist van vorig jaar had het moeilijk tegen de Tsjech Zdenek Kolar, maar wist uitschakeling te voorkomen: 6-3 7-6 (8) 6-7 (3) 7-6 (7).

Tsisipas, als vierde geplaatst in Parijs, had in de tiebreak van de vierde set vier setpoints tegen en kon zich al bijna gaan opmaken voor een lange vijfsetter, net als in de eerste ronde tegen de Italiaan Lorenzo Musetti. Maar hij wist de setpoints van de Tsjechische nummer 134 van de wereldranglijst weg te werken en sloeg zelf wel toe.

Eerder op de dag wist Daniil Medvedev zich wel in straight sets te verzekeren van een plek bij de laatste 32. De Rus was de Serviër Laslo Djere met 6-3 6-4 6-3 de baas. Medvedev werd wel drie keer gebroken op het Court Philippe Chatrier, maar daar stelde hij zeven breaks tegenover.

Medvedev, de nummer 2 van de wereld, wist pas vorig jaar voor het eerst een wedstrijd te winnen in Parijs. Hij keerde dit jaar vlak voor Roland Garros terug na een kleine rugoperatie. Tijdens deze editie is hij nog zonder setverlies.

In de derde ronde neemt Medvedev het op tegen de Serviër Miomir Kecmanovic, de mondiale nummer 31.

Andrej Roeblev bereikte eveneens de derde ronde. De als zevende geplaatste Rus won in vier sets van de Argentijn Federico Delbonis: 6-3 3-6 6-2 6-3.

Meer uit Sport

Golfer Rory McIlroy wint de Masters voor tweede jaar op rij

AUGUSTA (ANP/AFP/RTR) - Golfer Rory McIlroy heeft voor het tweede jaar op rij de Masters gewonnen. Hij is daarmee de vierde speler ooit die deze prestatie levert. Jack Nicklaus, Nick Faldo en Tiger Woods gingen hem voor.

6 uur geleden
Sinner voert ATP-ranglijst weer aan, Van de Zandschulp 49e

LONDEN (ANP) - Tennisser Jannik Sinner voert weer de wereldranglijst aan. De Italiaan nam de leidende positie over van de Spanjaard Carlos Alcaraz, nadat hij zijn rivaal had verslagen in de finale van het masterstoernooi van Monte Carlo (7-6 (5) 6-3). Botic van de Zandschulp is gestegen naar de 49e plaats.

6 uur geleden
Golfer Rory McIlroy wint de Masters voor tweede jaar op rij

AUGUSTA (ANP/AFP) - Golfer Rory McIlroy heeft voor het tweede jaar op rij de Masters gewonnen. Hij is daarmee de vierde speler ooit die deze prestatie levert. Jack Nicklaus, Nick Faldo en Tiger Woods gingen hem voor.

13 uur geleden
Wielrenster Koch verslaat Vos en wint Parijs-Roubaix

ROUBAIX (ANP) - Franziska Koch heeft Parijs-Roubaix gewonnen. De Duitse wielrenster van FDJ United-SUEZ versloeg Marianne Vos en Pauline Ferrand-Prévot in een sprint op de wielerbaan van Roubaix. Ploeggenoten Vos en Ferrand-Prévot waren er niet in geslaagd de Duitse renster te lossen.

21 uur geleden
Sinner verslaat Alcaraz in finale van Monaco en is weer nummer 1

MONACO (ANP) - Jannik Sinner is na zijn overwinning in de finale van de Monte Carlo Masters weer de nummer 1 van de wereldranglijst. De 24-jarige Italiaan rekende op het gravel van Monaco in twee sets af met zijn grote rivaal Carlos Alcaraz: 7-6 (5) 6-3. Het was de eerste keer dat Sinner een groot graveltoernooi op zijn naam wist te schrijven.

22 uur geleden
Van der Poel: mijn koers was voorbij in Bos van Wallers

ROUBAIX (ANP) - Mathieu van der Poel is er door lekke banden niet in geslaagd voor de vierde keer op rij Parijs-Roubaix te winnen. Hij kon in een lange achtervolging door lekke banden niet meer bij de koplopers geraken en eindigde als vierde. "Mijn koers was over in het Bos, ik heb er alles aan gedaan, maar net niet", reageerde de drievoudig winnaar bij de NOS op zijn lekke banden op de beruchte kasseistrook Bos van Wallers.

22 uur geleden
Van Aert klopt Pogacar in Parijs-Roubaix, Van der Poel vierde

ROUBAIX (ANP) - Wout van Aert heeft voor het eerst Parijs-Roubaix gewonnen. De 31-jarige Belg van Visma - Lease a Bike was na 258,3 kilometer tussen Compiègne en Roubaix medevluchter Tadej Pogacar uit Slovenië te snel af in de sprint op de wielerbaan in Roubaix. Drievoudig winnaar Mathieu van der Poel eindigde na een lange achtervolging door lekke banden op ongeveer een halve minuut als vierde.

23 uur geleden