Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tsitsipas eenvoudig naar tweede ronde Australian Open

Tsitsipas eenvoudig naar tweede ronde Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Tennisser Stefanos Tsitsipas heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de tweede ronde van de Australian Open. De 24-jarige Griek versloeg in Melbourne de Fransman Quentin Halys met 6-3 6-4 7-6 (6).

Tsitsipas, de nummer 4 van de wereld, zette de toon door meteen de eerste game op love te winnen. Hij verzilverde vervolgens in de vierde game zijn eerste breakpoint en verzekerde zich eenvoudig van de setwinst. In zijn laatste twee opslagbeurten wist Halys zelfs geen punt te pakken, 6-3.

Tsitsipas, die drie keer de halve finales bereikte in Australië, had ook in de tweede set genoeg aan een enkele break. Hij brak de Fransman om op 3-2 te komen en benutte op 5-4 zijn tweede setpoint (6-4).

De nummer 3 van de plaatsingslijst nam in de derde set een 2-0-voorsprong, voordat Halys zich herpakte. De mondiale nummer 61 brak Tsitsipas twee keer op rij, maar leverde bij een 2-4-stand opnieuw zijn eigen service in. De Griek poetste vervolgens op 5-6 drie setpoints van Halys weg om er een tiebreak uit te slepen. De Fransman kwam dankzij twee mini-breaks op 0-3, maar gaf zijn voorsprong snel weer weg. Tsitsipas verzekerde zich daarna van de zege door zijn tweede matchpoint te benutten.

Meer uit Sport

Motorracer Veijer verovert zijn eerste pole position in Moto2

JEREZ (ANP) - Collin Veijer heeft voor het eerst in zijn carrière poleposition veroverd in de Moto2. De Nederlandse wegracer was de snelste in de kwalificatie voor de Grote Prijs van Spanje op het circuit van Jerez. Hij was nipt sneller dan thuisrijders Álex Escrig en Manuel González.

1 uur geleden
Wielrenner Alaphilippe mist Luik-Bastenaken-Luik om gezondheid

LUIK (ANP/BELGA) - Julian Alaphilippe staat zondag niet aan de start van de 112e editie van Luik-Bastenaken-Luik. De 33-jarige Fransman mist de Ardennenklassieker om "medische redenen", meldt zijn ploeg Tudor Pro Cycling Team via sociale media. De tweevoudig wereldkampioen laat om die reden volgende week vrijdag ook Eschborn-Frankfurt aan zich voorbijgaan.

3 uur geleden
MotoGP-kampioen Márquez pakt in Spanje eerste pole van dit jaar

JEREZ (ANP) - Wegracer Marc Márquez heeft zijn eerste poleposition van dit jaar in de MotoGP te pakken. De regerend wereldkampioen was op zijn Ducati de snelste in de kwalificatie voor de Grote Prijs van Spanje op het circuit van Jerez. De Fransman Johann Zarco reed de tweede tijd en de Italiaan Fabio Di Giannantonio klokte de derde tijd.

4 uur geleden
Sinner moeizaam naar derde ronde masterstoernooi Madrid

MADRID (ANP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner heeft zich met de nodige moeite geplaatst voor de derde ronde van het masterstoernooi in Madrid. De nummer 1 van de wereld had bijna 2,5 uur nodig om de Fransman Benjamin Bonzi in drie sets te verslaan: 6-7 (6) 6-1 6-4.

19 uur geleden
Alcaraz kan door polsblessure titel Roland Garros niet verdedigen

MADRID (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft zich afgemeld voor Roland Garros. De winnaar van de laatste twee edities van het grandslamtoernooi in Parijs kan niet meedoen vanwege de polsblessure die hem al een tijdje kwelt.

21 uur geleden
EK atletiek van 2028 in Poolse Chorzow

CHORZOW (ANP) - Het EK atletiek wordt in 2028 georganiseerd in de Poolse regio Silezië. Dat maakte de Europese atletiekbond bekend. Het toernooi vindt plaats in het Slaski Stadion in de stad Chorzow.

1 dag geleden
Griekspoor boekt eerste gravelzege van het seizoen in Madrid

MADRID (ANP) - Tallon Griekspoor heeft zijn eerste gravelzege van het seizoen geboekt. De beste tennisser van Nederland won in de tweede ronde van het masterstoernooi van Madrid met 6-3 6-4 van Damir Dzumhur uit Bosnië en Herzegovina. Hij had een bye in de eerste ronde.

1 dag geleden