Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tsitsipas eenvoudig naar tweede ronde Australian Open

Tsitsipas eenvoudig naar tweede ronde Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Tennisser Stefanos Tsitsipas heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de tweede ronde van de Australian Open. De 24-jarige Griek versloeg in Melbourne de Fransman Quentin Halys met 6-3 6-4 7-6 (6).

Tsitsipas, de nummer 4 van de wereld, zette de toon door meteen de eerste game op love te winnen. Hij verzilverde vervolgens in de vierde game zijn eerste breakpoint en verzekerde zich eenvoudig van de setwinst. In zijn laatste twee opslagbeurten wist Halys zelfs geen punt te pakken, 6-3.

Tsitsipas, die drie keer de halve finales bereikte in Australië, had ook in de tweede set genoeg aan een enkele break. Hij brak de Fransman om op 3-2 te komen en benutte op 5-4 zijn tweede setpoint (6-4).

De nummer 3 van de plaatsingslijst nam in de derde set een 2-0-voorsprong, voordat Halys zich herpakte. De mondiale nummer 61 brak Tsitsipas twee keer op rij, maar leverde bij een 2-4-stand opnieuw zijn eigen service in. De Griek poetste vervolgens op 5-6 drie setpoints van Halys weg om er een tiebreak uit te slepen. De Fransman kwam dankzij twee mini-breaks op 0-3, maar gaf zijn voorsprong snel weer weg. Tsitsipas verzekerde zich daarna van de zege door zijn tweede matchpoint te benutten.

Meer uit Sport

Griekspoor buigt in Rotterdam voor oud-winnaar Auger-Aliassime

ROTTERDAM (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor is er niet in geslaagd de laatste vier te bereiken van het ABN AMRO Open in Rotterdam. De als zevende geplaatste Nederlander boog in twee sets voor de Canadese topspeler Félix Auger-Aliassime: 6-7 (2) 2-6.

41 minuten geleden
Technisch directeur Waché: Red Bull ligt achter bij anderen

SAKHIR (ANP) - Red Bull ligt achter bij Mercedes, McLaren en Ferrari. Dat was de conclusie van technisch directeur Pierre Waché van de Formule 1-renstal van Max Verstappen na de eerste testdriedaagse in Bahrein. "Die drie waren duidelijk erg snel en het lijkt erop dat wij wat achterliggen, dus er is nog veel te verbeteren."

1 uur geleden
NBA-basketballer Paul sluit carrière na 21 jaar af

TORONTO (ANP) - De Amerikaanse basketballer Chris Paul heeft zijn professionele carrière afgesloten. Op Instagram meldt de 40-jarige point guard dat hij na 21 jaar stopt met spelen. Paul stond sinds vorige week na een ruil met de Los Angeles Clippers onder contract bij de Toronto Raptors, maar kwam niet in actie voor het Canadese team.

1 uur geleden
De Boo op Spelen ook op 500 meter tegen Stolz, Diniz tegen Zurek

MILAAN (ANP) - Jenning de Boo komt zaterdag op de Olympische Spelen in Milaan in de dertiende rit van de 500 meter in actie tegen zijn Amerikaanse rivaal Jordan Stolz. Een rit later treft Sebas Diniz de Poolse Europese kampioen Damian Zurek. De Boo trof Stolz eerder op de Spelen ook al op de 1000 meter.

1 uur geleden
Nederland na brons Bergsma nog negende in medailleklassement

MILAAN (ANP) - Nederland staat bij de Olympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo op de negende positie in het medailleklassement. Langebaanschaatser Jorrit Bergsma eindigde vrijdag als derde op de 10.000 meter. Het betekende voor TeamNL de zevende medaille van deze Spelen en de eerste bronzen.

1 uur geleden
Skeletonster Bos lijkt met dertiende plek kansloos voor medaille

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Skeletonster Kimberley Bos lijkt kansloos voor een medaille op de Olympische Spelen. De 32-jarige Nederlandse noteerde in het Cortina Sliding Centre in haar eerste twee runs tijden van 57,88 en 57,98 seconden en staat met een totaaltijd van 1.55,86 slechts dertiende. De derde en vierde run zijn zaterdag.

3 uur geleden
Verstappen heeft veel 'ontdekt en geleerd' in testraces Bahrein

SAKHIR (ANP) - Max Verstappen was na de derde testdag van de Formule 1 in Bahrein wat positiever over de RB22. "We hebben veel zaken kunnen testen met de motor en de auto en zo hebben we de auto beter leren kennen. We hebben veel ontdekt en veel geleerd", zei de viervoudig wereldkampioen in een persbericht van Red Bull.

3 uur geleden