Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trump zegt van de medicatie af te zijn, corona is 'weggevaagd'

Trump zegt van de medicatie af te zijn, corona is 'weggevaagd'

WASHINGTON (ANP/RTR) - De Amerikaanse president Trump zegt niets meer te nemen tegen het coronavirus. De behandeling de afgelopen dagen zou het virus naar zijn zeggen hebben "weggevaagd".

"Ik ben van elk regime af dat ze me hebben gegeven", aldus Trump in een radio-interview. Hij zei dat hij wellicht niet zou zijn hersteld zonder de behandeling met meerdere medicijnen.

De president werd na zijn besmetting onder meer behandeld met synthetische antilichamen van de Amerikaanse firma Regeneron. Trump vindt dat het experimentele middel zo snel mogelijk moet worden goedgekeurd, zodat het kan worden gebruikt in de Amerikaanse ziekenhuizen.

Meer uit Buitenland

Vaticaan publiceert eerste foto van overleden paus in kist

VATICAANSTAD (ANP/AFP) - Het Vaticaan heeft een foto van de overleden paus Franciscus gepubliceerd. Hij ligt in een open kist met een rood gewaad aan en een mijter op en met in de handen een rozenkrans.

21 minuten geleden
Zelensky gaat ook naar uitvaart paus, zegt bron

KYIV (ANP/AFP) - De Oekraïense president Volodymyr Zelensky zal de uitvaart van paus Franciscus bijwonen. Dat meldt een ingewijde aan persbureau AFP. "Het kantoor van de president wacht op de datum van de uitvaart van de paus en bereidt het bezoek van de president aan Rome voor om afscheid te nemen van de kerkvader."

26 minuten geleden
Kardinalen bijeen om uitvaart paus Franciscus te regelen

VATICAANSTAD (ANP/AFP/DPA) - Kardinalen zijn bijeengekomen om de uitvaart van paus Franciscus te regelen. De 88-jarige Argentijn overleed maandag. De begrafenis van de paus is doorgaans vier tot zes dagen na zijn overlijden.

27 minuten geleden
Macron gaat naar uitvaart van paus

PARIJS (ANP/AFP) - De Franse president Emmanuel Macron zegt naar de uitvaart van paus Franciscus te gaan. Het overleden hoofd van de Rooms-Katholieke Kerk wordt waarschijnlijk later deze week begraven.

1 uur geleden
Rode Kruis: geld en aandacht voor aardbeving Myanmar drogen op

DEN HAAG (ANP) - Het Rode Kruis vreest dat de aardbeving in Myanmar van drie weken geleden in de vergetelheid raakt. Door gebrek aan aandacht voor de humanitaire situatie drogen de fondsen snel op, zegt de hulporganisatie dinsdag. Tweehonderdduizend mensen leven op straat.

3 uur geleden
Opgesloten pro-Palestijnse student mist geboorte zoon in VS

WASHINGTON (ANP/AFP) - De pro-Palestijnse activist Mahmoud Khalil miste maandag de geboorte van zijn zoon nadat de Amerikaanse autoriteiten een tijdelijke vrijlating weigerden, zo heeft de vrouw van de Columbia University-student bekendgemaakt.

5 uur geleden
Peiling: meer Amerikanen zijn kritisch over Trump

WASHINGTON (ANP/RTR) - De goedkeuring voor de Amerikaanse president Donald Trump is gedaald naar het laagste niveau sinds zijn terugkeer naar het Witte Huis. Amerikanen staan met name kritisch tegenover zijn pogingen zijn macht uit te breiden, zo blijkt maandag uit een peiling van Reuters en Ipsos.

6 uur geleden