Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trump: Vredesplan voor Midden-Oosten voor dinsdag openbaar

Trump: Vredesplan voor Midden-Oosten voor dinsdag openbaar

WASHINGTON (ANP/RTR) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft donderdag aangekondigd dat hij vóór dinsdag zijn vredesplan voor het Midden-Oosten zal onthullen, wanneer hij in Washington de Israëlische premier Benjamin Netanyahu en diens rivaal Benny Gantz ontvangt.

Dat zei de president tegen verslaggevers aan boord van Air Force One. Eerder op de dag had Trump geruchten dat Gantz en Netanyahu een inkijkje in zijn plan zouden krijgen nog hard ontkend.

Trump stelde dat zijn vredesplan voor de regio een "uitstekend" plan is, waar ook de Palestijnen zich volgens hem in zullen kunnen vinden. "Ze zullen er eerst misschien negatief op reageren, maar het is werkelijk erg positief voor hen", zei de president.

Meer uit Buitenland

Zoon van regisseur Rob Reiner gearresteerd na dood ouders

LOS ANGELES (ANP/RTR) - De zoon van regisseur Rob Reiner, Nick Reiner, is gearresteerd, meldt de politie van Los Angeles. De Amerikaanse regisseur en zijn vrouw werden zondag dood aangetroffen in hun huis in LA. De politie gaat uit van een misdrijf.

8 minuten geleden
Tankers op weg naar Venezuela keren om na inbeslagname schip VS

CARACAS (ANP/RTR) - Zeker vijf tankers onderweg naar Venezuela zijn omgedraaid sinds de Verenigde Staten een vaartuig in de buurt van dat land in beslag hebben genomen. Dat blijkt maandag uit gegevens van scheepsmonitoring.

11 minuten geleden
Oekraïne meldt echte vooruitgang bij vredesoverleg met VS

BERLIJN (ASNP/AFP) - Bij de Amerikaans-Oekraïense vredesonderhandelingen in Berlijn is "echte vooruitgang" geboekt, zegt de belangrijkste Oekraïense toponderhandelaar Roestem Oemjerov. De veiligheidsadviseur toont zich verheugd over het resultaat van het tweedaagse overleg, dat was bedoeld om te kijken hoe de Russische oorlog tegen Oekraïne kan worden beëindigd.

34 minuten geleden
Nobelprijswinnaar Machado raakte gewond bij vertrek uit Venezuela

OSLO (ANP/AFP) - De Venezolaanse oppositieleider en Nobelprijswinnaar María Corina Machado is gewond geraakt bij haar vertrek uit Venezuela, bevestigt een woordvoerder na berichtgeving van de Noorse krant Aftenposten. Het letsel zou zijn ontstaan toen ze het land vorige week in een kleine vissersboot verliet op weg naar Oslo om de Nobelprijs voor de Vrede in ontvangst te nemen.

1 uur geleden
Servische minister vervolgd om omstreden hotelplan

BELGRADO (ANP/AFP) - De Servische minister van Cultuur wordt vervolgd voor vermeende onregelmatigheden rond de komst van een hotelcomplex. Dat moet worden gebouwd op de plek van een voormalig legerhoofdkwartier en er zou sprake zijn van misstanden bij het intrekken van de beschermde status van die locatie.

1 uur geleden
Duitsland en Oekraïne gaan nauwer samenwerken op defensiegebied

BERLIJN (ANP/RTR) - Duitsland en Oekraïne gaan intensiever samenwerken op het gebied van defensie, zo staat in een tienpuntenplan dat Berlijn maandag presenteerde tijdens een bezoek van de Oekraïense president Volodymyr Zelensky.

1 uur geleden
Gesprekken tussen Oekraïne en VS in Berlijn zijn klaar

BERLIJN (ANP/RTR) - De vredesgesprekken tussen de delegaties uit Oekraïne en de VS in Berlijn zijn afgerond, laat het kantoor van de Oekraïense president Volodymyr Zelensky weten.

2 uur geleden