Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trump verlaat maandagavond ziekenhuis

Trump verlaat maandagavond ziekenhuis

WASHINGTON (ANP/RTR) - De met corona besmette Amerikaanse president Trump verlaat maandagavond laat het ziekenhuis bij Washington waar hij vrijdag was opgenomen. Dat twittert hij zelf. Hij verwacht 0.30 uur Nederlandse tijd weg te kunnen. Hij zegt zich echt goed te voelen.

Hij roept zijn volgers op Twitter op niet bang te zijn voor het coronavirus. "Laat het je leven niet beheersen. Onder de Trump-regering hebben we een aantal echt geweldige medicijnen en kennis ontwikkeld. Ik voel me beter dan 20 jaar geleden!"

Volgens zijn medisch team voldoet de president aan alle criteria om te kunnen worden ontslagen uit het ziekenhuis, of overtreft hij ze zelfs. Het team gaf kort na de bekendmaking van Trump een persconferentie over diens gezondheidstoestand. De president zal dinsdag in het Witte Huis een vijfde dosis van het antivirale middel remdesivir krijgen. Trump zou al ruim 72 uur geen koorts meer hebben.

Meer uit Buitenland

Drie doden bij brand in ziekenhuis in Hamburg

HAMBURG (ANP/DPA) - Bij een brand in het Mariaziekenhuis in de Duitse stad Hamburg zijn drie patiƫnten om het leven gekomen. Dat heeft de brandweer in de nacht van zaterdag op zondag bekendgemaakt. Over eventuele gewonden is nog niets bekend.

3 uur geleden
Zeker 131 aanhoudingen bij ongeregeldheden Parijs na CL-finale

PARIJS (ANP) - In Parijs heerst in de nacht van zaterdag op zondag her en der een gespannen sfeer na winst van voetbalclub Paris Saint-Germain in de finale van de Champions League. Bij ongeregeldheden in en rond de Franse hoofdstad zijn al zeker 131 mensen opgepakt, melden verschillende Franse media.

6 uur geleden
Zes munitiefabrieken moeten Britse defensie versterken

MANCHESTER (ANP/RTR/BLOOMBERG) - Het Verenigde Koninkrijk gaat 1,5 miljard pond (1,75 miljard euro) investeren in de bouw van zes munitiefabrieken. Daarmee wil Londen zijn defensie-industrie versterken en de wapenvoorraden aanvullen om aan de toenemende vraag te voldoen, heeft het ministerie van Defensie zaterdag bekendgemaakt.

6 uur geleden
Voetbalfans bestormen ringweg van Parijs tijdens CL-finale

PARIJS (ANP) - De Champions League-finale van Paris Saint-Germain tegen Internazionale (5-0) heeft in Parijs voor een aantal opstootjes en incidenten gezorgd. De politie moest op meerdere plekken optreden en fans bestormden de ringweg van Parijs, meldt het Franse RTL Info.

9 uur geleden
VS-gezant Witkoff noemt reactie Hamas totaal onacceptabel

WASHINGTON (ANP/RTR) - De Amerikaanse speciale gezant Steve Witkoff is volstrekt ontevreden met het antwoord van Hamas op zijn voorstel voor een staakt-het-vuren. Volgens hem is de reactie van de Palestijnse militante beweging "totaal onacceptabel" en betekent die een stap terug in het vredesproces.

10 uur geleden
Uitgehongerde Palestijnen plunderen 77 VN-trucks met voedsel

GAZA-STAD (ANP) - Een groep uitgehongerde Palestijnen heeft in de Gazastrook een konvooi van de Verenigde Naties met voedselhulp gestopt, schrijft het Wereldvoedselprogramma (WFP) op X. 77 vrachtwagens werden geplunderd.

12 uur geleden
Hamas dient reactie in op Amerikaans plan voor bestand in Gaza

GAZA-STAD (ANP/RTR) - Hamas zegt een reactie te hebben ingediend bij de bemiddelaars op het Amerikaanse voorstel voor een staakt-het-vuren in de Gazastrook. Het is niet bekend wat er in het antwoord staat, maar in een verklaring op Telegram verwerpt de Palestijnse beweging het plan in elk geval niet.

14 uur geleden