Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trump verandert van mening en pleit voor kans Kaepernick in NFL

Trump verandert van mening en pleit voor kans Kaepernick in NFL

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump zei woensdag dat hij vindt dat quarterback Colin Kaepernick een nieuwe kans in de NFL moet krijgen. Kaepernick zit sinds 2017 zonder club, omdat clubs hem niet meer wilden hebben vanwege zijn protest tegen politiegeweld.

Kaepernick begon te knielen tijdens het volkslied, dat voor iedere wedstrijd wordt gespeeld. Hij deed dat om aandacht te vragen voor racisme en politiegeweld. Veel spelers volgden zijn voorbeeld. Critici, onder wie president Trump, beschuldigden Kaepernick van het "onteren" van de Amerikaanse vlag en het volkslied.

Afgelopen zaterdag zei Trump nog dat hij niet meer naar de Amerikaanse nationale voetbalteams en de NFL wil kijken, omdat knielen tijdens het volkslied niet meer verboden is. In 2017 haalde de president hard uit naar Kaepernick. "Haal iedere klootzak die knielt tijdens het volkslied van het veld", aldus Trump destijds in gesprek met Fox News. Ook zei hij dat de NFL de quarterback moest schorsen tot hij niet meer zou knielen.

Woensdag zei de president dat Kaepernick toch weer een kans verdient "als hij goed genoeg is". "Hij begon goed, maar het eindigde niet zo goed voor hem als speler."

Meer uit Sport

Honkballers Venezuela in finale van World Baseball Classic

MIAMI (ANP) - De honkballers van Venezuela staan in de finale van de World Baseball Classic. Ze versloegen in de halve eindstrijd Italië (4-2) na een achterstand van 0-2.

21 minuten geleden
Lamens strandt in kwalificaties tennistoernooi Miami

MIAMI (ANP) - Tennisster Suzan Lamens is er niet in geslaagd het hoofdschema van het tennistoernooi van Miami te bereiken. De 26-jarige Zuid-Hollandse verloor in de eerste ronde van de kwalificaties in Florida in drie sets van Bianca Andreescu uit Canada: 6-4 1-6 5-7.

11 uur geleden
Sinner wint finale Indian Wells van Medvedev

INDIAN WELLS (ANP/AFP) - Jannik Sinner heeft het tennistoernooi van Indian Wells gewonnen. De Italiaan, de nummer 2 van de wereld, versloeg in de finale de Rus Daniil Medvedev in twee sets: 7-6 (6) 7-6 (4). Het is voor Sinner de eerste keer dat hij het toernooi in Indian Wells wint.

1 dag geleden
Paralympische Spelen in Cortina beëindigd

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - De Paralympische Spelen van Milaan en Cortina zijn beëindigd met de sluitingsceremonie in Cortina d'Ampezzo. Jeroen Kampschreur en Lisa Bunschoten-Vos droegen de Nederlandse vlag het Cortina Curling Olympic Stadium binnen.

1 dag geleden
Djokovic meldt zich af voor mastertoernooi van Miami

MIAMI (ANP/AFP) - Tennisser Novak Djokovic heeft zich teruggetrokken van het masterstoernooi van Miami. De 38-jarige Serviër heeft last van een schouderblessure, meldden de organisatoren.

1 dag geleden
Xandra Velzeboer voor de vierde keer wereldkampioene op 500 meter

MONTREAL (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer is voor de vierde keer wereldkampioen op de 500 meter geworden. De 24-jarige olympisch kampioene was bij de WK in Montreal de beste in de finale. Selma Poutsma greep het zilver. Chiara Betti uit Italië pakte het brons.

1 dag geleden
Shorttracker Jens van 't Wout grijpt op WK zilver op 1000 meter

MONTREAL (ANP) - Jens van 't Wout heeft bij de WK shorttrack in Montreal zilver gegrepen op de 1000 meter. De olympisch kampioen eindigde als derde achter de Canadees William Dandjinou en Rim Jong-un uit Zuid-Korea. De Canadees werd echter gediskwalificeerd, waardoor Van 't Wout als tweede eindigde. Het brons ging naar de Brit Niall Treacy.

1 dag geleden