Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trump twittert over tienduizenden stemmen die te laat kwamen

Trump twittert over tienduizenden stemmen die te laat kwamen

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft zaterdag nieuwe beschuldigingen geuit op Twitter over misstanden bij de verkiezingen. "Tienduizenden stemmen zijn illegaal na acht uur 's avonds op dinsdag binnengekomen en kunnen makkelijk de resultaten veranderen in Pennsylvania en andere staten waar zeer kleine verschillen zijn", aldus Trump. Daarnaast mocht bij het verwerken van honderdduizenden stemmen tegen de regels in geen toezicht worden gehouden, en ook dat zou de uitkomsten in meerdere staten waaronder Pennsylvania veranderen, claimt hij verder.

"Een grote voorsprong verdween, zonder dat iemand TOEZICHT mocht houden gedurende langere periodes." Volgens de president werden centra waar stemmen werden geteld van de buitenwereld afgeschermd om wettelijk geoorloofd toezicht te verhinderen. "Tractoren blokkeerden deuren & ramen waren afgeplakt met dik karton zodat waarnemers niet in de telruimtes konden kijken. SLECHTE DINGEN GEBEURDEN BINNEN. GROTE VERANDERINGEN VONDEN PLAATS!"

Trump heeft eerder beschuldigingen over grootschalige fraude bij de verkiezingen geuit. Hij beschuldigt de Democraten ervan de verkiezingen te stelen, zonder tot nog toe met bewijzen te komen.

Meer uit Buitenland

Zelensky bevestigt dat de VS weer wapens leveren

KYIV(ANP/RTR/DPA) - De Verenigde Staten gaan verder met het leveren van wapens aan Oekraïne. President Volodymyr Zelensky zei vrijdag daarover toezeggingen te hebben gekregen. "Volgens alle berichten zijn de wapenleveringen hervat", aldus de president in een videoboodschap.

4 uur geleden
Amerikaans hof oordeelt tegen deal met vermeend brein 9/11

WASHINGTON (ANP/RTR) - Een Amerikaans hof van beroep zet een streep door een juridische deal met Khalid Sheikh Mohammed, die gezien wordt als het brein achter de aanslagen van 11 september 2001. Volgens het hof stond de toenmalige minister van Defensie, Lloyd Austin, in zijn recht om de deal tegen te houden.

5 uur geleden
Trump op bezoek in overstromingsgebied Texas

HOUSTON (ANP/RTR) - De Amerikaanse president Donald Trump is in de Amerikaanse staat Texas om de schade te bekijken na de overstromingen van een week geleden. Trump en zijn vrouw Melania gaven hulpverleners de hand om ze te bedanken. Ook ontmoetten ze nabestaanden van de minstens 120 mensen die zijn omgekomen bij de ramp van 4 juli.

5 uur geleden
Overleg over tweestatenoplossing Israël Palestina nu eind juli

NEW YORK (ANP/RTR) - Een uitgestelde conferentie van de Verenigde Naties om te werken aan een tweestatenoplossing tussen Israël en de Palestijnen staat nu gepland voor 28 en 29 juli, aldus diplomaten. De conferentie werd vorige maand afgeblazen toen Israël een militaire aanval op Iran begon.

7 uur geleden
Toeschouwer gedood bij stierenrennen in Zuid-Frankrijk

GÉNÉRAC (ANP) - In de Zuid-Franse plaats Générac is een man overleden nadat hij gewond was geraakt bij het stierenrennen. De burgemeester van het plaatsje ten zuiden van Nîmes heeft dat bekendgemaakt.

8 uur geleden
Sloveense regering wil NAVO-referenda terugdraaien

LJUBLJANA (ANP) - De Sloveense regering wil af van de voorgenomen referenda over het NAVO-lidmaatschap en het bijbehorende fors hogere defensiebudget. Het parlement moet dat laatste referendum terugdraaien, vindt premier Robert Golob volgens persbureau STA. Dan kan het andere ook van tafel.

8 uur geleden
Leger Israël zegt lessen te hebben geleerd van hulpincidenten

JERUZALEM (ANP/AFP) - Het Israëlische leger zegt "lessen" te hebben geleerd van de incidenten bij de hulpdistributiepunten in de Gazastrook. Volgens de Verenigde Naties zijn daar sinds eind mei bijna 800 mensen omgekomen toen ze voedsel probeerden op te halen.

10 uur geleden