Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trump test voor laatste debat negatief op coronavirus

Trump test voor laatste debat negatief op coronavirus

NASHVILLE (ANP/RTR) - De Amerikaanse president Donald Trump (74) heeft negatief getest op het coronavirus. Dat maakte zijn stafchef Mark Meadows bekend in de aanloop naar het tweede en laatste verkiezingsdebat tussen de president en de 77-jarige Democraat Joe Biden.

Trump belandde eerder deze maand in het ziekenhuis nadat hij besmet was geraakt met het virus. Dat gebeurde enkele dagen na zijn eerste debat met oud-vicepresident Biden. De president voert inmiddels weer volop campagne om zijn achterstand in de peilingen in te lopen.

Door de coronabesmetting van Trump zijn minder debatten gehouden dan gepland. De rivalen zouden eigenlijk drie keer de degens kruisen op televisie, maar het debat op 15 oktober ging niet door. De organisatoren wilden de discussie uit voorzorg virtueel houden, maar de president wilde niet op afstand debatteren.

Het laatste debat wordt gehouden in de Belmont Universiteit in Nashville (Tennessee). Het begint vrijdag om 03.00 uur Nederlandse tijd en duurt anderhalf uur.

Meer uit Buitenland

Houthi's eisen verantwoordelijkheid op voor raketaanval op Israël

SANAA (ANP/RTR/AFP/DPA) - De Jemenitische Houthi's hebben voor het eerst sinds het begin van de oorlog in het Midden-Oosten de verantwoordelijkheid opgeëist voor een raketaanval op Israël. De groep liet weten dat de operaties doorgaan tot de "agressie" op alle fronten wordt beëindigd.

1 uur geleden
Thailand: akkoord met Iran over doorgang olietankers

BANGKOK (ANP/AFP) - Thailand heeft een overeenkomst met Iran bereikt over de doorgang van Thaise olietankers door de Straat van Hormuz. Dat maakte de premier van Thailand zaterdagochtend bekend.

2 uur geleden
Bonaire vraagt 'snelle hulp' van Nederland om stijgende prijzen

KRALENDIJK (ANP) - Het Bestuurscollege (BC) van Bonaire vraagt de Nederlandse regering om snel in te grijpen. Door onrust in het Midden-Oosten en problemen in de scheepvaart worden vrachtkosten steeds hoger. Daardoor dreigen boodschappen en brandstof op Bonaire veel te duur te worden en wordt het voor veel inwoners steeds moeilijker om rond te komen, aldus de overheid van de bijzondere gemeente in het Caribisch gebied.

4 uur geleden
Amerikaanse militairen gewond bij aanval op basis Saudi-Arabië

AL-KHARJ (ANP/RTR/DPA) - Bij een Iraanse aanval op luchtmachtbasis Prince Sultan in Saudi-Arabië zijn twaalf Amerikaanse militairen gewond geraakt. Twee van hen zijn er ernstig aan toe, melden Amerikaanse autoriteiten.

5 uur geleden
Witkoff: VS hoopvol over gesprekken met Iran deze week

WASHINGTON (ANP/RTR) - De Verenigde Staten denken dat er deze week gesprekken gaan plaatsvinden met Iran om een eind te maken aan de oorlog. Dat heeft de speciale gezant Steve Witkoff gezegd op een bijeenkomst in Miami. "We zijn er zeker hoopvol over."

11 uur geleden
Houthi's dreigen zich te mengen in Iranoorlog

SANAA (ANP/RTR/AFP) - De Houthi's zeggen klaar te zijn zich te mengen in de oorlog in het Midden-Oosten als bondgenoten van de VS en Israël zich mengen in de strijd tegen Iran. Dat meldt de door Iran gesteunde groepering op de Jemenitische staatstelevisie.

11 uur geleden
Iran zweert wraak voor aanvallen op kern- en staalindustrie

TEHERAN (ANP/AFP/RTR) - Teheran zweert Israëlische aanvallen op Iran van eerder op vrijdag te vergelden. Die aanvallen tegen onder meer energievoorzieningen en de Iraanse staalindustrie, zo schrijft buitenlandminister Abbas Araghchi op X, zijn in strijd met Amerikaanse beloften aan Iran.

12 uur geleden