Trump met bondgenoten naar vechtsporttoernooi in New York
NEW YORK (ANP/RTR/AFP) - Aankomend president Donald Trump heeft zijn verkiezingsoverwinning gevierd met een bezoek aan een vechtsporttoernooi in New York. Hij ging met de bevriende techmiljardair Elon Musk naar de Ultimate Fighting Championship (UFC) en bracht daar uren door.
Het toernooi vond plaats in Madison Square Garden, een evenementenlocatie waar Trump kort voor de verkiezingen nog een grote bijeenkomst hield. Ook dit keer kreeg hij een warme ontvangst. Fans scandeerden "USA, USA" en op een groot scherm verschenen beelden van de campagne. Die video eindigde met de nummers 45 en 47, een verwijzing naar zijn vorige en aankomende presidentschap. Een handjevol bezoekers droeg rode petten met de slogan van Trump: Make America Great Again.
Trump is een vriend van UFC-topman Dana White en liet zich naast Musk ook vergezellen door andere medestanders. Zo waren voorzitter van het Huis van Afgevaardigden Mike Johnson, beoogd gezondheidsminister Robert F. Kennedy Jr. en toekomstig inlichtingenchef Tulsi Gabbard aanwezig, evenals artiesten Kid Rock en zanger Jelly Roll. De toekomstige president bekeek uiteindelijk meerdere partijen en kletste soms met de deelnemers. Ook danste hij op het nummer YMCA.
Meer uit Buitenland
WASHINGTON (ANP/AFP) - De Amerikaanse voormalige president Barack Obama heeft het optreden van de immigratiedienst ICE in Minnesota vergeleken met de handelwijze in dictaturen. Dat deed hij in een interview met de progressieve youtuber Brian Tyler Cohen.
2 uur geledenGUAYAQUIL (ANP/AFP) - De politie in de provincie Guayas in het zuidwesten van Ecuador heeft acht hoofden gevonden met daarbij het bericht 'Verboden te stelen'. Dat maakte de politie zaterdag bekend.
4 uur geledenCAPE CANAVERAL (ANP/AFP/DPA) - Een nieuw team astronauten is aangekomen op het ruimtestation ISS. Dat blijkt uit beelden die de Amerikaanse ruimtevaartorganisatie NASA zaterdag vrijgaf.
6 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Het parket van Parijs richt een team op voor onderzoek naar zedendelinquent Jeffrey Epstein. De focus ligt daarbij op mogelijke misdrijven waarbij Fransen betrokken zijn.
10 uur geledenBERN (ANP/AFP) - Oman faciliteert volgende week het overleg tussen de Verenigde Staten en Iran in het Zwitserse Genève. "Zwitserland verwelkomt en ondersteunt deze gesprekken", aldus het Zwitserse ministerie van Buitenlandse Zaken.
11 uur geledenABUJA (ANP/AFP) - Gewapende mannen hebben meer dan veertig mensen gedood bij drie nieuwe aanvallen op dorpen in Nigeria, zo vertelde een humanitaire bron zaterdag aan AFP.
11 uur geledenWASHINGTON (ANP/RTR) - Amerikaanse rechters hebben sinds oktober in minstens 4421 zaken bepaald dat de immigratiedienst (ICE) migranten onrechtmatig heeft vastgezet. Persbureau Reuters meldt dit op basis van rechtbankdocumenten.
12 uur geleden