Trump krijgt 45 dagen om persoonlijke financiën te overleggen
WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse federale verkiezingscommissie heeft dinsdag de Republikeinse presidentskandidaat Donald Trump een tweede verlenging van 45 dagen verleend om persoonlijke financiële informatie te overleggen.
Trump zou aanvankelijk op 15 mei verslag uitbrengen over zijn persoonlijke financiële situatie aan de commissie, maar kreeg op zijn verzoek uitstel tot 1 juli.
Een wettelijke vertegenwoordiger van de voormalige president verzocht de commissie dinsdag om Trump opnieuw uitstel te verlenen, onder verwijzing naar de complexiteit van zijn financiën. Dat blijkt uit een kopie van de brief die de kiescommissie heeft vrijgegeven. Hij heeft nu tot 15 augustus de tijd om de gewenste informatie aan de commissie te overhandigen.
De financiële onthullingen van Trump worden nauwlettend in de gaten gehouden omdat ze een indicatie bieden van de omvang van zijn persoonlijke rijkdom.
Meer uit Buitenland
NEW YORK (ANP/RTR) - Het advocatenteam van Sean 'Diddy' Combs heeft donderdag een verzoek ingediend om de rapper onmiddellijk vrij te laten. Volgens hen heeft rechter Arun Subramanian een fout gemaakt toen hij de rapper in juli veroordeelde tot een gevangenisstraf van vier jaar en twee maanden.
3 uur geledenWASHINGTON (ANP/RTR/AFP) - Libanon en Israël onderhandelen volgende week in Washington, meldt het Amerikaanse ministerie van Buitenlandse Zaken. De gesprekken zouden naar verwachting gaan plaatsvinden op het ministerie.
5 uur geledenMOSKOU (ANP/AFP) - De Russische president Vladimir Poetin heeft een staakt-het-vuren met Oekraïne aangekondigd tijdens het orthodoxe paasfeest. Dat vindt komend weekend plaats.
5 uur geledenWASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse presidentsvrouw Melania Trump heeft ontkend ooit banden te hebben gehad met de beruchte zedendelinquent Jeffrey Epstein. Volgens haar proberen mensen haar reputatie te schaden door geruchten te verspreiden over haar relatie met de overleden zakenman.
5 uur geledenBEIROET (ANP/RTR/AFP) - Libanon heeft het dodental door de Israëlische bombardementen op woensdag naar boven bijgesteld. Het ministerie van Volksgezondheid meldt dat zeker 303 mensen om het leven kwamen door de aanvallen en 1150 personen gewond raakten.
7 uur geledenBEIROET (ANP/AFP) - Libanon wil eerst dat er een staakt-het-vuren wordt uitgeroepen, en dan pas onderhandelen met Israël. Dat melden Al Jazeera en AFP op basis van een Libanese functionaris. De gesprekken zouden dan onder toezicht van de Amerikanen plaatsvinden en worden geleid door de Libanese oud-ambassadeur in de VS, Simon Karam.
7 uur geledenWASHINGTON (ANP) - De NAVO is bereid te helpen bij het heropenen van de Straat van Hormuz, zegt secretaris-generaal Mark Rutte. "Als de NAVO kan helpen, zullen we dat natuurlijk doen."
8 uur geleden