Trump komt met bloemlezing brieven beroemdheden
NEW YORK (ANP/AFP) - De Amerikaanse oud-president Donald Trump komt met een boek met daarin ruim 150 brieven die hij van beroemdheden ontving. De bloemlezing Letters to Trump bevat onder meer correspondentie van de Noord-Koreaanse leider Kim Jong-un, de Britse prinses Diana, oud-president Richard Nixon, presentatrice Oprah Winfrey en Hillary Clinton, zijn rivale bij de verkiezingen in 2016.
De brieven worden elke keer begeleid door "origineel" commentaar van de vastgoedmagnaat en politicus. Het boek met veel foto's is te koop vanaf eind april voor 99 dollar voor een gewone versie en 399 dollar voor een gesigneerd exemplaar.
Volgens uitgever Winning Team Publishing gaat het om door Trump geselecteerde brieven van wereldleiders, royals, atleten en zakenlui uit een periode van veertig jaar. Het is "ongelooflijke en vaak persoonlijke" correspondentie. "Geen enkel boek biedt een betere blik op de geschiedenis dan Letters to Trump", aldus de uitgeverij.
Meer uit Buitenland
WASHINGTON (ANP/AFP) - De Verenigde Staten laten een Iraanse delegatie de Algemene Vergadering van de Verenigde Naties bijwonen. In New York gaan daar volgende week wereldleiders spreken.
3 uur geledenBERLIJN (ANP/DPA) - De Duitse bondskanselier Friedrich Merz heeft achter gesloten deuren campagne gevoerd voor de aankomende verkiezingen in stadstaat Berlijn. Hij sprak ongeveer 150 partijgenoten toe in het hoofdkwartier van zijn christendemocraten.
4 uur geledenANKARA (ANP) - De Turkse president Recep Tayyip Erdogan is voornemens zich opnieuw te kandideren voor het presidentschap, aldus Turkse media op gezag van een hooggeplaatste adviseur van Erdogan.
5 uur geledenWASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump zegt dat hij binnenkort kan beslissen over nieuwe escalatie in het conflict met Iran. "Ik sta voor een belangrijke beslissing. Wil ik eropaf gaan en ze vernietigen, of doe ik dat niet? Het is een grote beslissing", zei hij tegen nieuwssite Axios over het Iraanse regime. "Met mij weet je nooit wat er kan gebeuren."
5 uur geledenWARSCHAU (ANP/AFP) - De Poolse premier Donald Tusk heeft zijn parlement gewaarschuwd dat er een reële dreiging uitgaat van Rusland tegen Europese landen en NAVO-lidstaten. In een ingelaste toespraak voor het Poolse parlement zei hij donderdag te beschikken over informatie dat Rusland plannen heeft aanvallen met drones en raketten uit te voeren tegen bondgenoten van Oekraïne.
6 uur geledenWASHINGTON (ANP/AFP/RTR) - De Amerikaanse president Donald Trump is gefotografeerd met een afbeelding die lijkt te gaan over de sloop van het beroemde Kennedy Center. Een fotograaf van persbureau AFP nam de foto op een luchtmachtbasis, waar Trump in een vliegtuig zat.
6 uur geledenCARACAS (ANP/AFP) - Venezuela heeft sommige geblokkeerde nieuwssites weer toegankelijk gemaakt. De toezichthouder meldt dat "verschillende nationale en internationale digitale platforms en media" weer bekeken kunnen worden.
7 uur geleden