Trump komt met bloemlezing brieven beroemdheden
NEW YORK (ANP/AFP) - De Amerikaanse oud-president Donald Trump komt met een boek met daarin ruim 150 brieven die hij van beroemdheden ontving. De bloemlezing Letters to Trump bevat onder meer correspondentie van de Noord-Koreaanse leider Kim Jong-un, de Britse prinses Diana, oud-president Richard Nixon, presentatrice Oprah Winfrey en Hillary Clinton, zijn rivale bij de verkiezingen in 2016.
De brieven worden elke keer begeleid door "origineel" commentaar van de vastgoedmagnaat en politicus. Het boek met veel foto's is te koop vanaf eind april voor 99 dollar voor een gewone versie en 399 dollar voor een gesigneerd exemplaar.
Volgens uitgever Winning Team Publishing gaat het om door Trump geselecteerde brieven van wereldleiders, royals, atleten en zakenlui uit een periode van veertig jaar. Het is "ongelooflijke en vaak persoonlijke" correspondentie. "Geen enkel boek biedt een betere blik op de geschiedenis dan Letters to Trump", aldus de uitgeverij.
Meer uit Buitenland
GENÈVE (ANP/AFP) - De Wereldgezondheidsorganisatie (WHO) heeft dinsdag het aantal vermoedelijke ebolagevallen sterk teruggebracht naar 116. Eerder meldde de organisatie meer dan negenhonderd vermoedelijke gevallen. Er zijn 330 bevestigde besmettingen en bijna vijftig doden door het virus.
6 minuten geledenKYIV (ANP/RTR/AFP) - Het dodental door zware Russische aanvallen op Oekraïne is opgelopen tot zeker achttien. Meer dan honderd mensen raakten gewond, melden de Oekraïense autoriteiten.
58 minuten geledenBEIROET (ANP/DPA/AFP) - Israël en de Libanese beweging Hezbollah zijn doorgegaan met aanvallen op elkaar, ondanks een mededeling van president Donald Trump dat ze de wapens tijdelijk en onder voorwaarden neerleggen.
1 uur geledenANKARA (ANP/BLOOMBERG) - De Amerikaanse president Donald Trump is van plan naar de NAVO-top in Ankara te komen, zegt gastland Turkije. Dat zou hij meermaals hebben aangegeven.
1 uur geledenMOSKOU (ANP/BLOOMBERG) - De Russische geheime dienst FSB zegt een grootschalige operatie van buitenlandse inlichtingendiensten te hebben ontdekt, waarbij spyware was geïnstalleerd op de telefoons van hoge functionarissen. Hierdoor kon volgens de FSB in het geheim informatie worden verzameld.
2 uur geledenNANYUKI (ANP/RTR) - Bij een betoging tegen de oprichting van een Amerikaanse quarantainefaciliteit in de Keniaanse plaats Nanyuki zijn volgens waarnemers twee betogers door politiekogels gedood. Honderden mensen demonstreren bij de luchtmachtbasis bij de stad tegen het plan daar een Amerikaans opvangcentrum te zetten voor Amerikanen die in contact kunnen zijn geweest met het ebolavirus en daarom nog niet naar de VS mogen reizen.
3 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De reparatie van de schade aan de lanceerbasis van het ruimtevaartbedrijf Blue Origin door de ontplofte raket zal volgens NASA-topman Jared Isaacman waarschijnlijk lange tijd gaan duren. Mogelijk is de raketbasis pas in 2028 weer volledig hersteld, aldus Isaacman in een interview met zakenzender CNBC.
6 uur geleden