Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trump komt met bloemlezing brieven beroemdheden

Trump komt met bloemlezing brieven beroemdheden

NEW YORK (ANP/AFP) - De Amerikaanse oud-president Donald Trump komt met een boek met daarin ruim 150 brieven die hij van beroemdheden ontving. De bloemlezing Letters to Trump bevat onder meer correspondentie van de Noord-Koreaanse leider Kim Jong-un, de Britse prinses Diana, oud-president Richard Nixon, presentatrice Oprah Winfrey en Hillary Clinton, zijn rivale bij de verkiezingen in 2016.

De brieven worden elke keer begeleid door "origineel" commentaar van de vastgoedmagnaat en politicus. Het boek met veel foto's is te koop vanaf eind april voor 99 dollar voor een gewone versie en 399 dollar voor een gesigneerd exemplaar.

Volgens uitgever Winning Team Publishing gaat het om door Trump geselecteerde brieven van wereldleiders, royals, atleten en zakenlui uit een periode van veertig jaar. Het is "ongelooflijke en vaak persoonlijke" correspondentie. "Geen enkel boek biedt een betere blik op de geschiedenis dan Letters to Trump", aldus de uitgeverij.

Meer uit Buitenland

Naftogaz-baas Serhi Koretsky benoemd tot nieuwe premier Oekraïne

KYIV (ANP) - Het Oekraïense parlement heeft Naftogaz-baas Serhi Koretsky aangesteld als nieuwe premier. Eerder deze week stapte Joelia Svyrydenko op als premier, op aangeven van president Volodymyr Zelensky die uit is op een cultuurverandering in zijn kabinet.

7 uur geleden
Franse president bedankt brandbestrijders in Fontainebleau

FONTAINEBLEAU (ANP) - De Franse president Emmanuel Macron is naar Fontainebleau gegaan om brandbestrijders te bedanken die de bosbrand daar blussen. Die brak zondag uit en heeft ruim 2000 hectare bos verwoest. De brand is inmiddels onder controle.

7 uur geleden
Netanyahu niet naar VS om uitstel uitvaart senator Graham

JERUZALEM (ANP/RTR) - De Israëlische premier Benjamin Netanyahu zal dit weekend niet afreizen naar de VS, zo maakte zijn kantoor bekend. Netanyahu zou daar de uitvaart van de onlangs overleden conservatieve senator Lindsey Graham bijwonen, maar die is uitgesteld tot het eind van de maand.

7 uur geleden
Protesten in Oekraïne tegen ontslag minister Fedorov

KYIV (ANP/AFP/RTR) - Op verschillende plekken in Oekraïne is protest uitgebroken over het ontslag van minister van Defensie Mychajlo Fedorov. Die bevestigde woensdag op te stappen, nadat eerder in verschillende media werd gesuggereerd dat president Volodymyr Zelensky uit was op zijn ontslag. Eerder stapte ook premier Joelia Svyrydenko op, op aangeven van Zelensky.

10 uur geleden
Iran zegt VS-doelen in Koeweit en Bahrein te hebben aangevallen

TEHERAN (ANP/AFP) - Het Iraanse leger heeft bekendgemaakt dat het donderdag Amerikaanse militaire bases en faciliteiten in Koeweit en Bahrein heeft aangevallen met drones. De aanvallen waren een reactie op nieuwe Amerikaanse aanvallen op Iran.

10 uur geleden
Zoektocht naar slachtoffers gezonken boot San Francisco gestopt

SAN FRANCISCO (ANP/RTR) - Het zoeken naar vermisten na het kapseizen en zinken van een toeristenboot in de Baai van San Francisco is stopgezet. Er zijn volgens de autoriteiten waarschijnlijk vier doden gevallen. Het bootongeluk was dinsdag niet ver van het eiland Alcatraz. Er werd een slachtoffer gevonden dat snel overleed, drie vermisten worden verondersteld dood te zijn.

11 uur geleden
Leger VS meldt voltooiing van laatste reeks aanvallen op Iran

WASHINGTON (ANP) - Het centrale commando van het Amerikaanse leger, CENTCOM, meldt dat het leger de laatste reeks aanvallen op Iran heeft voltooid. De aanvallen werden uitgevoerd in opdracht van president Donald Trump.

15 uur geleden