Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trump kiest zijn campagnechef als Chief of Staff

Trump kiest zijn campagnechef als Chief of Staff

WASHINGTON (ANP/RTR/AFP) - Donald Trump heeft Susie Wiles, die de leiding had over zijn presidentscampagne, gekozen als zijn zogenoemde 'Chief of Staff' voor als hij volgend jaar weer president is van de Verenigde Staten. Het is de eerste grote benoeming die Trump doet sinds hij eerder deze week de verkiezingen in zijn land won.

"Susie is stoer, slim, innovatief en wordt algemeen bewonderd en gerespecteerd", zo staat in een verklaring die is gedeeld door Trump. "Susie zal onvermoeibaar blijven werken om Amerika weer groot te maken. Het is een welverdiende eer om Susie als de allereerste vrouwelijke stafchef in de geschiedenis van de Verenigde Staten te hebben."

Joe Biden heeft gedurende zijn tijd als president tot nu toe twee personeelschefs gehad. Het gaat om Ron Klain, die dat tot 7 februari vorig jaar deed, en Jeff Zients. Donald Trump had er tijdens zijn vorige periode als president in totaal vier.

Meer uit Buitenland

Leger VS: twee drugssmokkelaars gedood bij aanval op boot

WASHINGTON (ANP/AFP) - Het Amerikaanse leger zei donderdag twee vermeende drugssmokkelaars te hebben gedood bij een aanval op een boot in de oostelijke Stille Oceaan. Daarmee loopt het dodental van de Amerikaanse operaties tegen vermeende drugstransporten op zee op tot minstens 128.

27 minuten geleden
Trump lanceert website voor goedkopere medicijnen

WASHINGTON (ANP/RTR) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft donderdag TrumpRx.gov gelanceerd, een website die consumenten toegang moet geven tot goedkopere geneesmiddelen op recept. Het platform vloeit voort uit zijn belofte de hoge medicijnprijzen in de Verenigde Staten te verlagen.

2 uur geleden
Noorwegen onderzoekt corruptie ex-premier om contacten Epstein

OSLO (ANP/AFP) - De Noorse justitie is een onderzoek begonnen naar vermeende corruptie door een voormalige premier, ex-voorzitter van een Nobelcomité en voormalige chef van de Raad van Europa, Thorbjørn Jagland. Aanleiding tot het onderzoek zijn recent opgedoken contacten van Jagland met de inmiddels overleden Amerikaanse zedendelinquent en investeerder Jeffrey Epstein.

6 uur geleden
Koning Felipe leeft mee met slachtoffers overstromingen

MADRID (ANP/AFP) - Koning Felipe van Spanje heeft zijn medeleven betuigd aan de slachtoffers van de overstromingen in met name de regio Andalusië. In een speech tijdens een werkbezoek in Madrid zei de vorst dat hij en koningin Letizia bezorgd zijn en aan "de duizenden mensen en gezinnen die deze uren en dagen met angst en onzekerheid beleven" denken.

6 uur geleden
Nog geen teken van leven van vermiste moeder tv-presentatrice

TUCSON (ANP) - De FBI heeft "nog geen bewijs" dat de 84-jarige vermiste moeder van de Amerikaanse tv-presentatrice Savannah Guthrie in leven is. Ook is er geen verdere communicatie geweest in verband met de losgeldbrief van de vermeende ontvoering. Tijdens een persconferentie donderdag kondigde de FBI een beloning van 50.000 dollar aan voor informatie over de vermissing van Nancy Guthrie, melden Amerikaanse media.

7 uur geleden
Chef parlement Venezuela vraagt vergeving voor misdaden van staat

CARACAS (ANP/AFP) - De voorzitter van het Venezolaanse parlement, Jorge Rodríguez, heeft om vergeving gevraagd voor misdaden die de staat heeft gepleegd. "We vragen vergiffenis en ook wij moeten vergeven", zei de voorzitter die een broer is van waarnemend president Delcy Rodríguez.

7 uur geleden
Trump steunt Hongaarse premier Orbán bij herverkiezingscampagne

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump spreekt zijn steun uit voor Viktor Orbán bij de Hongaarse verkiezingen in april. De banden tussen de regeringen van de VS en Hongarije zijn volgens Trump nooit zo goed geweest als nu.

9 uur geleden