Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trump heft 'communicatieplatform' op zijn website op

Trump heft 'communicatieplatform' op zijn website op

PALM BEACH (ANP) - Het blog dan wel platform dat de Amerikaanse oud-president Donald Trump vorige maand lanceerde op zijn website is opgeheven. Het idee was dat hij op deze manier kon communiceren met aanhangers gezien zijn ban op Twitter en Facebook, maar hij is ermee gestopt.

Het was slechts een hulpmiddel naast de grotere inspanningen waar Trump en zijn team mee bezig zijn, liet Trumps adviseur Jason Miller weten aan nieuwszender CNBC. Hij wilde hier overigens verder niet op ingaan.

Na de bestorming van het Capitool in januari door aanhangers van de toenmalige president werd Trump verbannen van onder meer Twitter, Facebook en YouTube omdat hij aanvallers had opgehitst. Het idee was dat gebruikers op het ‘communicatieplatform’ genaamd 'From the Desk of Donald J. Trump' zijn berichten, foto’s en video’s door zouden posten op Twitter en Facebook. Een reactie achterlaten of in discussie gaan kon niet. Trump heeft eerder gezinspeeld op het creëren van een eigen socialemediaplatform.

Meer uit Buitenland

Bolsonaro begint aan straf voor beramen van staatsgreep

BRASILIA (ANP/AFP/RTR) - Het Braziliaanse hooggerechtshof heeft besloten dat de veroordeelde oud-president Jair Bolsonaro kan beginnen aan zijn straf. Hij moet 27 jaar en drie maanden uitzitten voor het beramen van een staatsgreep.

54 minuten geleden
Von der Leyen: samenwerking met VS belangrijk voor vrede Oekraïne

BRUSSEL (ANP) - Een sterke transatlantische samenwerking is nodig om tot vrede in Oekraïne te komen, schrijft voorzitter Ursula von der Leyen op X. Dat zei ze dinsdag na een videoconferentie met de zogenoemde coalitie van bereidwilligen, waar ook de Amerikaanse minister Marco Rubio (Buitenlandse Zaken) aan meedeed.

1 uur geleden
Trump: heel dicht bij vredesdeal Oekraïne

WASHINGTON (ANP/AFP) - De Verenigde Staten zijn "heel dicht" bij een deal met Oekraïne en Rusland over het beëindigen van hun oorlog, zei president Donald Trump tijdens een evenement in het Witte Huis. "We gaan er komen."

1 uur geleden
Veroordeelde Braziliaanse ex-president kan niet meer in beroep

BRASILIA (ANP/AFP) - Het Braziliaanse hooggerechtshof heeft besloten dat de veroordeling van oud-president Jair Bolsonaro definitief is. Dat betekent dat Bolsonaro niet meer in beroep kan tegen zijn straf voor het beramen van een coup.

2 uur geleden
Zelensky wil met Europese bondgenoten naar Trump

LONDEN (ANP/AFP) - De Oekraïense president Volodymyr Zelensky wil met meerdere Europese leiders naar de Amerikaanse president Donald Trump voor overleg over het Amerikaanse vredesplan met Rusland. Volgens de Oekraïense leider is zijn regering klaar om verder te gaan met het voorgestelde akkoord, dat na onderling overleg is aangepast. Hij wil de openstaande gevoelige punten bespreken met Trump, waarbij volgens hem ook Europese bondgenoten aanwezig moeten zijn.

2 uur geleden
VK 'klaar' om met EU bevroren Russische tegoeden aan te spreken

LONDEN/PARIJS (ANP/RTR/AFP) - Het Verenigd Koninkrijk wil meedoen met de Europese Unie als die bevroren Russische tegoeden aanspreekt voor financiële steun aan Oekraïne. Het VK staat "klaar om in beweging te komen", zei de Britse premier Keir Starmer in een vergadering van Oekraïne-bondgenoten.

3 uur geleden
Nieuw overleg bemiddelaars over tweede fase bestand Gaza

CAÏRO (ANP/AFP/RTR) - Internationale bemiddelaars zijn in de Egyptische hoofdstad Caïro bijeengekomen om de tweede fase te bespreken van het bestand tussen Israël en de Palestijnse Hamas voor de Palestijnse Gazastrook. Het gaat om delegaties uit Egypte, Qatar en Turkije, meldden Egyptische staatsmedia.

3 uur geleden