Trump gaat zichzelf dinsdag aangeven zegt advocaat
PALM BEACH (ANP) - Volgens een van zijn advocaten zal voormalig president Donald Trump zichzelf dinsdag aangeven voor voorgeleiding in verband met de aanklacht tegen hem in een rechtbank in Manhattan. Dit schrijft The New York Times.
Volgens The New York Times is de logistiek van het afleveren van Trump bij het gerechtsgebouw complex en zullen er naar verwachting afspraken worden gemaakt tussen zijn juridische team, de geheime dienst en de New Yorkse wetshandhaving. De krant meldt ook dat er in New York al de hele week voorbereidingen getroffen worden voor veiligheidsmaatregelen.
Zo zijn metalen versperringen rond Trump Tower en het gerechtsgebouw geplaatst. In de binnenstad zijn patrouilles van agenten zichtbaar en de politie bereidt zich voor op protesten. De aanklacht van een grand jury die onderzoek doet naar het betalen van zwijggeld aan een porno-actrice, bevat 30 overtredingen met betrekking tot bedrijfsfraude, meldde CNN donderdag.
Meer uit Buitenland
WASHINGTON (ANP) - De Verenigde Staten gaan voor meer dan 4 miljard dollar Patriot-raketafweersystemen aan Qatar verkopen. Dat heeft het Amerikaanse ministerie van Buitenlandse Zaken vrijdag bekendgemaakt.
39 minuten geledenWASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft vrijdag in een brief aan de leiders van het Amerikaanse Congres geschreven dat de vijandelijkheden met Iran zijn "beëindigd".
40 minuten geledenWASHINGTON (ANP) - De VS gaan 5000 militairen uit Duitsland terugtrekken. Dat heeft het Pentagon vrijdag bekendgemaakt.
42 minuten geledenWASHINGTON (ANP) - Door de Amerikaanse marineblokkade van Iran is dat land bijna vijf miljard dollar aan olie-inkomsten misgelopen. Dat meldt nieuwssite Axios op basis van informatie van het Amerikaanse ministerie van Defensie.
44 minuten geledenWASHINGTON (ANP/DPA/RTR) - De Amerikaanse president Donald Trump legt Cuba nieuwe sancties op. Hij verhoogt daarmee de druk op het communistisch bestuurde eiland, nadat hij eerder dit jaar de leider van Cuba's bondgenoot Venezuela had afgezet.
6 uur geledenROME (ANP) - Paus Leo heeft Evelio Menjivar-Ayala benoemd tot bisschop in het Amerikaanse West Virginia. De 55-jarige geestelijke is volgens de krant The Washington Post een voormalige ongedocumenteerde migrant die in een kofferbak naar de VS is gesmokkeld. Hij had katholieken eerder al opgeroepen zich uit te spreken tegen de wijze waarop de Amerikaanse autoriteiten onder president Donald Trump optreden tegen migranten.
9 uur geledenISTANBUL (ANP/AFP) - Rond acties op de internationale Dag van de Arbeid is in Istanbul onrust ontstaan. De Turkse politie vuurde traangas af en er worden honderden arrestaties gemeld.
12 uur geleden