Trump: 'Als we Pennsylvania winnen, winnen we de hele boel'
WASHINGTON (ANP) - Donald Trump roept zijn aanhangers in Pennsylvania op niet uit de rij bij het stembureau te stappen en gewoon te stemmen, want "als we Pennsylvania winnen, winnen we de hele boel".
De Republikeinse presidentskandidaat belde met die boodschap naar een radioprogramma in Pittsburgh, de tweede stad van de voor beide kandidaten zo belangrijke swingstate. "Laat je niet afleiden", zegt Trump. "Je hebt absoluut het recht om je stem uit te brengen."
Enkele stembureaus in Pennsylvania zijn nog open. Op de ene plek was er een computerfout waardoor stembiljetten niet gescand konden worden en op de andere plek ging het stembureau niet op tijd open. In deze twee counties, Cambria en Luzerne, sluiten de stembureaus later.
Trump belde eerder op de verkiezingsdag ook naar een radioprogramma in swingstate Wisconsin.
Meer uit Buitenland
TEL AVIV (ANP/AFP) - Israël heeft zondag twee activisten van de Global Sumud Flotilla het land uitgezet. Het had de mannen ruim een week geleden opgepakt in internationale wateren bij Griekenland, omdat zij met andere activisten op schepen hulpgoederen naar de Gazastrook wilden brengen.
51 minuten geledenTORONTO (ANP/DPA) - Duitsland en Canada hebben zaterdag besproken hoe ze de samenwerking kunnen verdiepen. Dat zei de Duitse minister van Financiën Lars Klingbeil tijdens een conferentie in de Canadese stad Toronto.
6 uur geledenWASHINGTON (ANP/AFP) - De Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken Marco Rubio en gezant Steve Witkoff hebben de Qatarese premier Mohammed bin Abdulrahman bin Jassim Al Thani zaterdag in Miami gesproken over Iran. Dat meldt het Amerikaanse ministerie van Buitenlandse Zaken, nadat eerder de nieuwssite Axios al over de ontmoeting had bericht.
7 uur geledenBEIROET (ANP) - De Israëlische krijgsmacht heeft zaterdag meerdere aanvallen uitgevoerd in Libanon waarbij doden zijn gevallen. Volgens nieuwszender Al Jazeera kwamen minstens achttien mensen om het leven. Bij een luchtaanval in de stad Saksakiyeh vielen zeven doden, onder wie een kind, meldt het Libanese ministerie van Volksgezondheid.
14 uur geledenBOEDAPEST (ANP/RTR) - De pro-Europese conservatieveling Péter Magyar is geïnstalleerd als de nieuwe premier van Hongarije. Zijn partij Tisza bemachtigde bij de verkiezingen in april een ruime tweederdemeerderheid in het parlement.
18 uur geledenTEL AVIV (ANP/AFP/DPA) - De twee activisten van de Global Sumud Flotilla die Israël ruim een week geleden had opgepakt, komen weer vrij. Het advocatenteam van de vloot meldt dat gehoord te hebben van de Israëlische autoriteiten.
18 uur geledenMOSKOU (ANP/RTR) - De Russische president Vladimir Poetin heeft de Slowaakse premier Robert Fico beloofd dat Rusland er alles aan zal doen om te voldoen aan de energievraag van Slowakije. Dat deed hij zaterdag tijdens een bezoek van Fico aan Moskou.
18 uur geleden