Trotse Amrabat houdt 'nare nasmaak' over aan vierde plaats WK
DOHA (ANP) - Marokkaans international Sofyan Amrabat houdt een "nare nasmaak" over aan de verloren troostfinale tegen Kroatië op het WK. "Afsluiten met twee nederlagen is heel erg jammer, terwijl we zo'n toptoernooi hebben gespeeld waar we trots op moeten zijn", aldus de 26-jarige voormalig middenvelder van FC Utrecht en Feyenoord tegen de NOS.
Amrabat vindt dat Marokko zowel tegen titelverdediger Frankrijk (2-0) als Kroatië (2-1) misschien wel iets meer had verdiend. "We kregen kansen en deden in beide wedstrijden niet onder. Maar het heeft nu niet zo mogen zijn", zei de in Huizen geboren voetballer.
"We hoopten op iets meer, maar bij de laatste vier van de wereld staan is heel erg speciaal. Dit was geen toeval en geluk, maar verdiend. We hebben een hele sterke selectie en dit moet het begin van iets zijn", aldus Amrabat.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool kan de komende weken geen beroep doen op Cody Gakpo. De Oranje-international kampt met een blessure. Dat meldde Slot een dag voor de uitwedstrijd in de Champions League bij Internazionale. Gakpo reisde niet mee met de ploeg naar Milaan.
6 uur geledenZÜRICH (ANP) - Alle wedstrijden tijdens het WK voetbal van volgend jaar worden twee keer onderbroken voor drinkpauzes. Dat maakte wereldvoetbalbond FIFA maandag bekend. De pauzes duren drie minuten en vinden in elke helft na 22 minuten plaats.
9 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Vedette Mohamed Salah ontbreekt in de selectie van Liverpool voor het duel met Internazionale in de Champions League. De 33-jarige Egyptenaar had kritiek geuit op trainer Arne Slot en de club nadat hij bij de afgelopen wedstrijden op de reservebank moest zitten. Ook Cody Gakpo ontbreekt in de selectie van Liverpool.
11 uur geledenZEIST (ANP) - De Eredivisie CV en Coöperatie Eerste Divisie hebben een oproep gedaan aan de overheid, politie en het Openbaar Ministerie om daders bij ernstige ongeregeldheden strafrechtelijk te vervolgen. De clubs uit het betaald voetbal zijn het er "unaniem" over eens dat er strenger gestraft moet worden. "De huidige sancties zijn niet afschrikwekkend genoeg."
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim kan woensdag in de uitwedstrijd tegen Qarabag FK in de Champions League niet beschikken over Josip Sutalo, Kenneth Taylor en Wout Weghorst. Het drietal is niet fit genoeg om mee te reizen naar Azerbeidzjan, meldt de Amsterdamse club. Ook James McConnell, Gerald Alders en Steven Berghuis blijven achter in Nederland.
12 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Serdar Gözübüyük leidt de Klassieker Ajax - Feyenoord. De Eredivisiewedstrijd in de Johan Cruijff ArenA staat voor zondag om 14.30 uur op het programma.
12 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan de komende twee wedstrijden niet beschikken over Justin Hubner. De verdediger kreeg zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Ajax (1-3) als invaller een rode kaart voor een harde tackle op Rayane Bounida.
13 uur geleden