Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Troost blijft Arnesen nog even helpen bij Feyenoord

Troost blijft Arnesen nog even helpen bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost blijft zich nog even bezighouden met het technisch beleid van Feyenoord. Hij zal tot uiterlijk 1 maart zijn opvolger Frank Arnesen bijstaan, zo laat de club uit Rotterdam weten.

Troost ging afgelopen zomer als technisch directeur (ad interim) aan de slag bij Feyenoord. Daarvoor maakte hij deel uit van de raad van commissarissen van de huidige nummer drie van de eredivisie.

Op verzoek van Arnesen blijft hij de komende weken op de achtergrond nog even betrokken bij het technisch beleid van Feyenoord. "Sjaak en ik zijn de afgelopen weken zeer druk geweest met de aankoop, huur en verhuur van spelers", vertelt Arnesen. "Aan de overdracht van alle andere taken zijn we daardoor niet echt toegekomen, terwijl dat natuurlijk wel heel belangrijk is. Pas nu de transferwindow is gesloten, kunnen we ons hier goed op gaan richten. Aangezien het om een omvangrijk takenpakket gaat, ben ik blij dat Sjaak me deze maand nog wil bijstaan."

Met de beslissing om Troost nog even betrokken te laten blijven bij het technisch beleid, schuift Feyenoord een lastige beslissing voor zich uit. Troost ziet zichzelf graag terugkeren naar de raad van commissarissen, maar daar is niet iedereen bij de Rotterdamse club blij mee. Er gaan ook stemmen op dat het niet wenselijk is dat Troost zijn eigen beleid gaat controleren.

Meer uit Voetbal

Ajax bevestigt datalek van supportersgegevens

AMSTERDAM (ANP) - Bij Ajax heeft zich een datalek voorgedaan. Dat bevestigt de voetbalclub op de eigen site na berichtgeving van RTL Nieuws. "Wat we nu weten, is dat van een paar honderd mensen alleen het e-mailadres is ingezien", schrijft Ajax. "Daarnaast zijn van minder dan twintig mensen met een stadionverbod hun namen, e-mailadressen en geboortedata ingezien."

11 minuten geleden
Tsjechische politie klaagt 32 mensen aan in matchfixingschandaal

PRAAG (ANP/AFP) - De Tsjechische politie heeft 32 mensen aangeklaagd in een grootschalig schandaal rond matchfixing en omkoping. Dat gebeurde na invallen bij verschillende clubs en het hoofdkantoor van de voetbalbond (FACR), aldus een officier van justitie.

45 minuten geleden
Almere City gaat na dit seizoen niet verder met trainer Rijsdijk

ALMERE (ANP) - Almere City en trainer Jeroen Rijsdijk (48) gaan na dit seizoen uit elkaar. "Jeroen heeft zich anderhalf seizoen volledig gegeven voor de club", zegt technisch manager Chiel Dekker in een persbericht. "Wij kiezen voor volgend seizoen echter voor een andere koers en ook een andere trainer."

1 uur geleden
Bayern wil aanvaller Olise ook voor veel geld niet laten gaan

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München is ook voor een heel hoog bedrag niet bereid de Franse aanvaller Michael Olise te verkopen. "Michael heeft een contract bij ons tot 2029, zonder ontsnappingsclausule. We zitten er ontspannen in", zei sportief directeur Max Eberl tegen Sport Bild.

3 uur geleden
Ajax-verdediger Tomiyasu haakt geblesseerd af bij Japan

TOKIO (ANP) - Ajacied Takehiro Tomiyasu kan toch niet spelen voor Japan in de oefenduels met Schotland en Engeland van de komende dagen. De 27-jarige verdediger moest zondag in de uitwedstrijd tegen Feyenoord (1-1) worden gewisseld en is niet voldoende hersteld, meldt de Japanse voetbalbond.

7 uur geleden
Voetbalsters Arsenal winnen eerste kwartfinaleduel van Chelsea

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben het eerste duel tegen Chelsea in de kwartfinales van de Champions League gewonnen. De ploeg van coach Renée Slegers, de titelhouder in de Champions League, was met 3-1 te sterk voor de Engelse kampioen. De returnwedstrijd is volgende week donderdag, eveneens in Londen.

17 uur geleden
Aanvoerder Diemers keerde terug naar Cambuur voor deze promotie

EMMEN (ANP) - Voor aanvoerder Mark Diemers betekent de promotie van SC Cambuur naar de Eredivisie heel veel. "Ik ben twee jaar geleden teruggekomen met maar één doel en dat is deze promotie", zei hij bij ESPN. "Dat we dit zo dicht bij huis kunnen vieren met de tribunes vol met Cambuur-mensen. Mooier kan niet."

17 uur geleden