
Treinverkeer van en naar Den Haag hervat
DEN HAAG (ANP) - Er rijden weer treinen van en naar Den Haag Centraal, meldt een woordvoerder van de NS. Om 22.40 uur vertrok, nadat er urenlang geen treinen reden, de eerste intercity van Den Haag Centraal naar Utrecht.
Vanaf ongeveer 19.15 uur werd het treinverkeer van en naar Den Haag Centraal volledig platgelegd doordat pro-Palestijnse demonstranten het spoor bezetten. De politie heeft de demonstranten uiteindelijk weggevoerd.
De NS-dienstregeling is rustig en stabiel op gang gekomen, meldt de woordvoerder.
Meer uit Binnenland
DEN HAAG (ANP) - De politie heeft donderdagavond 205 actievoerders aangehouden tijdens de pro-Palestijnse demonstratie bij Den Haag Centraal. Een deel van de betogers begaf zich op het spoor, waardoor het treinverkeer van en naar het station urenlang stillag.
16 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - Een meerderheid van de Tweede Kamer wil geen eigen bijdrage in de jeugdzorg. Het inmiddels demissionaire kabinet bereidt de invoering van zo'n bijdrage voor, maar een aangenomen motie van Elke Slagt-Tichelman (GroenLinks-PvdA) verzoekt te stoppen met het wetsvoorstel. PVV en VVD stemden donderdagavond tegen.
17 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - Versoepelingen die demissionair woonminister Mona Keijzer wil doorvoeren in de wet die de huren in het middensegment aan banden legt, stuiten opnieuw op verzet in de Tweede Kamer. Een meerderheid vraagt de BBB-bewindsvrouw een besluit daarover dat zij deze week bekendmaakte, weer in te trekken.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De politie in Den Haag heeft de stationshal van Den Haag Centraal ontruimd, ziet een verslaggever van het ANP. Daarmee is een pro-Palestijnse betoging in het spoorgebouw beƫindigd.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Het verwachte tijdstip dat treinen van en naar Den Haag Centraal weer gewoon kunnen rijden, loopt verder op. Eerder was de prognose dat dit om 21.45 uur het geval zou zijn, nu is dat om 22.45 uur.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Er is geen treinverkeer mogelijk van en naar Den Haag Centraal, meldt de NS. Dit is het gevolg van pro-Palestijnse activisten die op het spoor liepen. Eerder donderdag demonstreerden ze bij het ministerie van Buitenlandse Zaken om de vrijlating van alle opvarenden van de activistische Global Sumud Flotilla-vloot op te eisen.
4 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Ongeveer twintig pro-Palestijnse demonstranten hebben donderdagavond twee treinsporen op Den Haag Centraal geblokkeerd. Dat meldt een ANP-verslaggever. De politie greep snel in en verwijderde de demonstranten van de sporen.
5 uur geleden