Treinverkeer tussen Zwolle en Deventer verstoord
DEVENTER (ANP) - Door een stroomstoring rijden er geen treinen tussen Zwolle en Olst, meldt de NS. Daardoor is er geen treinverbinding tussen Zwolle en Deventer, waar zaterdagochtend het goed bezochte Dickens Festijn begint.
Door de stroomstoring kunnen niet alle seinen worden bediend. Dat duurt tot zeker 11.15 uur.
Reizigers kunnen omrijden via Almelo, maar moeten daardoor rekening houden met ruim een half uur extra reistijd. Er worden bussen ingezet tussen Zwolle en Deventer, maar volgens een woordvoerder van de NS is dat vooral voor de reizigers naar de stations tussen de twee steden.
Deventer staat het hele weekend in het teken van de Victoriaanse tijd. Naar verwachting komen in twee dagen tijd 125.000 mensen naar de Hanzestad.
Meer uit Binnenland
UTRECHT (ANP) - De zes bestuurders die nog vastzaten na de blokkade van de A12 op zaterdag, zijn maandag vrijgelaten. Dat laat de politie weten.
11 minuten geledenDOKKUM (ANP) - Ongeveer 21.000 mensen waren maandag bij het bezoek van de koninklijke familie aan Dokkum. "Het was overal druk, gezellig druk, maar nergens te druk", zegt burgemeester Johannes Kramer van de gemeente Noardeast-Fryslân, waar de Friese vestingstad onder valt.
16 minuten geledenGOES (ANP) - Asielzoekers kunnen vanaf dinsdag worden opgevangen in de Zeelandhallen in Goes. Het gebouw is goedgekeurd voor gebruik, laat opvangorgaan COA maandag weten.
21 minuten geledenBREDA (ANP) - De Havermarkt in het centrum van Breda is vol. Dat meldt de gemeente Breda. Voor het plein geldt het principe: één persoon in, één persoon uit. Aan de Haven, Sint Janstraat, op het Kasteelplein en op het Kerkplein is nog wel ruimte om Koningsdag te vieren.
29 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Het Stadhuisplein en Oudkerkhof in de binnenstad van Utrecht zijn vol, meldt de gemeente. Er mogen geen nieuwe mensen de pleinen op. Ook op de Neude en het Janskerkhof wordt het erg druk.
30 minuten geledenDOKKUM (ANP) - Koning Willem-Alexander heeft de viering van Koningsdag in de Friese stad Dokkum afgesloten. Aan het einde van het programma sprak hij van een "onvergetelijke dag" en bedankte hij alle betrokkenen.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - In de treinen is het maandagmiddag "druk maar beheersbaar", meldt een woordvoerder van de NS. Het wordt langzaamaan drukker in de hoofdstad en andere grote steden, vooral op de plekken waar grote evenementen zijn rond Koningsdag.
3 uur geleden