Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Treinverkeer bij Hooghalen waarschijnlijk maandagmorgen hervat

Treinverkeer bij Hooghalen waarschijnlijk maandagmorgen hervat

HOOGHALEN (ANP) - Spoorbeheerder ProRail verwacht dat het spoor tussen Hoogeveen en Assen maandagochtend om 6 uur weer is gerepareerd en dat er dan weer treinen kunnen rijden.

Het spoor en de bovenleiding liepen vrijdag schade op door een ernstig ongeval ter hoogte van Hooghalen (Drenthe). Een passagierstrein botste op een aanhanger van een tractor die net over een onbewaakte spoorwegovergang reed. De machinist kwam om het leven, de bestuurder van de trekker bleef ongedeerd. Twee passagiers raakten gewond.

De aannemer werkt met veel mankracht en speciale machines aan reparatie van drie portalen, 560 dwarsliggers en 300 meter spoorstaaf. De beschadigde trein is zaterdag weer op het spoor gezet en wordt in de loop van de dag naar Amersfoort gesleept.

Meer uit Binnenland

Nieuwjaarsduik Scheveningen afgelast om harde wind

DEN HAAG (ANP) - De traditionele nieuwjaarsduik in Scheveningen gaat donderdag niet door vanwege de harde wind, meldt de organisatie.

19 minuten geleden
Langere NOS Journaals op NPO 1 na onrustige nieuwjaarsnacht

HILVERSUM (ANP) - Op NPO 1 worden de NOS Journaals donderdagochtend verlengd en daarnaast herhaald. Dit wordt gedaan "in verband met de onrustige nacht en het vele extra nieuws", laat de publieke omroep weten.

44 minuten geleden
Geen instortingsgevaar meer bij brandende Vondelkerk Amsterdam

AMSTERDAM (ANP) - De Vondelkerk in Amsterdam dreigt niet verder in te storten, de muren van het brandende gebouw blijven staan. Een constructeur heeft vastgesteld dat er geen verder instortingsgevaar is, meldt de Veiligheidsregio Amsterdam-Amstelland.

1 uur geleden
Tientallen omwonenden Vondelkerk zonder stroom om blussen brand

AMSTERDAM (ANP) - Ongeveer negentig huishoudens rond de brandende Vondelkerk in Amsterdam zitten tijdelijk zonder elektriciteit. De stroomvoorziening is voor de zekerheid afgesloten, zodat de brandweer veilig het vuur in de kerk kan blussen. De veiligheidsregio weet nog niet hoelang de stroomonderbreking duurt.

2 uur geleden
Tientallen bewoners uit woningen gehaald om brand Hellevoetsluis

HELLEVOETSLUIS (ANP) - Tussen de 40 en 45 bewoners zijn uit hun woning gehaald om de brand die woedt in de parkeergarage onder hun appartementencomplex in Hellevoetsluis. Ze worden opgevangen in een ander appartementencomplex, meldt de Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond.

4 uur geleden
Tientallen mensen uit huis om brand in Vondelkerk in Amsterdam

AMSTERDAM (ANP) - Enkele tientallen mensen hebben hun huis moeten verlaten vanwege de grote brand in de Vondelkerk in Amsterdam. Dat zegt een woordvoerder van de Veiligheidsregio Amsterdam-Amstelland. Het gaat om woningen rondom de kerk.

4 uur geleden
Kind overleden door ongeluk in Bergen op Zoom

BERGEN OP ZOOM (ANP) - Een jong kind is omgekomen door een ongeluk in Bergen op Zoom. Een auto heeft het slachtoffer aangereden op de Noordsingel. Dit gebeurde donderdag rond 00.15 uur, meldt de politie.

6 uur geleden