
Treinen rond Schiphol rijden weer volgens gewone dienstregeling
UTRECHT (ANP) - De treinen rond Schiphol Airport rijden woensdagavond weer volgens de gewone dienstregeling. Door uitgelopen werkzaamheden reden ze eerder op de dag minder vaak van en naar het station. De NS dacht aanvankelijk dat de situatie rond 08.30 uur weer normaal zou zijn, maar die tijd werd gedurende de dag steeds verder opgeschoven.
ProRail heeft rond de luchthaven een aantal dagen aan het spoor gewerkt en dat had eigenlijk voor de herstart van de dienstregeling in de ochtend afgerond moeten worden. Dat lukte niet. Het spoor moest woensdag op een aantal plekken nog ontroest worden. De roest ontstond toen het spoor tijdens de werkzaamheden buiten gebruik was.
Meer uit Binnenland
ROTTERDAM (ANP) - Honderden mensen lopen zondagmiddag in een mars tegen femicide door Rotterdam, ziet een verslaggever van het ANP. De tocht is rond 13.25 uur gestart op het Schouwburgplein. Deelnemers hebben borden bij zich met daarop teksten als 'Niet alle mannen, maar altijd een man' en 'I got 99 problems and the patriarchy is all of them'.
44 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - De politie in Rotterdam heeft een man aangehouden die het podium op rende bij het sprekersprogramma rond de mars tegen femicide. De man trok de microfoon uit de handen van een nabestaande die op dat moment aan het spreken was en begon dingen te roepen, zag een verslaggever van het ANP.
45 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - Op de dag na zwarte zaterdag is het opnieuw druk op de Europese wegen richting vakantiebestemmingen. Zo is de vertraging op de Franse Route du Soleil van Lyon naar Orange zo'n anderhalf uur. Ook op de A9 richting Spanje is het aanschuiven, meldt de ANWB. Bij Bordeaux hebben vakantiegangers die via de A63 naar het zuiden willen te maken met ruim een uur vertraging.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De dertien personen die zaterdag zijn aangehouden bij een pro-Palestijnse actie op het spoor bij station Den Haag Centraal, zijn later die dag weer vrijgelaten. Zij hebben een bekeuring gekregen, laat een woordvoerder van de politie zondag weten.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het meisje van bijna 1 dat sinds dinsdag uit Utrecht vermist was, is terecht. Dat meldt de politie. De moeder van het kind heeft zich zaterdagavond samen met haar dochter bij de politie gemeld.
15 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De ANWB meldt dat de files in Europa op deze zwarte zaterdag "overal korter worden". De files staan er volgens een woordvoerster van de ANWB Verkeersinformatie nog wel, "maar de vertraging neemt geleidelijk af". Ook schuift de drukte op richting het zuiden.
21 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vlak bij de Prins Hendrikkade in Amsterdam zijn vijf mensen aangehouden die actievoerden tegen de boot van Booking.com. Deze boot vaart mee in de Canal Parade.
23 uur geleden