Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trefzekere Til: Feyenoord heeft het ontzettend goed gedaan

Trefzekere Til: Feyenoord heeft het ontzettend goed gedaan

LUZERN (ANP) - Middenvelder Guus Til vervulde bij Feyenoord in Luzern (0-3) opnieuw een hoofdrol. De huurling van Spartak Moskou scoorde twee keer in de eerste helft, nadat hij vorige week in de tweede voorronde van de Conference League tegen FC Drita (3-2) al drie keer doel had getroffen. "Wel prima toch?", sprak hij lachend bij ESPN. "Weer twee goals erbij. Maar het team gaat voor, we hebben 3-0 gewonnen, dat is het belangrijkste."

Volgens Til was de ruime zege van Feyenoord dik verdiend. "We hebben ontzettend veel kansen gehad en niet zoveel weggegeven. Ze hebben alleen wat schoten van afstand gehad. Soms kwamen ze er bij ons wel doorheen, maar dan waren we met z'n allen zo snel terug in ons strafschopgebied, dat ze niet echt tot een kans konden komen. Ik denk daarom dat we het ontzettend goed hebben gedaan en vandaar deze uitslag."

Meer uit Voetbal

Lammers leidt FC Twente met twee doelpunten langs Go Ahead

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles in de Eredivisie overtuigend gewonnen. Het elftal van trainer John van den Brom was dankzij twee doelpunten van Sam Lammers met 2-0 te sterk voor de Deventenaren. De score had hoger uit kunnen vallen.

18 minuten geleden
Klaassen en Mokio helpen Ajax aan zege op Feyenoord: 2-0

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft in de Eredivisie de thuiswedstrijd tegen Feyenoord met 2-0 gewonnen. Davy Klaassen opende in de dertiende minuut de score in de Johan Cruijff ArenA, waar de Zuid-tribune leeg bleef vanwege een grote vuurwerkactie tijdens een duel met FC Groningen. Jorthy Mokio bepaalde in blessuretijd de eindstand.

20 minuten geleden
AC Milan laat punten liggen in thuiswedstrijd tegen Sassuolo

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de Italiaanse landstitel punten laten liggen tegen Sassuolo. Het duel in San Siro eindigde in 2-2. Daardoor komt Milan op 31 punten, evenveel als Napoli, dat op bezoek gaat bij Udinese. Internazionale, derde met 30 punten, speelt nog een uitwedstrijd tegen Genoa.

2 uur geleden
Heerenveen voorbij Sparta na ruime zege op Het Kasteel

ROTTERDAM (ANP) - Sparta is op eigen veld hard onderuitgegaan tegen sc Heerenveen. De Friezen wonnen in Rotterdam met 3-0 en passeren daarmee Sparta op de ranglijst van de Eredivisie.

2 uur geleden
Feyenoord begint met Ueda, Watanabe en Nieuwkoop tegen Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Ayase Ueda begint met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen Ajax. De Japanse spits was afgelopen donderdag onvoldoende fit om aan het verloren uitduel met het Roemeense FCSB (4-3) te beginnen. De topscorer van de Eredivisie was ziek geweest en kwam daardoor als invaller in het veld.

3 uur geleden
Ajax begint met Steur aan thuiswedstrijd tegen Feyenoord

AMSTERDAM (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die nog geblesseerd is.

3 uur geleden
Duel Levante - Villarreal afgelast door voorspeld noodweer

VALENCIA (ANP/RTR) - Het Spaanse competitieduel tussen Levante en Villarreal gaat zondag niet door. Aan de Spaanse oostkust wordt noodweer verwacht, waarna de Spaanse voetbalbond RFEF besloot de wedstrijd in Valencia af te gelasten. Villarreal is de nummer 3 in La Liga, Levante staat laatste.

3 uur geleden