Trefzekere Rashford nog lang niet terug bij ManUnited
BRUGGE (ANP) - De rentree van de trefzekere Marcus Rashford bij Manchester United laat volgens zijn trainer Ole Gunnar Solskjaer waarschijnlijk nog enkele maanden op zich wachten. De 22-jarige aanvaller raakte half januari geblesseerd aan zijn rug. Na zes weken zou hij weer fit zijn, zo luidde de diagnose. Inmiddels is die prognose bijgesteld. "Ik mag hopen dat hij dit seizoen nog in actie komt", sprak Solskjaer nogal pessimistisch.
De Noorse coach sloot een dag voor de uitwedstrijd tegen Club Brugge in de Europa League zelfs niet uit dat Rashford thuis moet blijven voor het EK. Engeland speelt de eerste groepswedstrijd op 14 juni tegen Kroatië. "Ik ben geen dokter, maar hij heeft tijd nodig. Als hij niet topfit is, gaat hij niet naar het EK."
Rashford scoorde dit seizoen voor ManUnited en de Engelse ploeg in totaal al 22 keer.
Meer uit Voetbal
KRAKAU (ANP) - AZ is ver verwijderd van een plaats in de halve finale van de Conference League. Het elftal van trainer Leeroy Echteld ging in Krakau ruim onderuit bij Sjachtar Donetsk: 3-0. Bij rust was het nog 0-0. Alle doelpunten vielen in de laatste twintig minuten.
9 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Mohammed Kudus kan in juni mogelijk niet meedoen aan het wereldkampioenschap voetbal. De oud-Ajacied heeft een terugval in zijn herstel van een blessure aan zijn bovenbeen, meldt zijn werkgever Tottenham Hotspur.
9 uur geledenKRAKAU (ANP) - Ro-Zangelo Daal wordt donderdag om disciplinaire redenen buiten het basiselftal van AZ gelaten. De 22-jarige buitenspeler kwam op de wedstrijddag te laat voor een bijeenkomst. Dat zei trainer Leerroy Echteld voor het begin van de kwartfinale tegen Sjachtar Donetsk tegen Ziggo Sport.
11 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Andy Robertson vertrekt na dit seizoen bij Liverpool. De 32-jarige Schotse linkervleugelverdediger heeft een aflopend contract bij de club waar Arne Slot trainer is.
11 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - FC Barcelona heeft bij de Europese voetbalbond UEFA een klacht ingediend. De Spaanse voetbalclub vond dat tegenstander Atlético Madrid woensdag in de kwartfinale van de Champions League had moeten worden bestraft voor een handsbal.
11 uur geledenKRAKAU (ANP) - Troy Parrott keert donderdag in de uitwedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League terug in het basiselftal van AZ. De Ierse spits vormt samen met buitenspelers Weslley Patati en Ibrahim Sadiq de voorhoede.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft het in 2027 aflopende contract met middenvelder Jorthy Mokio opengebroken en met vier jaar verlengd. De 18-jarige Belg is nu tot de zomer van 2031 aan de Amsterdamse voetbalclub verbonden.
12 uur geleden