Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trefzekere Messi geniet van 'laatste gevechten' met Argentinië

Trefzekere Messi geniet van 'laatste gevechten' met Argentinië

NEW JERSEY (ANP/AFP) - Lionel Messi geniet deze Copa América volop van een van zijn "laatste gevechten" met de Argentijnse ploeg. "Ik beleef het zoals ik de afgelopen Copa América en het WK ook beleefde. Dit zijn de laatste gevechten en ik geniet er maximaal van", zei de 37-jarige vedette tegen TyC Sports na het bereiken van de finale van de Copa América.

De wereldkampioen heeft nog niet duidelijk gemaakt of hij nog doorgaat tot en met het WK van 2026. Bondscoach Lionel Scaloni zei na de 2-0-zege op Canada dat daar ook niet te veel druk achter moet worden gezet. "We moeten hem met rust laten, hij weet dat wij niet degenen zullen zijn die de deur voor hem sluiten. Hij kan bij ons blijven zolang hij wil, zelfs als hij met pensioen gaat. Laat hem beslissen wat hij wil", aldus Scaloni.

Messi was eerder in het toernooi geblesseerd aan een hamstring en oogde ook in de kwartfinale tegen Ecuador (1-1, winst na strafschoppen) allesbehalve fit. Tegen Canada maakte de speler van Inter Miami echter weer indruk, waarvoor hij zichzelf beloonde door in de tweede helft de 2-0 in te tikken.

Messi gaat zondag tegen Colombia of Uruguay voor zijn derde hoofdprijs met Argentinië op rij, na de gewonnen Copa América van 2021 en het WK van 2022. "Dit is een moeilijk toernooi, met zeer slechte velden, hoge temperaturen en zeer sterke teams. Om weer in een finale te staan, is iets om van te genieten", zei de achtvoudig winnaar van de Gouden Bal.

Meer uit Voetbal

RB Leipzig stelt derde plaats en Champions League veilig

LEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de derde plaats in de Bundesliga en daarmee een ticket voor de Champions League veiliggesteld. De ploeg van trainer Ole Werner won in eigen huis met 2-1 van St. Pauli, dat door de nederlaag moet vrezen voor degradatie.

21 minuten geleden
Marseille straft spits Aubameyang na incident met brandblusser

MARSEILLE (ANP) - Pierre-Emerick Aubameyang is uit de selectie van Olympique Marseille gezet. De 36-jarige spits heeft volgens veel Franse media tijdens een trainingskamp een brandblusser leeggespoten over een slapend lid van de technische staf.

44 minuten geleden
Corendon stopt na WK als sponsor van Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Reisorganisatie Corendon stopt na het WK van 2026 met het sponsoren van de nationale voetbalploeg van Curaçao. Topman Atilay Uslu was volgens veel media een groot voorstander van de terugkeer van Dick Advocaat als bondscoach. Hij belooft wel alle financiële verplichtingen tot en met het WK na te komen. "Ik ben een man van mijn woord", verklaarde hij aan de krant Èxtra.

55 minuten geleden
Liverpool gelijk tegen Chelsea ondanks treffer Gravenberch

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft thuis niet kunnen winnen van Chelsea. Trainer Arne Slot moest in het duel op Anfield genoegen nemen met een 1-1-gelijkspel. Gravenberch scoorde voor Liverpool.

2 uur geleden
Wieffer (Brighton) kampt met 'lichte' enkelblessure'

BRIGHTON (ANP) - Mats Wieffer mist zaterdag de wedstrijd van Brighton & Hove Albion tegen Wolverhampton Wanderers. De Nederlander was een twijfelgeval, maar niet op tijd fit. Trainer Fabian Hürzeler liet in aanloop naar het duel in de Premier League weten dat hij een 'lichte enkelblessure' heeft.

2 uur geleden
Mbappé lijkt speelfit voor Real Madrid in Clásico

MADRID (ANP) - Sterspeler Kylian Mbappé van Real Madrid lijkt voldoende hersteld van een spierblessure en kan mogelijk zondag zijn rentree maken in de klassieker tegen FC Barcelona. Dat meldde coach Álvaro Arbeloa in aanloop naar de Clásico, waarin de Catalaanse ploeg de Spaanse titel kan veiligstellen.

3 uur geleden
Iran doet onder voorwaarden mee aan WK voetbal

TEHERAN (ANP/AFP) - De Iraanse voetbalbond heeft zaterdag nog eens gezegd dat het nationale elftal meedoet aan het WK voetbal deze zomer. De bond eist wel dat de gezamenlijke gastlanden, de Verenigde Staten, Canada en Mexico, voldoen aan enkele voorwaarden.

4 uur geleden