Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trefzekere invaller Van de Beek verliest met United

Trefzekere invaller Van de Beek verliest met United

MANCHESTER (ANP) - Donny van de Beek heeft zijn eerste officiële wedstrijd met Manchester United verloren. Van de Beek, die in de 67e minuut inviel, maakte in de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace het enige doelpunt: 1-3.

Van de Beek moest op de bank beginnen en mocht halverwege de tweede helft invallen voor Paul Pogba. Een klein kwartier later kreeg Van de Beek de bal via een verdediger van Palace voor zijn voeten, waarna de van Ajax overgekomen middenvelder beheerst - diagonaal - raak schoot.

Van de Beek is niet de eerste Nederlandse speler die tot scoren komt bij zijn debuut voor Manchester United. Ruud van Nistelrooij (2001) en Alexander Büttner (2012) slaagden daar eerder ook al in.

Zaha

United wist na de aansluitingstreffer van Van de Beek niet door te drukken. Wilfried Zaha bepaalde kort daarna de eindstand. Zaha had vanuit een penalty ook voor de 0-2 getekend. Kort daarvoor werd een strafschop van zijn ploeggenoot Jordan Ayew nog gekeerd door United-keeper David de Gea. De bezoekers namen al in de zevende minuut de leiding via Andros Townsend.

Voor United was het pas de eerste competitiewedstrijd van het seizoen. In 1995 verloor de topclub voor het laatst het eerste competitieduel met een marge van twee of meer. In 1992 gebeurde dat voor het laatst op eigen veld. Beide keren veroverde United later dat seizoen wel de titel.

Meer uit Voetbal

Koploper FC Barcelona in slotfase langs Osasuna

PAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.

29 minuten geleden
Ajax en PSV spelen gelijk in Johan Cruijff ArenA

AMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).

1 uur geleden
Wedstrijd tussen NEC en Telstar tijdelijk stilgelegd om onweer

NIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.

1 uur geleden
Excelsior wint ook bij Groningen en is bijna zeker van handhaving

GRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.

2 uur geleden
Inter moet na gelijkspel Napoli nog even wachten op titel

COMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.

3 uur geleden
Paris Saint-Germain laat net als Bayern München punten liggen

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in aanloop naar de tweede halve finale tegen Bayern München in de Champions League punten laten liggen in de Franse competitie. Met vrijwel alle sterspelers op de bank eindigde de thuiswedstrijd tegen FC Lorient in 2-2.

3 uur geleden
Atlético verslaat Valencia met op alle plekken gewijzigd elftal

VALENCIA (ANP/AFP) - Atlético Madrid is zo goed als zeker van een plaats in het hoofdtoernooi van de Champions League komend seizoen. Het elftal van trainer Diego Simeone won in de Spaanse voetbalcompetitie met 2-0 bij Valencia en verstevigde daarmee de vierde plaats.

3 uur geleden