Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trefzekere invaller Van de Beek verliest met United

Trefzekere invaller Van de Beek verliest met United

MANCHESTER (ANP) - Donny van de Beek heeft zijn eerste officiële wedstrijd met Manchester United verloren. Van de Beek, die in de 67e minuut inviel, maakte in de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace het enige doelpunt: 1-3.

Van de Beek moest op de bank beginnen en mocht halverwege de tweede helft invallen voor Paul Pogba. Een klein kwartier later kreeg Van de Beek de bal via een verdediger van Palace voor zijn voeten, waarna de van Ajax overgekomen middenvelder beheerst - diagonaal - raak schoot.

Van de Beek is niet de eerste Nederlandse speler die tot scoren komt bij zijn debuut voor Manchester United. Ruud van Nistelrooij (2001) en Alexander Büttner (2012) slaagden daar eerder ook al in.

Zaha

United wist na de aansluitingstreffer van Van de Beek niet door te drukken. Wilfried Zaha bepaalde kort daarna de eindstand. Zaha had vanuit een penalty ook voor de 0-2 getekend. Kort daarvoor werd een strafschop van zijn ploeggenoot Jordan Ayew nog gekeerd door United-keeper David de Gea. De bezoekers namen al in de zevende minuut de leiding via Andros Townsend.

Voor United was het pas de eerste competitiewedstrijd van het seizoen. In 1995 verloor de topclub voor het laatst het eerste competitieduel met een marge van twee of meer. In 1992 gebeurde dat voor het laatst op eigen veld. Beide keren veroverde United later dat seizoen wel de titel.

Meer uit Voetbal

Voetbalbaas Infantino wil verbanning Rusland opheffen

ZÜRICH (ANP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA wil dat Rusland weer gaat deelnemen aan de internationale voetbaltoernooien. "Absoluut. Dat moet. In ieder geval op jeugdniveau. Dit verbod heeft niets opgeleverd", zei Infantino in een interview met de Britse zender Sky. "Het heeft alleen maar tot frustratie en haat geleid. Het zou helpen als meisjes en jongens uit Rusland voetbalwedstrijden in andere delen van Europa zouden kunnen spelen."

1 uur geleden
FC Utrecht neemt afscheid van Finnsson, Van de Haar en Jenner

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht neemt afscheid van Kolbeinn Finnsson, Jesse van de Haar en Ivar Jenner. Finnsson en Van de Haar spelen tot de zomer op huurbasis voor respectievelijk het Noorse Vålerenga IF en SK Beveren in België. Er zijn koopopties opgenomen in de overeenkomsten. Het contract met Jenner werd ontbonden.

1 uur geleden
Feyenoord accepteert schorsing van één duel voor Borges

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord gaat akkoord met het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal voor Gonçalo Borges. Dat meldt de Rotterdamse club op de eigen website. De 24-jarige aanvaller is daarmee voor twee wedstrijden geschorst, waarvan één voorwaardelijk.

3 uur geleden
Doelman Paes tekent contract tot medio 2029 bij Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de transfer van doelman Maarten Paes afgerond. De 27-jarige keeper komt per direct over van de Amerikaanse club FC Dallas en heeft een contract getekend tot medio 2029, meldt de Amsterdamse club in een persbericht. De transfer zat eraan te komen; Paes bekeek zondag de wedstrijd tegen Excelsior al vanaf de tribune.

4 uur geleden
Feyenoord verhuurt verdediger Plug aan FC Dordrecht

ROTTERDAM (ANP) - Jan Plug verruilt Feyenoord op huurbasis voor FC Dordrecht, tot het eind van het seizoen. De 20-jarige verdediger krijgt daar volgens Feyenoord kans op meer speelminuten in het betaalde voetbal. Plug kwam dit seizoen vijf keer in actie in de Eredivisie, waarvan een keer als basisspeler. Ook maakte hij minuten in de Europa League.

8 uur geleden
Ajax maakt einde aan huurovereenkomst van McConnell

AMSTERDAM (ANP) - Ajax en James McConnell zijn definitief uit elkaar. In gezamenlijk overleg is besloten de huurovereenkomst van de speler met Liverpool stop te zetten. McConnell maakte sinds begin januari al geen deel meer uit van de selectie van Ajax.

8 uur geleden
Arbiter Nijhuis rest van het seizoen uitgeschakeld door blessure

ZEIST (ANP) - Voetbalscheidsrechter Bas Nijhuis komt de rest van het seizoen niet meer in actie vanwege de achillespeesblessure die hij afgelopen dinsdag opliep. "Dit seizoen dat kun je wel vergeten", zei Nijhuis maandag in de ochtendshow van radiozender 538.

10 uur geleden