Traoré op spelerslijst Ajax voor voorronde Europa League
AMSTERDAM (ANP) - Ajax kan donderdag tegen FK Vojvodina mogelijk een beroep doen op nieuwkomer Bertrand Traoré. De teruggekeerde aanvaller is opgenomen op de spelerslijst die de club vrijdag heeft ingediend voor de tweede voorronde van de Europa League.
Ajax schrijft op de website dat Traoré "wellicht in de thuiswedstrijd tegen FK Vojvodina al zijn rentree kan maken in het Ajax-shirt". De club wacht nog op de formele afhandeling van zijn werkvergunning.
Vorige week leek het eerste duel met FK Vojvodina door de formaliteiten nog te vroeg te komen voor Traoré, die aan het begin van de week overkwam van Villarreal. Hij speelde eerder in het seizoen 2016/2017 als huurling van Chelsea voor Ajax.
Ajax speelt donderdag thuis in de Johan Cruijff ArenA tegen de club uit Servië. Een week later is de return. Inzet is een plek in de derde voorronde van de Europa League.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.
1 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.
6 uur geleden