Transfer Zirkzee naar ManUnited levert Bayern 20 miljoen euro op
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München profiteert fors van de aanstaande transfer van Joshua Zirkzee naar Manchester United, schrijft het Duitse persbureau dpa. De tweevoudig international van Oranje staat op het punt om Bologna voor ruim 40 miljoen euro te verlaten om onder trainer Erik ten Hag te gaan spelen. Dankzij een bij zijn vertrek bedongen doorverkooppercentage krijgt Bayern volgens dpa ongeveer 20 miljoen euro.
De 23-jarige Zirkzee heeft volgens vooraanstaande media vrijdag zijn medische keuring in Manchester en ondertekent daarna een contract tot 2029. De uit de jeugdopleiding van Feyenoord afkomstige spits stond van 2017 tot 2022 onder contract bij Bayern. Met Bologna maakte hij afgelopen seizoen indruk in de Serie A met elf doelpunten.
De op het laatste moment opgeroepen Zirkzee kwam in de kwartfinale van Oranje tegen Turkije (2-1) en de halve finale tegen Engeland (1-2) als invaller tot zijn eerste optredens voor de nationale ploeg.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de achtste finale van de FA Cup. De ploeg van trainer Arne Slot won het thuisduel met Brighton & Hove Albion: 3-0.
10 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid mag zich voor minimaal twee dagen koploper van La Liga noemen. De club won de thuiswedstrijd tegen Real Sociedad en heeft nu 2 punten meer dan FC Barcelona, dat maandag tegen Girona speelt.
10 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Jesper Karlsson heeft FC Utrecht aan de tweede zege binnen vier dagen geholpen. De buitenspeler maakte in blessuretijd van het uitduel met FC Groningen het winnende doelpunt in de Euroborg (1-2). FC Utrecht huurt de Zweedse buitenspeler de tweede helft van het seizoen van Bologna.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard met 4-1 gewonnen. De club is op gelijke hoogte gekomen met het als tweede geklasseerde Feyenoord, dat zondag Go Ahead Eagles ontvangt.
11 uur geledenRIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met een doelpunt teruggekeerd bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees maakte de openingstreffer van het gewonnen uitduel met Al-Fateh (0-2).
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft het uitduel met Excelsior gewonnen dankzij twee treffers in de blessuretijd. Eerst scoorde spits Troy Parrott met een van richting veranderd schot, in de slotseconden kopte verdediger Penetra de 2-1 binnen.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko heeft weinig plezier gehad aan zijn eerste duel in de basisformatie van Ajax. De linksback uit Oekraïne raakte al in de derde minuut van de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard (4-1) geblesseerd en strompelde van het veld.
13 uur geleden