Transfer PSV'er Pereiro naar Cagliari afgerond
EINDHOVEN (ANP) - De transfer van Gastón Pereiro van PSV naar de Italiaanse subtopper Cagliari is rond. De 24-jarige aanvaller uit Uruguay vertrekt na ruim vier jaar uit Eindhoven. In 118 eredivisieduels kwam hij 44 keer tot scoren voor de Brabantse club.
Pereiro kwam dit seizoen amper nog in actie. Hij startte slechts één keer in de basis in de eredivisie. In drie invalbeurten wist hij wel twee doelpunten te maken. Afgelopen zomer ketste een transfer naar Spartak Moskou af. Pereiro werd de afgelopen weken al in verband gebracht met FC Cincinnati en Aston Villa.
Het contract van Pereiro liep na dit seizoen af bij PSV.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Real Madrid heeft aanvaller Gonzalo García verkocht aan het Engelse Fulham. De 22-jarige Spanjaard heeft een contract voor vijf jaar getekend, met een optie voor nog een extra jaar, meldt de club uit Londen.
30 minuten geledenALKMAAR (ANP) - AZ verhuurt verdediger Alexandre Penetra (24) aan het gepromoveerde Çorum FK, dat komend seizoen uitkomt in de hoogste Turkse voetbalcompetitie. In de huurovereenkomst is ook een optie tot koop opgenomen, meldt de club uit Alkmaar.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - De Britse voetballer Jordan Henderson vervolgt zijn carrière bij Chelsea. De oud-Ajacied heeft in Londen een contract voor twee jaar getekend, meldt de club.
4 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De Amerikaanse voetbalbond heeft het contract van bondscoach Mauricio Pochettino verlengd tot en met het WK van 2030. Het contract van de 54-jarige Argentijn, die in 2024 werd aangesteld, liep na het afgelopen WK af.
7 uur geledenZÜRICH (ANP/DPA) - De UEFA zou FIFA-voorzitter Gianni Infantino met juridische stappen dreigen vanwege het inmiddels mislukte plan om een belang in de commerciële rechten van het WK te verkopen. Volgens onder meer de Britse krant The Telegraph heeft de UEFA de FIFA-voorzitter vrijdag in een brief opgeroepen om geen materiaal over het voorstel te vernietigen.
10 uur geledenCARDIFF (ANP/RTR/DPA) - De voetbalbond van Wales (FAW) heeft als eerste bond aangekondigd zijn steun in te trekken voor de herverkiezing van FIFA-voorzitter Gianni Infantino. De FAW besloot hiertoe vanwege het mislukte plan om een belang in de commerciële rechten van het WK te verkopen.
11 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Sportief directeur Andreas Rettig van de Duitse voetbalbond (DFB) meent dat de relatie tussen de DFB en de FIFA onherstelbaar is beschadigd na de affaire rond het plan van de wereldvoetbalbond en voorzitter Gianni Infantino voor particuliere investeringen bij WK's en andere kwesties rond het leiderschap.
12 uur geleden